Jump to content
Dogomania

10 tyg.ON z chorą łapką czy ma szansę na lepsze życie? MA DOM


Mani2000

Recommended Posts

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie wiem ktora z dziewczyn to jest owczarkowa Tanita, ale warto by bylo tam na watku ostrzej zadzialac. Jak potrzeba bylo pieniazkow na leczenie jednego z owczarkow (od kkannarekk chyba) to sie troszke ludzi pozbieralo. Trzeba zrobic tam aktualizacje, wkleic zdjecia i przede wszystkim diagnoze! Bez tego ani rusz, w chwili obecnej wyglda to tak "pies kuleje- potrzebujemy 500zl na operacje".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ironiaaa']Nie wiem ktora z dziewczyn to jest owczarkowa Tanita, ale warto by bylo tam na watku ostrzej zadzialac. Jak potrzeba bylo pieniazkow na leczenie jednego z owczarkow (od kkannarekk chyba) to sie troszke ludzi pozbieralo. Trzeba zrobic tam aktualizacje, wkleic zdjecia i przede wszystkim diagnoze! Bez tego ani rusz, w chwili obecnej wyglda to tak "pies kuleje- potrzebujemy 500zl na operacje".[/QUOTE]

Zaraz zrobie tam aktualizację tyle tych bied że nie wiem gdzie ręce włozyc nasza Szira z nuzycą tez w kiepskim stanie :( zaraz zabiorę sie do pracy prosząc o pomoc dla maluszka

Link to comment
Share on other sites

26asia - dziękujemy bardzo :)
tutaj jest konto:

Prosimy o wpłaty nawet najmniejszej sumy na konto

TOZ "Fauna"
Ruda Ślaska ul Bujoczka


KONTO:
ING Bank Śląski Oddział w Rudzie Śląskiej nr 80 1050 1331 1000 0010 0114 9366

z dopiskiem dla Niunka na operację


Nat - Mare - jasne, jak tylko masz jakiekolwiek pomysły to działaj :)
my jesteśmy jak najbardziej za i będziemy wdzięczne :)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, mogę mu zrobić allegro cegiełkowe - bez problemu powinno się zebrać te 500 zł i jeszcze jest szansa, że taki słodki gnojek DS znajdzie.

Nat-Mare - proponowałbym przerobienie trochę banerka na dłuższy a niższy - zgodnie z regulaminem wysokość banerka nie może być większa niż 100pikseli, więc moderator jak zauważy to całkiem podpis zablokuje...

Link to comment
Share on other sites

Proponowałabym jednak żeby dogomaniacy NIE KUPOWALI cegiełek.
Dlaczego? Ponieważ od każdej aukcji musimy zapłacić prowizję - po ostatnich podwyżkach to niby tylko 5% ale przy 200 cegiełkach to już się robi 50 zł, a to wcale nie jest mała kwota. Jeżeli wpłacicie swoje pieniądze bezpośrednio na konto, to dla Kubusia będzie przeznaczona cała wpłacona przez was kwota, a jeśli kupicie cegiełki, to część tej kwoty zgarnie allegro. Zostawmy allegrowe cegiełki dla tych, którzy nie są na dogomanii - oni nie mają innej drogi pomocy. Albo róbcie tak jak to robią niektórzy wpłacający - kupują 1 cegiełkę ale wpisują wysoką kwotę w koszty przesyłki.

Link to comment
Share on other sites

Niuniek a raczej kubus bo takie mu nadalismy imie nim sie dowiedzilismy jak sie wabi ma się bardzo dobrze;) juz się zadomowił ,je dużo lepiej ,uwielbia gryźć wszytko co ma w zasięgu oczu ;p łacznie ze mną;p walcze by go tego oduczyć i co mnie cieszy w końcu daje sie wyspac mi;p

Link to comment
Share on other sites

Wiem, ze jakies tam kwoty zostaly przelane przez owczarkowiczow, kilkoro kupilo lub ma w planie kupic cegielki na malego.
Mysle, ze ta kwota jest osiagalna. Teraz trzeba powoli zaczac walczyc o dom dla malego.
On nie tylko bedzie potrzebowal konkretnej opieki po operacji ale tez nauki, zabawy no i powoli trzeba zaczac go uczyc zasad jakie obowiazuja w ludzko-psim swiecie.
Tak wiec domek lub domowy DT na juz nam potrzebny!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...