Jump to content
Dogomania

sylwekw

Members
 • Content Count

  461
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About sylwekw

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 02/06/1970

Converted

 • Location
  okolice Warszawy
 • Interests
  fotografia przyrodnicza, ogród
 • Occupation
  Informatyk w mundurze
 1. Przepraszam, powinienem a zapomniałem napisać, że oferta już nieaktualna. Gazety mają nowego właściciela.
 2. sylwekw

  Metody stosowane w psich przedszkolach

  Zgadzam się z Tobą a moja poprzednia wypowiedź jakimś dziwnym trafem trafiła tu po Twojej a gdy zaczynałem ją pisać Twojej jeszcze nie było :-)
 3. sylwekw

  Metody stosowane w psich przedszkolach

  [FONT=Arial]A ja bym właśnie powiedział, że to co jest tam napisane [/FONT]jest słuszne. Hmm piszesz, że to ma się nijak do tego jak przedszkole wyglądać powinno - to jakie są Twoje wyobrażenia i oczekiwania od "psiego przedszkola" o ile mogę spytać?
 4. Nie wiem ile by kosztowała przesyłka (ale podejrzewam, że kurier to pewnie około 30-35 zł). Jest tego około 10kg (albo więcej). Prosiłem o odbiór osobisty bo właśnie chcę uniknąć zachodu z wożeniem na pocztę itd. Ale być może zamiast przez Pocztę Polską to kurier byłby w tej samej cenie. Jeśli ktoś zorganizuje kuriera to mogę paczkę przekazać.
 5. Chcę oddać sporo numerów "Mój Pies" oraz "Przyjaciel Pies". Szkoda mi ich wyrzucić i co prawda mógłbym zawieźć do skupu makulatury ale zamiast dostać tam kilka złotych wolę ogłosić tutaj, może się znajdzie ktoś zainteresowany i będzie miał jakiś pożytek. Zupełnie za darmo. Musisz tylko przyjechać i zabrać je ode mnie - okolice Nieporętu pod Warszawą. Kontakt może być tu na PW, na email albo na GG 849809. Pozdrawiam. P.S. Kto pierwszy ten lepszy i wszystkie albo nic :-)
 6. sylwekw

  Akitowy mod??

  I ja tu zajrzałem na "stare śmieci" ale widzę, że niewiele się dzieje.
 7. sylwekw

  Hodowle Akit w Polsce

  Przecież to jest jakieś zwyrodnienie ... :-(
 8. sylwekw

  Agresja wśród akit tej samej płci

  [quote name='EZOGHUL'].......Najbardziej burzy mu się krew gdy widzi husky, malamuty, owczarki.... chce wszystko podporządkować sobie :(. [/QUOTE] Dziwny zbieg okoliczności ale moja Shojo również szczególnie te rasy darzy niechęcią :-) ... no może jeszcze setery irlandzkie.
 9. sylwekw

  Akita Inu Klub w Polsce

  Jestem bardzo opoźniony ale jak wygląda aktualnie sprawa??
 10. sylwekw

  Hodowle Akit w Polsce

  Wróciłem na forum i czy musiałem akurat na takie tematy trafić .... :placz: żal czytać o takich ludziach.
 11. sylwekw

  27-28 wrzesnia 2008 - Maastricht - Holandia

  No wreszcie się odnalazłem ... przepraszam wszystkich którzy czekali na zdjęcia i się na nie nie doczekali ... zdjęć mam tylko kilka bo jednak przy tak ciemnej hali mój aparat się nie sprawdził a właściwie powininem powiedzieć ja jako fotograf się nie sprawdziłem ...... mimo, ze kiepskie i tylko kilka to jednak je umieszczę tutaj ...
 12. sylwekw

  27-28 wrzesnia 2008 - Maastricht - Holandia

  Przepraszam ale wyjechałem (córki mają ferie w szkole :-). Jak tylko wrócę to uzupełnię.
 13. sylwekw

  27-28 wrzesnia 2008 - Maastricht - Holandia

  No i byłem, widziałem trochę zdjęć porobiłem. Jak znajdę dłuższą wolną chwilę to sie podzielę wrażeniami. Ale jednym słowem podobało mi się.
 14. sylwekw

  27-28 wrzesnia 2008 - Maastricht - Holandia

  Juz sprawdzilem - są tego samego dnia na bliskim ringu (10-13) ale nie ma jeszcze rozpiski godzinowej: [B][SIZE=4]Zaterdag 27 september 2008 [/SIZE][/B] [B][SIZE=4]FCI Groepen 1 - 3 - 5 - 9 - 10 [/SIZE][/B] Ras Keurmeester Ring nr. Afghaanse WindhondWalsh, Mevr. M.6 Airedale TerrierWalsh, Dhr. J.21 Akita Zake, Mevr. L.10 Alaska Malamute Zake, Mevr. L.10 American Akita Zake, Mevr. L.10 American Staffordshire Terrier Roosenboom, Mr. P.13 Australian Cattle Dog Purkhiser, Dhr. Col Joe B.7 Australian KelpieWalsh, Mevr. M.6 Australian ShepherdFricke, Dhr. C.P.19 Australische Silky TerrierWalsh, Dhr. J.21 Australische TerrierWalsh, Dhr. J.21 Azawakh Hubenthal, Mevr. W. ...... .....
 15. sylwekw

  Shojo - nasza Akita

  Jasne, że wróce i nawet z racji mojego obecnego miejsca pobytu będę mógł Cię wspomóc z jakimiś relacjami z wystaw w rejonie przygranicznym (Holandia, Niemcy, Belgia).
×