Jump to content
Dogomania

Bielsko-Biała, Żywiec, Kęty i okolice


JASMIN

Recommended Posts

Justyna się zgłasza! ;)

Mi pasuje codziennie, poza 19 sierpnia, bo będę w Krakowie :) Ranne godziny mogą być, nie ma problemu :)

Dodam, iż spacerkiem była zainteresowana Monika z Szarikiem - naszym spacerowym DON-kiem :)

To kiedy? 15, czy 22 ?

Basiu, z dworca PKP or PKS? Jak już miałybyśmy wszystko ustalone, to skontaktowałybyśmy się przez kom.i poinstruowałabym Cię jak dojechać, ew.mogłabym podjechać na dworzec :)

Jadziu, dobi w pkp? Będzie ciekawie ;)

Dodam, iż ogólnie możemy umówić się gdzieś w centrum miasta i później podjechać autobusem do lotniska :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BBeta']Mi to właściwe obojętne czy 15 czy 22
Moja Kaja autobusem jeszcze nie jechała, więc wole nie ryzykować :cool3: Poza tym nie mam kagańca :diabloti:[/quote]

Hm, czyli dotarłabyś bez problemu na Beskidzkie, na lotnisko? Pisałam to przede wszystkim z myślą o Jadzi i Basi, bo one z 'daleka' ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']
Jadziu, dobi w pkp? Będzie ciekawie ;)

Dodam, iż ogólnie możemy umówić się gdzieś w centrum miasta i później podjechać autobusem do lotniska :)[/quote]

Też tak myślę, bo nigdy nie jechał, ale kiedyś trzeba go zabrać, to mogę teraz:lol:

A ostatnie zdanie bardzo mi się podoba:cool3:

Co do daty to takża mi obojętne;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Hm, czyli dotarłabyś bez problemu na Beskidzkie, na lotnisko?[/quote]
Jasne, mam osobistego szofera :diabloti: Niestety nie moge zabrać dziewczyn z dworca po drodze, bo Kaja innych psów w samochodzie nie toleruje, zaraz by była awantura, ona nawet jak ktoś obcy podejdzie zbyt blisko samochodu to od razu szczerzy kły :stupid:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ß@$!@']No to mogłoby być tak, że ja, Jadzia, Justynka i nasze psy oczywiście przyjedziemy autobusem z centrum, a BBeta przyjedzie na beskidzkie? ;)[/quote]

Justyna bez psa ;) Pies będzie czekać w domku na towarzyszy ;]

Beatko - w razie wszelkich wątpliwości odnośnie dojazdu, zgłaszaj się do mnie! ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ß@$!@']Spokojnie, my podjedziemy autobusem z Justą:cool3: prawda? :oops:
Żeby jechać autobusem trzeba kaganiec? Czy można mieć halti ? ;) a ile bilet za psa w ogóle kosztuje? :evil_lol:[/quote]

Prawda ;)
Hmm, myślę, że halti też może być, zresztą Bonnie to nie jest duży pies, nie powinni się czepiać.

Ulgowy dla człowieka(weź ze sobą legitymację) kosztuje 1,10zł, za psa trzeba chyba cały, czyli 2,20zł.

[quote name='Dobcia']My byśmy i tak nie skorzystali-auto to nie jest przyjaciel dobiego;)

A bilet studencki ile kosztuje? I czy u kierowcy można kupić czy w kiosku?[/quote]

Z tego co wiem, to legitymacja studencka upoważnia również do biletu ulgowego, czyli 1,10 zł :) Można w kiosku - u kierowcy drożej ;)

Możemy tez iść na nogach, ale to sporo ponad 30 min drogi, psy padną :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy za info:loveu:

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Możemy tez iść na nogach, ale to sporo ponad 30 min drogi, psy padną :evil_lol:[/quote]

30 min? Aaaaa to kawałeczek;) Przynajmniej dobi był by grzeczniejszy:lol:

Dziś przejeżdżałam w okolicy Beskidzkiego, piękne tereny tam są za osiedlem:multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...