Jump to content
Dogomania

Bielsko-Biała, Żywiec, Kęty i okolice


JASMIN

Recommended Posts

[quote name='KasiK.am']Witajcie :) Szczególnie dwie Basie i Karolinko... nareszcie tutaj zawitałam.
Mógłby ktoś mi pokrótce opisać sytuację w bielskim schronisku? Bo ja juz się zupełnie gubię, a być może pójdę tam do szkoły i miałabym chociaż czasami chwilę na pomoc...[/quote]
Kasia! :multi: hej :multi:
W bielskim schronie... a... nie najlepiej :shake::-( Ja za dużo nie wiem, ale Hund, Pinczerka wiedzą ;)

Link to comment
Share on other sites

Basiu, czemu nie najlepiej? Właśnie bardzo dobrze jest :loveu:

KasiK.am schronisko jest teraz w Lipniku, od grudnia nowiutkie, podobno teraz najlepsze w Polsce ;) Kierownictwo na początku marudziło, ale teraz przyzwyczaili się od nas, wolontariuszy, więc jest miło i przyjemnie ;)

Tylko z tym pomaganiem to jest problem... bo jak zapewne wiesz, najwięcej pracy w schronisku jest w godzinach porannych, a najwięcej wolontariuszy pojawia się w soboty... tak więc najczęściej jest nas 3, ale czasem zdarza się, że i 6 ... :roll: Więc trochę tłoku, ale przyjmują każdego chętnego.

Jednym słowem zapraszam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hund']wiem tyle że nas pani kierownik wpuszcza :) a że za każdym razem przyjeżdżamy z kimś nowym więc poznaje inne osoby po kolei.[/quote]
Aha:multi: Więc chyba nie będę mieć problemu, żeby tam czasem wpaść :cool3::loveu::multi:Mnie Pani kierownik też zna tzn. może jeszcze pamięta, bo tam byłyśmy przed zimą z darami dla piesków :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hund']więc odświerzysz kontakty :) nie wiem jak widzisz tę pomoc ale szczegóły z panią kierownik najlepiej jest omawiać :)[/quote]
Tak, tak pójde kiedyś do tej Pani ;)
No... moglabym im pomóc, wyprowadzić pieski... wiem, będzie trudno, ale ja bardzo chcę pomóc:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hund']Proponuję żebys pojechała najpierw z nami :) poznasz pieski i bedziesz wiedziała po którym czego się spodziewać.[/quote]
Tak, tak , oczywiście pojade :loveu: Namawiam mame właśnie :evil_lol:
Pytałam też mamy o wolontariat tam, powiedziała, że jasne, że moge ;) Zapytam jeszcze goldenki245 czy by też chciala :cool3: Wtedy jeździłybyśmy we wtorki od...12 do 17 ;) Tylko jeszcze z Panią kierowniczka muszę porozmawiać :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hund']a schronisko czynne jest tylko do 15 czasem 16tej :)[/quote]
:crazyeye:Dobrze, że mnie oświeciłaś! ;) To najwyżej będziemy jeździć w inne dni , np. we środy od 9-10 do 14-15:roll:
Oby tylko Pani kierownik się zgodziła :roll:

[SIZE=1]P.S.Olu, nie wiem czy doszedł Ci mój sms, ale chyba tak, ale co tam, napisze jeszcze raz będę u Ciebie koło 14 może troszke wcześniej z pieskiem;)Można tam wchodzić z piesami czy raczej na polu będziemy? ;) Bo mi to nie przeszkadza ;)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hund']Doszedł doszedł :) puściłam Ci sygnał od razu :) tyle że mam zastrzezony numer :) można przyjść z pieskiem :) byle nie obsikał ciuchów :) zapraszam , jak tylko nie bedzie klientów to zaminimy słówko :)[/quote]
tak właśnie myślałam, że sygnałek to od Ciebie ;)
Tylko nie wiem czy to dobry pomysł, żeby wejść z moją psinką do sklepu, bo ona jest bardzooo nieufna i jak widzi kogoś pierwszy raz to bardzo szczeka... a na jednego pana to się nawet rzuciła nie spodobał się jej:-( ale na żadnego dogomaniaka jeszcze się nie rzuciła, nie szczekała;) Więc... jeśli nie będzie dużo ludzi mogłabyś wyjść przed sklep? :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...