Jump to content
Dogomania

Shy- wystraszona, mini dobermanka już w DS:)


saphira18

Recommended Posts

[SIZE=4][SIZE=3]Chyba byłyśmy sobie przeznaczone. W sobotę pytałam czy mogę wziąć tą wystraszoną sunie. Nie udało się jej wyciągnąć.Dostałam Laosa, on już w domku!

[B][SIZE=4]Shy (1146/11) - imię wybrane nie przypadkowo (ang. nieśmiała)
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-cHdHIgmr_JM/Ts6Z7hROa3I/AAAAAAAAIu8/MOZzmxdd4cE/s640/IMG_1050.JPG[/IMG]
[/SIZE][/B][/SIZE]
Shy przypomina mi dobermana, jest troszkę niższa. Ma około 4 lata. Jest bardzo wystraszona- wszystkim. Podniesiona ręka, gwałtowny ruch, auta. Do ludzi super psiak- co prawda wystraszona, ale tuli się, chce być bezpieczna...
Na smyczy miota się...raz jest z jednej strony, raz z drugiej... Jeżeli znajdzie okazję (np. kupka liści) kładzie się i patrzy tym swoim błagalnym wzrokiem.
Przywieziona z interwencji, bardzo wystraszona.
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-DaWpBN1UF8Y/Ts6Z1qBCSDI/AAAAAAAAIus/b5l1euPRD6A/s640/IMG_1040.JPG[/IMG]
Dane o przeszłości - brak. Jest oczywiste że jakiś bydlak ją bił:angryy: Bo nie wierzę że "normalny" pies może być tak wystraszony.

[/SIZE][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-n9XyRlxeVA4/Ts6ZrKgnxoI/AAAAAAAAIuQ/pijufFUOZ7E/s800/IMG_1017.JPG[/IMG]

[SIZE=4]Na tą chwilę to tyle informacji i tyle zdjęć. W sobotę będzie więcej.

Mam nadzieję że sunia zaufa z czasem człowiekowi.

Opis Shy:
[B][SIZE=2]Suczka średniej wielkości, waży 20 kg. Przypomina z wyglądu dobermana. Ma ok. 4 lata. Trafiła do schroniska miesiąc temu, wystraszona. Inne psy się uspokajają, przyzwyczajają z czasem do betonowych boksów- ona jest dalej bardzo wystraszona.Dlaczego? - nie powie nam dlaczego. Możemy przypuszczać że była bita, można ryzykować stwierdzenie że za wszystko, za to że była. Nie jest agresywna do psów, ludzi. Tuli się do każdego spotkanego człowieka.Kładzie na plecach, jest uległa. Uwielbia głaskanie, zwłaszcza na kolanach opiekuna. Na smyczy nie potrafi za bardzo chodzić. Potrzebuje cierpliwego domu, w którym otworzy się, zazna miłości. Nie wskazany dom z małymi dziećmi, ponieważ krzyk, podniesiona ręka przeraża Shy. Załatwia się na dworze, więc zachowa czystość w domu.
Shy czeka na dom w jednym ze śląskich schronisk, dostanie bon na darmową sterylizację.Jest odrobaczona, zaszczepiona.
[/SIZE][/B][/SIZE][B][SIZE=2]
Galeria:
[/SIZE][/B][URL]https://picasaweb.google.com/118380588009733343934/Shy1146114Lata20Kg55Cm25112011AnnaPiotrowska[/URL]
[SIZE=4][B][SIZE=2]Kontakt w sprawie adopcji:
Anna- opiekun/wolontariusz
Mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
tel. 504-854-427[/SIZE][/B]


[/SIZE]

Edited by saphira18
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 184
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bardzo piękna i przerażona sunia.Oby nie czekala za dlugo na nowy dom i ludzi ,ktorzy wynagrodzą jej dotychczasowe krzywdy ze strony podlych ludzi...Może Berkano pomoże Shy w szukaniu domu,ona adoptowala chyba b.podobnego dobka,o ile wiem a pomaga przy adopcjach dobków także.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BERKANO']dzięki Olgo za zaproszenie.
Po mordce widzę, że siwa jest dziewczynka, a wet Ją oglądał?
Postaram się pościągać dziewczyny z Nadziei Dobermana, bo tak jej nie można zostawić.[/QUOTE]

Witam wszystkich:) dzięki Berkano za pomoc, mordkę ma siwą... na stronie schroniska ma wpisane 4 lata. Nie sprawdzałam zębów, bo i tak była bardzo wystraszona... nie chciałam jej bardziej stresować

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BERKANO']zobaczymy co dziewczyny z ND wymyślą.
Ona będzie potrzebowała stabilnego i szalenie kochającego ludzia, żeby stanąć na psychiczne łapki.
Napiszcie może, co wet powiedział, kiedy Ją oglądał? CZy miała robione jakieś badania, morfologię?[/QUOTE]

Nic mi nie powiedziano... więc pewnie jest zaszczepiona, odrobaczona tylko. Dla pewności zapytam jutro.

Link to comment
Share on other sites

jestem

[quote name='BERKANO']zobaczymy co dziewczyny z ND wymyślą.
Ona będzie potrzebowała stabilnego i szalenie kochającego ludzia, żeby stanąć na psychiczne łapki.
Napiszcie może, co wet powiedział, kiedy Ją oglądał? CZy miała robione jakieś badania, morfologię?[/QUOTE]
obawiam się ze nie ma badań zadnych

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...