Jump to content
Dogomania

Shy- wystraszona, mini dobermanka już w DS:)


saphira18

Recommended Posts

  • Replies 184
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no to powód oddania:
każdy mówi coś innego - pani przestraszyła się wizyty i oddała Shy jeszcze przed umówieniem się na wizytę
dom nie taki zły, ale nie dla Shy (bo są tam dzieci); no nic ja się z państwem nie widziałam więc pisze co słyszałam.
Shy wychodziła tylko na dwór, nie piła, nie jadła przez 2 dni, leżała skulona w jednym miejscu.. zablokowała się - tak pani opisywała.
Po powrocie do schroniska, wskoczyła sama do boksu, zjadła puszeczkę:) chyba kojarzy schron z bezpieczeństwem, dom niestety z biciem:shake:

Na razie jest zakaz wydawania Shy adoptującym (na miesiąc), ma się troszkę oswoić z otoczeniem, ludźmi.
Poprosiłam aby Shy nie była sama w boksie- Może psiak ją troszkę ożywi, nauczy czegoś;)
I tak Kesi kochana jest z Shy w boksie. Poczekałyśmy z Ojcik troszkę przy nich. Kesi poczęstowała się jedzonkiem Shy:evil_lol: a Shy merdała ogonkiem.
Nawet jak Ojcik brała Kesi na spacerek po przerwie- to Shy delikatnie pchała się do wyjścia:crazyeye: a tak to muszę ją prosić aby podeszła...

Spacerek- las, najlepsze miejsce, cisza, spokój, piesek towarzysz.
Chodnik = tragedia. z przerażenia wpadła by mi pod auto dzisiaj:roll: większość czasu przesiedziała na moich kolanach, ławce, krześle, kolanach innych ludzi:p nie wiem dto to ale pcha się na kolanka... szuka bezpieczeństwa:shake:

poczekamy, zobaczymy... na pewno trzeba jej dać czas.Rozmawiałam dzisiaj z wolontariuszką która miała psa z fundacji po takich przejściach... rok dochodziła do siebie. W pare chwil można coś zepsuć a potem tyle czasu naprawiać:oops: ludzie są bezmyślni niestety

cykłam telefonem parę fotek

Shy upodobała sobie wszystkie krzesła... po kolei na każdym była;)
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-KWZOgazluXQ/TtqNeD2PoII/AAAAAAABWvw/5phimCEzk1M/s512/20111203351.jpg[/IMG]
w jedynej bezpiecznej przystani... z Kesulą
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-deM3CQgUZK0/TtqNjnThjOI/AAAAAAABWv4/tD-9uhDFWSM/s512/20111203353.jpg[/IMG]

Pani z gazety wyborczej (albo osoba która się uczyła fotografi) jej dużo zdjęć robiła. Na razie nie ma ich na mailu, ale jak będą zaraz je wkleje:)

Link to comment
Share on other sites

a no ja kiedyś chciałam zaproszenia na bazarek bez linka wysłać, ale na szczęście w porę się zorientowałam ;)

a z Kesi, wydaje mi się Shy jest bezpieczna... Kesi mogłaby robi jako rodzina zastępcza... najpierw swoje córy, potem przybrany Bari, a teraz Shy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saphira18']trzymajcie mnie:angryy:... wiadomość z allegro Shy:
"Widziałem pani ogłoszenie na allegro o sprzedaży Shy czy to jest doberman czy tylko tak wygląda"

i jak tu chamsko nie odpisać:diabloti:[/QUOTE]

naprawdę nie mam słów...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...