Jump to content
Dogomania

Nowy Dwór Mazowiecki - XI Wiosenna


MarzenaTkacz

Recommended Posts

  • Replies 435
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

czy ktoś mi może powiedziec dlaczego informacje na stronie kilka dni temu wyglądały tak

[QUOTE]OPŁATY
Wystawcy krajowi - zgłoszenia i opłaty wnoszone do 15.02.2007 r. (dotyczy wyłącznie psów zarejestrowanych w ZKwP)
- za pierwszego psa (z katalogiem) 70 zł
- za każdego następnego (bez katalogu) 60 zł
- za psa w klasie szczeniąt (bez katalogu) 40 zł
- za psa z tytułem Int.Champ. (bez katalogu) 40 zł

Wystawcy krajowi - opłaty wnoszone od 16.02.2007 do 02.03.2007 r. (dotyczy wyłącznie psów zarejestrowanych w ZKwP)
- za pierwszego psa (z katalogiem) 90 zł
- za każdego następnego (bez katalogu) 90 zł
[B]- za psa w klasie szczeniąt (bez katalogu) 40 zł
- za psa z tytułem Int.Champ. (bez katalogu) 40 zł [/B]

Udział w konkursie Młody Prezenter 20 zł (bez katalogu).

Bezpłatnie (bez katalogu) - pod warunkiem wystawienia - psy/suki:
- wszystkich ras polskich,
- zgłoszone do klasy weteranów.

UWAGA !
[B]Opłaty wnoszone w dniu wystawy wynoszą 150 zł za każdego psa.[/B][/QUOTE]

a teraz wygląda tak:

[QUOTE]Ceny zgłoszeń w terminie do 15.02.2007r.
Pierwszy pies (z katalogiem) 70 zł
Za każdego następnego (bez katalogu) 60 zł
Szczeniąt i interchampiony (z katalogiem) 40 zł

Ceny zgłoszeń po terminie 15.02.2007r. Pierwszy pies (z katalogiem) 90 zł
Za każdego następnego (bez katalogu) 90 zł
[B]Szczenięta i interchampiony (z katalogiem) 60 zł[/B]

[B]Zgłoszenie opłacone w dniu wystawy 120 zł[/B][/QUOTE]

jak można zmieniać zasady opłat zgłoszeń w trakcie przyjmowania zgłoszeń??? :shake: :shake: :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']hmm wyslalam internetowym formularzem zgloszenia 2 psow a dostalam tylko jedno potwierdzenie :roll: nie ma na nim zaznaczone ktory pies zostal przyjety - jak mam to rozumiec ?[/quote]
Taki maja zwyczaj. U mnie dostalam potwierdzenie 2 psow przy wysylce 4. Napisalam na mail ze wysylanie potwierdzen bez zaznaczenia za jakiego psa chodzi jest kiepskie. Dosc szybko mi odpowiedzieli jakie psy zostaly przyjete, a nie dlugo po tym przyszly potwierdzenia 2 nastepnych.

Link to comment
Share on other sites

hmm a ja wczoraj zglosilam moja sunie elektornicznie, i dzis dostalam emaila ze zostalam przyjeta,
tyle ze napisali zebym przeslala jeszcze kserokopie rodowodu i dowodu wplaty- z tym dowodem wplaty to sie zgodze bo nie pamietam cyz moj tata je wyslal, ale co z tym rodowodem, przeciez jak sie zglasza elektronicznie to tam sie od razu zalacza rodowod, wiec dlaczego go nie maja ?

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE='pingwinek=];3731442']hmm a ja wczoraj zglosilam moja sunie elektornicznie, i dzis dostalam emaila ze zostalam przyjeta,
tyle ze napisali zebym przeslala jeszcze kserokopie rodowodu i dowodu wplaty- z tym dowodem wplaty to sie zgodze bo nie pamietam cyz moj tata je wyslal, ale co z tym rodowodem, przeciez jak sie zglasza elektronicznie to tam sie od razu zalacza rodowod, wiec dlaczego go nie maja ?[/QUOTE]

Ja bym to nazwała przypominajką :roll: , mi też coś takiego przyszło w potwierdzeniu mimo że, wysłałam skan rodowodu i wpłaty. Dzwoniłam i pani potwierdziła moje przypuszczenia i jesteśmy już na liście.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...