Jump to content
Dogomania

sylwekw

Members
 • Content Count

  461
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About sylwekw

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 02/06/1970

Converted

 • Location
  okolice Warszawy
 • Interests
  fotografia przyrodnicza, ogród
 • Occupation
  Informatyk w mundurze
 1. sylwekw

  Shojo - nasza Akita

  Jutro pożegnamy Shojo :-( :-(
 2. sylwekw

  Wszelkie pytania na temat BAZARKU zadajemy TUTAJ!

  Nie do końca rozumiem szczegóły działania bazarku ale załóżmy, że ja mógłbym komuś (jakiemuś hodowcy albo właścicielowi psa/psów) opracować i utrzymywać w aspekcie administracyjnym stronę WWW - moja praca za DARMO ale jeśli ktoś by chciał to mógłby właśnie jakieś pieniążki przeznaczyć na jakiś cel podobnie jak te kwoty z oferowanych przedmiotów na sprzedaż. Czy takie coś jest dozwolone i możliwe w ramach bazarku? Jeśli tak to jak to zaaranżować?
 3. sylwekw

  Shojo - nasza Akita

  Dziękuję bardzo ale ona nie jest wcale taka super :-) a poza tym jest po poważnej kontuzji i już nigdy nie będzie tak biegać jak kiedyś :-(.
 4. Przepraszam, powinienem a zapomniałem napisać, że oferta już nieaktualna. Gazety mają nowego właściciela.
 5. sylwekw

  Metody stosowane w psich przedszkolach

  Zgadzam się z Tobą a moja poprzednia wypowiedź jakimś dziwnym trafem trafiła tu po Twojej a gdy zaczynałem ją pisać Twojej jeszcze nie było :-)
 6. sylwekw

  Metody stosowane w psich przedszkolach

  [FONT=Arial]A ja bym właśnie powiedział, że to co jest tam napisane [/FONT]jest słuszne. Hmm piszesz, że to ma się nijak do tego jak przedszkole wyglądać powinno - to jakie są Twoje wyobrażenia i oczekiwania od "psiego przedszkola" o ile mogę spytać?
 7. Łącznie jest 56 numerów (z grubsza patrząc roczniki 2005 - 2008 ).
 8. Wieczorem sprawdzę dokładniej jakie to są roczniki. Niestety nie jeżdżę do Warszawy samochodem więc raczej "przerzutka" z jednego do drugiego nie wchodzi w grę.
 9. Nie wiem ile by kosztowała przesyłka (ale podejrzewam, że kurier to pewnie około 30-35 zł). Jest tego około 10kg (albo więcej). Prosiłem o odbiór osobisty bo właśnie chcę uniknąć zachodu z wożeniem na pocztę itd. Ale być może zamiast przez Pocztę Polską to kurier byłby w tej samej cenie. Jeśli ktoś zorganizuje kuriera to mogę paczkę przekazać.
 10. Chcę oddać sporo numerów "Mój Pies" oraz "Przyjaciel Pies". Szkoda mi ich wyrzucić i co prawda mógłbym zawieźć do skupu makulatury ale zamiast dostać tam kilka złotych wolę ogłosić tutaj, może się znajdzie ktoś zainteresowany i będzie miał jakiś pożytek. Zupełnie za darmo. Musisz tylko przyjechać i zabrać je ode mnie - okolice Nieporętu pod Warszawą. Kontakt może być tu na PW, na email albo na GG 849809. Pozdrawiam. P.S. Kto pierwszy ten lepszy i wszystkie albo nic :-)
 11. sylwekw

  Agresja wśród akit tej samej płci

  [quote name='SAIKO']No niestety, ale się mylisz...zresztą jak pewnie jak większość osób. "Akity zostały wykreowane w celach walki na psim ringu, a ich dodatkowym (niejako ubocznym ) zajęciem były polowania na grubego zwierza. [/QUOTE] A jeśli mogę spytać - skąd masz te cytaty?
 12. sylwekw

  Akita Inu Klub w Polsce

  No to chyba i ja wyślę deklarację :-) ... P.S. Ale tu na forum Dogomanii się pozmieniało .... niekoniecznie na lepsze ale sie pozmieniało :-)
 13. sylwekw

  Akitowy mod??

  I ja tu zajrzałem na "stare śmieci" ale widzę, że niewiele się dzieje.
 14. sylwekw

  Hodowle Akit w Polsce

  Przecież to jest jakieś zwyrodnienie ... :-(
×