Jump to content
Dogomania

Pikusia-wyrwana ze szponów śmierci-znalazła swój wymarzony dom na dobre i na złe!!!!


GoniaP

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='basiaap']A coście tym razem wyciągnęły, ciotki?[/quote]

[quote name='MonikaP']Dobermana Ryczusia z poznańskim zestawem standardowym - sra...., chory przewód pokarmowy i grzybek :diabloti: .
Ryczuś ma gdzieś tu swój wątek :loveu: .[/quote]


[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=47336[/URL]

prosze bardzo wątek Ryczusia

Link to comment
Share on other sites

No i nie widziałam się z Pikusią :( Muszę czekać do piątku...
Wiem tylko tyle, że dziś Pikusia nocuje u Aleks 2 (byłej opiekunki Mysi) bo Alex wczorajszej nocy spala 2 godziny (egzamin) i chce odpocząć i się wyspać.
Ale jestem pewna, że czas spędzony z Aleks będzie czystą przyjemnością;)

Link to comment
Share on other sites

[B][IMG]http://upload.miau.pl/2/19891.jpg[/IMG]

[SIZE=3]Kochani,
czas zdwoić wysiłki by znaleźć Pikusi dom docelowy. [/SIZE]

Alex w połowie marca rozpoczyna praktyki w szpitalu, i całe dnie będzie musiała spędzać poza domem... Obawiam się, że Pikusia nie wytrzyma :-( a i Alex będzie ciężko!

Proszę rozpuśćcie wici gdzie się da, nie wierzę, że nie ma człowieka przez duże C, który nie chciałby przyjąć psiego anioła pod swój dach....
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[B]C.d. wpłat na Pikusię:[/B]
CWG Poznań - 5 zł
Anna F. - 10 zł.
Łukasz S. - 5 zł.
Marcin C. - 5 zł.
Anita G. - 30 zł.
Ewa K. - 25 zł.
Rafał. H. - 10 zł.
Grzegorz W. - 20 zł.
Radosław B. - 5 zł.
[B]Razem 115 zł. + poprzednie 1400 zł.= 1515 zl.[/B]
[B]Tyle nazbierała Pikusia na allegro . Pieniążki zaraz przeleję na konto Fundacji .[/B]
Będę oczywiście sprawdzać na bieżąco czy jeszcze coś wpłynęło na konto , bo widzę , że niektórzy wpłacili po kilka razy już nie licytując:lol: .
Pozdrowienia dla wszystkich dobrych duszyczek opiekujących się Księżniczką:loveu: !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anula1959']Przelew poszedł:lol: ![/quote]
Co tu dużo mówić, jestem wzruszona do łez, że odzew na nasz apel był tak duży. [SIZE=3][B]
Jeszcze raz bardzo wszystkim ludziom dobrego serca dziękujemy!

[/B][SIZE=2]Dodam, że chyba nie było w historii naszej Fundacji przypadku, żeby leczony za naszym pośrednictwem pies, był tak dobrze zabezpieczony finansowo :crazyeye:
Oczywiście, Pikusia to przypadek niezwykły....
Zwykle przecież nie zdarzają się cuda....
Pikusia nie tylko podniosła się znad skraju śmierci, ale wolą życia zdusiła trawiące ją choróbsko.... [B][U]Ja wierzę że dlatego, że poczuła się tak bardzo kochana....

[/U][/B]Wszyscy, którzy toczyliśmy tę walkę razem z nią, w szczególności Alex i lekarz Pikusi [SIZE=1](oraz nieskromnie dodawszy mnie samą)[/SIZE], wciąż z niedowierzaniem patrzymy na Pikusię i jej wyniki, nie do końca rozumiejąc jak to możliwe, że to ten sam pies sprzed paru tygodni.

Pikusia wróciła do zdrowia i [U]uniknęła operacji.[/U] Wciąż podchodzę jednak do sprawy z rezerwą, bo taki obrót rzeczy wydaje mi się niemożliwy.
Mimo, że uzbierane środki pozwoliły na pokrycie kosztów dotychczasowego leczenia, ba, jest ich znacznie więcej, chciałabym zrobić z nich rezerwę dla Pikusi- jeśli pozwolicie.

Wizyty lekarskie będą teraz rzadsze. Po ostatnim USG i morfologii, możemy być spokojni. Pan doktor prosił o wizytę kontrolną za 2-3 tygodnie, jeśli nie będzie niespodzianek.
Ja natomiast chciałabym kupić Pikusi Arthroflex za 139zł by wspomóc stawy Pikusi.
Suma sumarum, (tfu, tfu) pieniędzy jest więcej niż spodziewanych wydatków, nawet wziąwszy pod uwagę specjalistyczną karmę, której Pikusia nadal potrzebuje.

W związku z powyższym, chciałybyśmy trochę środków uszczknąć na dobermana Ricziego, który tak jak Pikusia został wyciągnięty przez nas ze schroniska w ubiegły wtorek, i rozpoczyna leczenie oraz podróż ku lepszemu życiu.

Bigos sugerowała przeznaczenie na ten cel środków z AFN, a jeśli pozwolicie i zajdzie taka potrzeba, można byłoby uszczknąć też coś z budżetu Pikusiowego.

Uff. Proszę o opinie.

A to na poprawę nastroju:

[/SIZE][/SIZE][B][img]http://upload.miau.pl/2/19899.jpg[/img][/B]
[SIZE=3][SIZE=2]



[/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...