Jump to content
Dogomania

Dzielna mamusia już w drodze do lepszego życia !!! pojechała do DT


Becia Lublin

Recommended Posts

  • Replies 333
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Becia Lublin']...jest potencjalny DT we Wrocławiu ale nie ma jej jak tam dowieść :([/QUOTE]
Nie chcę być złośliwa, ale chyba nie szukacie jej domu o trzy domy dalej.
Przecież jeśli jest ktoś, kto chce jej dać DT, to należy zrobić wszystko, żeby znaleźć transport.

Link to comment
Share on other sites

chciałam wyjaśnić, że jestem tylko pośrednikiem między dogo a Iloną ... nie mam wpływu na to, jaką ona podejmie decyzje. Ilona w ogóle nie współpracuje ze mną, wszystkie formy pomocy składane przeze mnie, czy Anię z Poznania są nie do przyjęcia przez Ilonę. Wiecznie grymasi i marudzi. Kilka dni temu prosiłam ją żeby podała mi nr konta, na które Ania może wpłacić jej pieniążki ... niestety do tej pory tego nie uczyniła

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia Lublin']chciałam wyjaśnić, że jestem tylko pośrednikiem między dogo a Iloną ... nie mam wpływu na to, jaką ona podejmie decyzje. Ilona w ogóle nie współpracuje ze mną, wszystkie formy pomocy składane przeze mnie, czy Anię z Poznania są nie do przyjęcia przez Ilonę. Wiecznie grymasi i marudzi. Kilka dni temu prosiłam ją żeby podała mi nr konta, na które Ania może wpłacić jej pieniążki ... niestety do tej pory tego nie uczyniła[/QUOTE]
To może chce zostawić sunie u siebie, tylko co mama na to ?

Link to comment
Share on other sites

Czasem sobie myślę, że może sunia wybrała wolność ..... tylko Ilonie jakoś wstyd się do tego przyznać. Jak z nią kiedyś rozmawiałam telefonicznie, powiedziała, że miał przyjechać Pan chętny na sunię, ale że uciekła i nie mogła jej złapać, więc wizytę odwołała.
No i nie ma żadnych aktualnych fotek suni, więc może to już sprawa nieaktualna ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']W świetle tego co napisała Ewanka, to może najpierw przydałoby się ustalić, czy ta sunia jeszcze jest u Ilony.
Ewanko, czy mieszkacie w jednej miejscowości i czy mogłabyś wybrać się do Ilony i rozwiać wątpliwości ?[/QUOTE]

Niestety nie mieszkamy blisko, to kilkaset km, Ilona mieszka gdzieś w okolicy Lublina. Rozmawiałam z nią telefonicznie, bo sunia miała trafić do poleconego przeze mnie DT w Warszawie, ale nic z tego nie wyszło, bo sunia bardzo płochliwa ( dzika) nie podchodziła dobrowolnie do ludzi, jedynie do Ilony, tóra ją karmi, ale też na odległość.
Sunia mieszkała u nich w stodole i biegała po wsi, kradła jajka i chłopi chcieli się jej pozbyć.
Dlatego wtedy akcja była na cito, a potem jakoś wszystko się wyciszyło, stąd moje przypuszczenia, ze może sunia poszła gdzieś do innej wsi ... mam jedynie nadzieję, że nic jej sie nie stało.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola']Sledzę wątek, nie mam pomysłu, jak pomóc:(
Moze mi umknęło, ale jak sunia do ludzi?[/QUOTE]

Dziewczyny wyżej pisały, że dzikuska, ale rozmawiałam dla odmiany z Becią parę dni temu i mówiła, że suka już nie jest taka dzika i podchodzi do ludzi. Jeśli jest DT we Wrocławiu, to jedyna opcja znaleźć kogoś, kto weźmie ją w transporter i zawiezie pociągiem - niecałe 8 godzin drogi z Lublina.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...