Jump to content
Dogomania

Nowy Dwór Mazowiecki - XI Wiosenna


MarzenaTkacz

Recommended Posts

  • Replies 435
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agasia']Czy ktoś ma miejsce dla 1 osoby (malej ;) ) bez psa z Warszawy? Szukam miejsca na obydwa dni.

Lub moze jedzie ktoś jakims rannym pociagiem z Warszawy?[/quote]

Agasia, my bedziemy w niedziele na wystawie. O 9.30 planuje byc na miejscu. Niestety jade z marudnym TZ i pewnie nie bedziemy do konca (chyba ze jakis cud sie zdarzy, ale watpie:p ) - napisz do ktorej potrzebujesz tam byc?
Mieszkamy na Saskiej Kepie, a o szczegly mozesz pytac GW ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SuperGosia']Agasia, my bedziemy w niedziele na wystawie. O 9.30 planuje byc na miejscu. Niestety jade z marudnym TZ i pewnie nie bedziemy do konca (chyba ze jakis cud sie zdarzy, ale watpie:p ) - napisz do ktorej potrzebujesz tam byc?
Mieszkamy na Saskiej Kepie, a o szczegly mozesz pytac GW ;)[/quote]
Wysylam PW ! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madalenka']Ja jestem spod Piaseczna, chodze do weta w Piasecznie i nie place za zaswiadczenie :lol: A widzialam sytuacje, gdzie sprawdzali czy jest zaswiadczenie, a jesli nie bylo, trzeba bylo je wyrobic u ,,wystawowego" weta, a to kosztowalo cos kolo 20-30 zl ...[/quote]
Przy czym w wiekszosci jest to zwyczajne oszustwo i zdzierstwo, bo ci "weci" biorą sporą kase.. a nawet na psa nie spojrzą czy zdrowy! :shake::roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']Przy czym w wiekszosci jest to zwyczajne oszustwo i zdzierstwo, bo ci "weci" biorą sporą kase.. a nawet na psa nie spojrzą czy zdrowy! :shake::roll:[/quote]


No ja się tak całkiem nie zgodzę - w przychodni do której ja chodze po świadectwo przed wystawą (nie wiem czy mogę reklamować która to przychodnia :-) to weterynarz i skórę poogląda u Shojo i do uszu zagląda ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwekw']No ja się tak całkiem nie zgodzę - w przychodni do której ja chodze po świadectwo przed wystawą (nie wiem czy mogę reklamować która to przychodnia :-) to weterynarz i skórę poogląda u Shojo i do uszu zagląda ....[/quote]
Nie chodzilo mi o wetow w przychodni ale tych stojacych na wystawach. Sama mialam taki przypadek ze szlam sama z 2 sporymi psami i tobolkami a wetowi zachcialo sie swiadectwa ktorego nie mielismy i powiedzial "30zl i wypisze Pani" i koniec... ;) Ja tylko powiedzialam oc mysle i poszlam dalej, ale ludzie inni placili nawet nie pokazujac psa...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filonek_bezogonek']obawiam sie ze niewystarczy
\

swiadectwo o zdrowiu psu musi byc najbardziej aktualne dlatego wymaganie by swiadectwo pochodzilo najpozniej sprzed chyba 48 godzin przed wystawa[/QUOTE]

nie dobrze.. :shake: :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gonia']Zaświadczenia,to nie nasz wymysł,tylko decyzja weterynarza powiatowego,który wydaje pozwolenie na organizację w oparciu o zachorowalność na danym terenie.[/quote]
Pozwoliłam sobie zadzwonic do Powiatowego Lekarza Wet. Pana J. Leszczyńskiego, który poinformował mnie, że dla psów które posiadają [U]paszporty[/U] swiadectwo [U]nie jest[/U] wymagane!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...