Jump to content
Dogomania

Bielsko-Biała, Żywiec, Kęty i okolice


JASMIN

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

To jak dziewczyny - spacer już jutro!
Z tego, co wiem to nasza grupa będzie składać się z:

[B]-Jadzia z Negrem
-Basia z Bonnie
-ja z Gizmo
-Monika z Szarikiem
-Beata bez Kaji (za to z aparatem :P )
-Karolina bez Gordiego (będziesz?)
-możliwe, że przybędzie też rzadko bywająca tu Dogomaniaczka, aż nasza dawna spacerowa kompanka - URIA wraz z jej goldenką Tofką, jeśli tylko Tofce skończyła się cieczka ;)

[/B]Myślę, że z Moniką, Beatą i URIĄ umówimy się o 11:00 na miejscu już - przy karczmie na lotnisku. Beata - wiesz gdzie to?

A my dziewczyny jak? Jakoś wcześniej, może 10:00? Tylko gdzie dotrzecie tymi pks`ami? Na dworzec PKS? O której? I czy zgadzacie sie zabrać Negro i Bonnie do autobusu, czy idziemy 40 min na nogach? :)

Do zobaczenia!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo'][B]-Beata bez Kaji (za to z aparatem :P )[/B][/quote]
Zgadza się, Kaja ma cieczke, więc niestety musi zostać w domu :placz:

[quote name='pinczerka_i_Gizmo'][B]-Karolina bez Gordiego (będziesz?)[/B][/quote]
W mojej galerii pisała, że jej nie będzie, ale niech się sama wypowie...

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Beata - wiesz gdzie to?[/quote]
Nie wiem, ale może jakoś trafie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Basiu - na dworcu PKS :) Autobusy zawsze zatrzymują się w tym samym miejscu, a my się widzimy nie pierwszy raz więc na pewno się jakoś odnajdziemy :)

KasiK.am - a czy masz psa, czy suczkę? Bo niestety z powodu mojego dominanta, musimy zorganizować spacer bez panów(jedynie z uległym Negrem i szczeniakiem Szarikiem).

Link to comment
Share on other sites

Justyna, a czy mogłabyś mi podać swój numer kom na pw ?? Bo jeśli będzie się np. zapowiadało na deszcz to nie moge ryzykować zamoczeniem sprzętu, na nowy mnie nie stać :diabloti: W razie czego dam znać
Gdzie konkretnie mam czekać i o której ?? 11.00 ?? A co to za karczma ??

Link to comment
Share on other sites

Basiu - to może mama mogłaby Cię zawieźć już do mnie na osiedle, na 11:00? Załóżmy tam gdzie ostatnio się spotkałyśmy?

BBeta - pw już poszło :) Czy na bielskie lotnisko potrafisz trafić bez problemu? Jeśli tak, to jeśli z lotniska, zaczniesz się kierować drogą w dół - w kierunku os.Beskidzkiego, to będzie stała tam ogromna drewniana karczma i o tą właśnie chodzi :)

Wychodzi na to, że z każdym Dogomaniakiem spotkamy się w innym miejscu :evil_lol:

W takim razie Kasię zapraszamy na spacerek! :multi: Będzie więcej zabawy! :) Czy trafisz pod lotniskową karczmę na 11:00?

Link to comment
Share on other sites

Jadziu - czyli Wy autobusem czy pociągiem? Bo ja się już pogubiłam ;) Jak pociągiem i Basia też dojedzie pod dworzec PKP, to po prostu umówmy się na dworcu kolejowym - przy wejściu jest taki wielki zegar to tam się na pewno poznamy :) Karolina, dotarłabyś też tam, pod dworzec?

Załóżmy o 10:20 zaczniemy podążać na Beskidzkie :) I tam, pod karczmą spotkamy się z Moniką z Szarikiem i Beatą :)

Beata - masz wątpliwość, że nie poznasz? Psy to doskonały znak rozpoznawczy ;)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie moje jutrzejsze spacerowiczki! Wiecie, że Szarik ma jutro urodzinki? :D

Do jutraa!

Ps. Dopiero teraz widzę, ile Nas będzie! Ale będzie psia zabawa! Tylko ja nie mam aparatu... moge liczyć później na zdjęcia? Chyba, że wezmę kamerę...

Link to comment
Share on other sites

Chyba miesięczniny ;) 4 :)

Będziemy jutro świętować :)

Czyli podsumowując:

[B]Jutro, tj.22 sierpnia o godz.11:00 rozpoczyna się bielski spacer Dogomaniaków. O 10:20 spotykam się z Jadzią, Karoliną, Basią i Kasią pod dworcem PKP i wędrujemy pod karczmę, gdzie dołączą do nas Monika z Beatą. Planowany powrót - nieokreślony :diabloti:

[/B]Do jutra! :multi:

Dla tych co się boją, że nie będą w stanie rozpoznać - Gizmo jutro będzie paradować w Dogomaniackiej niebieskiej chuście :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...