Jump to content
Dogomania

wirka

Members
 • Content Count

  935
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by wirka

 1. wirka

  światowa 2006 Poznań

  [COLOR="Green"][B]Mam wolne miejsce na światówkę. Jadę do Poznania z Lubina w piątek[/B][/COLOR] (przez Głogów i Leszno) Jak coś to proszę o maila: [email][email protected][/email] lub 605-827-599
 2. Rewelacja! Czekamy na zdjęcia Loli w nowym domu.
 3. [b]Żanetta[/b] A mogę prosić o foty polaków na: [email][email protected][/email] ?
 4. No właśnie chciałam na to zwrócić uwagę. Spróbuj zrobić tak, jak Niuchacz, zamieść małe ikonki zdjęć z odsyłaniem do dużych, bo sie niedługo zawalimy tymi fotami po uszy.
 5. Czy to pokaz duszenia whippetów czy co? :o
 6. Tylko, żeby z tej miłości dzieci jakieś nie wyszły...
 7. Widzę, że bullefka nie ma czasu, by zakończyć temat, więc informuję w jej imieniu, że Lola ma już nowy dom. Zamieszkała w Warszawie z chartem polskim Impetem Celerrimus. Jak na razie adaptacja toczy się pomyślnie.
 8. [b]takatuka[/b] co to za pies? [b]Chimera[/b] ale Busio ma ładne .łąty, wydawały mi się bardziej nijakie, ładny kolor!
 9. wirka

  Śmierć Rotti

  Śmierci nikt nigdy z nas nie zrozumie, tylko jeden Bóg i Ela w niebie wie dlaczego tak musiało się stać. Elciu, zawsze będziesz w naszych serduchach. Dzięki Ci za wszystko... Ty już najlepiej wiesz za co...
 10. wirka

  Śmierć Rotti

  Wczoraj (1 lipca 2004) około godz. 22.00 odeszła od nas nasza serdeczna Przyjaciółka, wielka Charciara, Dogomaniaczka i Moderatorka, Psiara o wielkim sercu, która zawsze rozdawała wszystkim swój promienny uśmiech. Po ciężkiej chorobie, którą dzielnie pokonywała Rotti, odeszła od nas do krainy wiecznego szczęścia. W imieniu całej grupy charciarzy i innych dogomaniaków pragnę podziękować Elusi za jej ogromne serce, za ciepło i pomoc, jakie zawsze chętnie okazywała wszystkim ludziom. Chcemy zapewnić ją, że w naszych sercach będzie żyć wiecznie. PS. Pogrzeb Eli odbędzie się w czwartek o godz. 10.30 na cmentarzu Junikowskim w Poznaniu. Dojazd tramwajem nr 13 z Ronda Kaponiera lub nr 1.
 11. wirka

  Krakow

  Nie mam katalogu, ale z tego co pamiętam to w polakach było tak: PSY Klasa pośrednia: SEKRET Sopocka Aura - dosk. 1 CWC TOPAZ Ksenas - dosk. 2 SENATOR Sopocka Aura - dosk. 3 Klasa otwarta: SARACERN SMAGŁY Ksenas - dosk. 1 CWC TIMUR TROP Ksenas - dosk. 2 Klasa użytkowa: ALEX Wodne Oczko - dosk. 1 CWC, Res. CACIB Klasa championów: URAL Resurgam - dosk. 1 CACIB BORUTA Arcturus - dosk. 2 SUKI Klasa pośrednia: CYRANKA Arcturus - dosk. 1 Klasa otwarta: GAMA Akacjana - dosk. 1 CWC, res. CACIB BIEDRONKA Arcturus - dosk. 2 Klasa championów: SMUGA SOLA Ksenas - dosk. 1 CACIB, Zw. Rasy SENTA SAMBA Ksenas - dosk. 2
 12. wirka

  Pasja

  Gdybanie co moze sie stać jest trochę na wyrost. Ja nie powinnam mieć problemów ze swoimi psami, bo mam w domu samca CP, który jest alfą i starowinkę sunię ON. Ale np. nie puszczam na polach ich razem, bo Fifka (onka) jest bardzo brutalna w zabawach, kiedyś nawet przy podgryzaniu wyrwała kawał skóry z mięchcem mojemu Siwasowi (cp). Równie dobrze mogłaby mu zrobić większą krzywdę, ale nie robi, bo nie są razem spuszczane na polach i tyle. I tutaj o taki nadzór chodzi.
 13. wirka

  Pasja

  Myślicie, że z dorosłym psem azjata łatwiej się dogada? Myślicie, że dorosły pies bez walki odda "pałeczkę" Ramzesowi? Moim zdaniem łatwiej do stada wprowadzić szczeniaka, niż dorosłego psa.
 14. wirka

  wystawianie

  Briards Ja Ci radzę odwiedzić stronkę Tilii: www.deerhound.pl i pooglądać zdjęcia z wystaw, zobaczysz jakie ogólne wrażenie musi sprawiać deerhound na ringu i jak daleko odstawiać tylne nogi (obie razem, nie tylko jedną!)
 15. wirka

  wystawianie

  Zaraz pewnie Tilia Ci poradzi...
 16. wirka

  Pasja

  Ja też chciałam zaproponować sunię od Andrzeja, tylko czekałam na dobry moment. To bł przypadek, przecież Ramzes nie chciał... A taki maluch wychowywany z Ramziem od małego wiele się nauczy, ułóżą sobie stosunki bezproblemowo.
 17. wirka

  Śmierć Rotti

  Cudowne zdjęcia! Wszystkiego naj dla Rotti.
 18. wirka

  Pasja

  Olu Przestań się obwiniać, to nie Twoja wina, ani nie Ramzesa. Zwykły, głupi przypadek, jakich wielu... A skąd wiesz czy nie zapobiegłaś już kilkudziesięciu takim okazjom? Mocno wierzę, że teraz za Tęczowym Mostem Pasja biega ile sił w nogach i żaden ból jej już nie ogranicza...
 19. wirka

  Pasja

  To straszne! :cry: Nie wiem co napisać... Trzymaj się mocno Aleksandra...
 20. Czy Qualata może to skomentować?
 21. Aleksandra Nie ma problemu, czekam na zdjęcia Paśki (no i jak tam ona ma rodowodowo). Na głównej stronie zresztą napisałam, że czekam na fotki od właścicieli cp, żeby je dodać do galerii.
 22. Chimera Zaglądnij do galerii na mojej stronie, do hodowli Sompolino, tam jest fotka Amora.
×
×
 • Create New...