Jump to content
Dogomania

Bielsko-Biała, Żywiec, Kęty i okolice


JASMIN

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Piękne widoki (np. przez Transfagarasz,albo przełomem Iskiru), dzieci wyciągające ręce po cukierki na każdym parkingu...Baaardzo słodkie i przepiękne ciastka w naszej ulubionej cukierni w Cluj,nocowanie "na dziko" - przy jednym takim noclegu było ciepłe źródło..suuuper siedziało się na trawniku i moczyło nóżki w termie (potem zrobili tam ujęcie termalne),piękne monastyry, piekne serwety sprzedawane przy drogach...

A w ostatnim roku (chyba coś ok 1980) "dzikie" noclegi świeciły pustkami...(a to były stałe miejsca na trasie,gdzie zawsze spało mnóstwo turystów)...od bardzo nieciekwej przygody na takim noclegu uratował nas straszak (wyglądający jak prawdziwy pistolet)..ale i tak mam fajne wspomnienia ;-)

No to Was zanudziłam...:roll:

Link to comment
Share on other sites

Dogomaniacy może ktos z Was ma ochotę na 2tyg przygodę w górach Fagarskich?? Noclegi w namiociku ,jedzenie z turystycznej kuchenki i wolność !! Dla dzieciaków mam przygotowane małe maskotki ;) mam tylko nadzieję że bezdomnych psów nie będzie tyle co na Ukrainie :(:(:(

Link to comment
Share on other sites

Musiałabym ją taszczyć w plecaku.....Śruciu prawda że ty nie lubisz gór ??? ;) rozmawiałam z nią przed chwilą i powiedziała że wolałaby powdychać jod nad morzem ;) kto z Bielska się wybiera zatem na północ kraju??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hund']Musiałabym ją taszczyć w plecaku.....Śruciu prawda że ty nie lubisz gór ??? ;) rozmawiałam z nią przed chwilą i powiedziała że wolałaby powdychać jod nad morzem ;) kto z Bielska się wybiera zatem na północ kraju??[/quote]
Jaaaaaa:multi: 2 dni nad morze ;] koło Ustki ;P potem naaaaaaaaaa yy... no na Kaszuby do chojnic ;];];];]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...