Jump to content
Dogomania

Nowy Dwór Mazowiecki - XI Wiosenna


MarzenaTkacz

Recommended Posts

  • Replies 435
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak się zastanawiam, że jeżeli zgłoszenie poszło w pierwszym terminie a opłata wczoraj to mam zapłacić 90 zł. czy 70 zł. Na stronie związku jest informacja że za zgłoszenia do 25/02/2007 i za zgłoszenia po tym terminie inna opłata. Więc moje zgłoszenie było do 25/02/2007 czyli w pierwszym terminie i zapłaciłam 70 zł. i tak się zastanawiam czy dobrze:roll:

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie,
nie wiem skąd bierzecie opłaty, ale obowiązująca informacja jest na stronie [URL="http://www.zkwp-legionowo.pl"]www.zkwp-legionowo.pl[/URL] ,
za zgłoszenia po 15 lutego 2007r opłaty są następujące:
za każdego psa: 90zł
za psa w klasie szczeniąt i interchampiony: 60zł
opłata na wystawie: 120zł.

Zgłoszenia formularzem elektronicznym będą przyjmowane do
<b>8 marca 2007r.</b>
Już nie przyjmujemy zgłoszeń przysłanych pocztą po 2 marca 2007(decyduje data stempla pocztowego) ani faxem i e-mailem.

Katalog przedwystawowy umieszczony na stronie jest aktualizowany w miarę możliwości. To samo z elektronicznymi zgłoszeniami.
Przypomnienie o dostarczeniu kopii rodowodu i przelewu idzie z automatu. Jeżeli ktoś załączył te dokumenty, to OK. W przypadku brku takowych dokumentów, właściciel psa dostaje jeszcze dodatkowego e-maila z przypomnieniem.
Osobom, które nie dostarczyły kopii rodowodów nie zostaną wydane oryginały karty ocen. Oryginał oceny psa zostanie w oddziale, do momentu dostarczenia kopii rodowodu.
Nie będą przyjmowane na wystawę psy osób zalegających z opłatami za poprzednie wystawy.
Jeżeli dostaliście już potwierdzenie przyjęcia zgłoszenie elektronicznego, to proszę już nie dzwonić do oddziału czy aby napewno pies jest przyjęty, bo jest.

Cały katalog powinien być umieszczony na stronie ok. 9-10 marca 2007r. Wtedy można zgłaszać reklamacje:
do mnie (e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]) - grupy: I, III, IV, VIII, X (cała niedziela)
lub Marzeny Tkacz ([EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]) - gr. II, VI, VII, IX (cała sobota).

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

to moja pierwsza wystawa i jestem w sprawach organizacyjnych itp zielona, moze mi ktos wyjasnic jak to jest z tym katalogiem , dostane go przy wejsciu na wystawe? i jeszcze ten numerek?
a i jesczze jedno skad mam wiedziec o ktorej dokladnie mam przyjechac na ta wystawe? jest jakas oficjalna godz rozpoczynajaca cala impreze?
z gory dziekuje za odpowiedzi ;)

Link to comment
Share on other sites

Sędziowanie w ringach zaczyna się o godz10-tej.Przed wystawą dostaniesz pocztą,potwierdzenie przyjęcia psa na wystawę.Jeśli opłaciłaś zgłoszenie w terminie powinnaś dostać też numer startowy.Jeśli go nie będzie to weż ze sobą dowód wpłaty i zgłoś się do sekretariatu wystawy(warto przyjechać wtedy wcześniej,żeby oswoić psa z halą i załatwić formalności).Dobrze jest się zapoznać z regulaminem wystaw [URL="http://www.zkwp.pl"]www.zkwp.pl[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote]
Cały katalog powinien być umieszczony na stronie ok. 9-10 marca 2007r. Wtedy można zgłaszać reklamacje:
do mnie (e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]) - grupy: I, III, IV, VIII, X (cała niedziela)
lub Marzeny Tkacz ([EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]) - gr. II, VI, VII, IX (cała sobota).
[/quote]

a gdzie mozna zglaszac ewentualne uwagi na temat gr V ????

i jeszcze jedno:

szukam transportu z łodzi - 2 osoby + piesek wielkości "mini"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filonek_bezogonek']a gdzie mozna zglaszac ewentualne uwagi na temat gr V ????

i jeszcze jedno:

szukam transportu z łodzi - 2 osoby + piesek wielkości "mini"[/QUOTE]

Jeżeli moja przyjaciółka nie zgłosi swojego doga to mam wolne miejsca... sprawa rozstrzygnie się w czwartek wieczór - dam znać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']ciekawe kiedy pojawi sie kompletny katalog :roll:[/quote]

Pisano ze niby do 10.. mysle ze spokojnie w poniedzialek bedzie na stronie:) A jezeli ktos ma jakies watpliwosci niech napisze na jeden z podanych wczesniej tu e-maili
[QUOTE]Cały katalog powinien być umieszczony na stronie ok. 9-10 marca 2007r. Wtedy można zgłaszać reklamacje:
do mnie (e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]) - grupy: I, III, IV, VIII, X (cała niedziela)
lub Marzeny Tkacz ([EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]) - gr. II, VI, VII, IX (cała sobota). [/QUOTE]


ja dzieki temu jestem juz spokojna;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']ale nie jest to aktualny katalog :shake: z 5 marca a zgloszenia byly do 8[/quote]
racja, racja !! to na pewno niepełny katalog -ja zgłosiłam 2 psiaki 6 marca i nie ma ich w tym katologu:shake: , a potwierdzenie elektroniczne mam:p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...