Jump to content
Dogomania

10 tyg.ON z chorą łapką czy ma szansę na lepsze życie? MA DOM


Mani2000

Recommended Posts

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na aukcji wystawionych było [B]200 cegiełek[/B]
Zadeklarowano kupienie [B]179 cegiełek[/B]
Na moje konto zapłacono za [B]132 cegiełki[/B]
Na moje konto wpłynęło [B]707 zł[/B]
w tym [B]47[/B] zł za zdjęcia w formie papierowej (15 x 3 + 1 x 2 zł dopłaty na zdjęcia i znaczki)
koszt wystawienia aukcji [B]26 zł[/B] (niestety allegro podniosło ceny)
prowizja allegro [B]44,75 zł[/B] (prowizję tez podnieśli do 5%)

[B]707 - 47 - 26 - 44,75 = [SIZE=4]589,25 zł[/SIZE][/B]

[B]Taką kwotę przelałam dzisiaj na koto TOZ[/B]: [URL="http://dogo.egonet.pl/allegro/niuniek/niuniek_przelew.pdf"]przelew[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Kubuś miewa sie dobrze ,zaczyna gryźć czyli jest ok ;) jutro do kontroli oby wszytko było dobrze ,poza tym ma wilczy apetyt trzeba na niego bardzo uważać chwila nieuwagi i je to czego nie powinien .Ps przedwczoraj nauczyłam go dawać łapkę;) szybko załapał ...uwielbia śnieg mimo ,że zimno chce być na dworze ,ciężko go oduczyć gryzienia walczymy z tym nieustannie

Link to comment
Share on other sites

Właśnie wróciliśmy z Kubusiem od weterynarza jest dobrze ...teraz trzeba czekac 3 miesiące jak po 3 miesiącach będzie ok Kubus nie będzie piszczeć itp to nie będzie musiał miec zabiegu usunięcia gwoździa w przeciwnym razie będzie musiał znowu mieć operacje usunięcia gwoździa ...przez 3 dni musi brać tabletki cimalgex ,póki co jeszcze nie chodzi na tej łapce ,ale wet powiedział że to kwesta czasu z tym ,że może kuleć dzisiejsza wizyta wyniosła 12 zł

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]to w wannie najlepsze[/QUOTE]
Zgadzam się w 100% :)

Jeżeli chcesz dodać zdjęcie, najpierw musisz je mieć zapisane na komputerze (a podejrzewam, że masz). Następnie trzeba je "zhostingować", czyli "zamienić" na link. Do tego należy wejść na dowolną stronę, która zamienia zdjęcia na linki - większość dogomaniaków wybiera imageshack, czyli [url]www.imageshack.us[/url]
Po wejściu na stronę klikasz "Browse", zaznaczasz zdjęcia i klikasz "prześlij zdjęcie". Potem:
- jeśli wysłałaś jedno zdjęcie, to pod nim wyświetli się parę linków, ty skopiuj "Kod Forum" i wklej na forum :)
- jeśli wysłałaś więcej zdjęć, to musisz kliknąć na zdjęcie, po prawej stronie kliknąć "Zamieść ten obraz", no i potem skopiować "forum" :)

A Kubuś przedni, a jakże. Śliczną ma urodę, i podejrzewam super dom. :)

Link to comment
Share on other sites

dzięki wielkie ,ale podałam wam juz linka do mnie to wchodzcie tam ;) bede co jakis czas dodawac nowe zdjęcia ....urósł już maluch co?niedawno zmieścił mi sie do torby i mogłam go wszedzie zabrać a teraz ledwo mozna go na rekach trzymać;p ....Kubus juz potrafi wchodzić na schody ,ale ma mały problem ze schodzeniem ...no i póki co łapka go nie boli więc chyba kolejna operacja nie będzie potrzebna (oby)no chyba ,że sie przewróci bądz uderzy ,ale to jeszcze za świeże ,poza tym Kubus ma juz tu wielu kumpli ;p poczynając od psa haskiego po amstafke i kundelka ,wczoraj sie wybiegał z nimi .Myslę ,że dobrze mu z nami na początku robił wielkie oczy jak chciałam go przykryc kocem teraz już moge to robić no i chce sie przywitac z każdym ,poza tym uwielbia spać a jak idziemy na dwór cięzko mi go do domu zaprowadzić mógłby tam cały dzień siedzieć mimo zimna .........Życzę wam wszystkich szczęsliwego nowego roku ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...