Jump to content
Dogomania

Dzielna mamusia już w drodze do lepszego życia !!! pojechała do DT


Becia Lublin

Recommended Posts

  • Replies 333
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hallo, czy ktoś tu jeszcze zagląda?
Lusy jest skonstatowana brakiem środków (wpływów) na jej utrzymanie.
IMG_6813.JPG

Śliczna dziewczynka.
Przeczytałam tylko poprzednią stronę, bo nie mam czasu na więcej, ale nie zauważyłam, żeby sunia była ogłaszana. Jak nie ma ogłoszeń to w jaki sposób ma znaleźć dom ?
Były pytania o ogłoszenia, ale nie było odpowiedzi.
Link to comment
Share on other sites

Trafiłam to z wątku Szarika.

Ania z Poznania nie logowała się na Dogo od sierpnia zeszłego roku... We wrześniu były wielkie zmiany na Dogo.

Wielu Dogomaniaków już na nowe Dogo nie przyszło... Niektórzy swoje profile stracili.

Ale tak zostawic sunię... :(

A Lilu niech się martwi...

 

Lusy jest śliczna. :)

Bardzo długo czeka na Dom...

Link to comment
Share on other sites

Sprawa jest jasna i niestety ale muszę to napisać. Nie lubię jak się mnie tak traktuje.

Ania miała adoptować sunie dlatego też nie ogłaszała jej. Płaciła za jej pobyt u mnie. Długo to trwało więc zapytałam jej dwa razy czy ona jest do adopcji (pytali odwiedzający mnie) czy nie ale nie dostałam odpowiedzi. Więc już nie poruszałam tego tematu. W grudniu Ania była mi winna za październik i listopad, wysyłałam zapytania o wpływ na konto 08.12.  i 11.12, odpisała mi raz że jutro robi przelew a drugi raz że dziś wypłata i jutro robi przelew itp. Przelew nie docierał. 15.12. wysłałam kolejne zapytanie i kolejne i dzwoniłam wielokrotnie - Ania udaje że mnie nie ma. Teraz zablokowała mnie w rozmowach przychodzących. Na początku się martwiłam że jej się coś stało ale osoby mają z nią kontakt na fejsie. Szczerze mówiąc nie spodziewałam się po niej takiej sytuacji. Przecież mogła napisać nawet tu że nie da rady więcej płacić, zawsze jest jakieś wyjście. A tak po prostu schowała głowę w piasek i udaje że Lusy nie było. Żenada.

Link to comment
Share on other sites

Nie potrafię pisać tekstów do ogłoszeń. Podaje info oniej. Mała jest grzeczna, trzyma czystość długo, strasznie lubi się przytulać, miziać. Zabiegi pielęgnacyjne takie jak przycinanie pazurków (strasznie jej rosną szybko) traktuje jak tortury. Lubi koty i inne psy. Broni jedzenia i wersalki ale to takie straszenie tylko. Mało wymagająca. Jedynie na spacerze trzeba uważać bo mała jednak jest lękliwa na obce odgłosy. Wysterylizowana, zaszczepiona.

Link to comment
Share on other sites

wiek ok 5 lat? wielkość do kolan? hm, też nie jestem mocna w pisaniu, same konkrety zawsze umieszczam - żadne tju tju mi nie wychodzi... :/ ale ważne żeby ruszyć z ogłoszeniami... zamówię pakiet. Czy kontakt mógłby być na hotel?

Link to comment
Share on other sites

ułożyłam tekst - jeśli dostanę zielone światło, podam do ogłoszeń (Olena, cioteczki co myślicie?):

 

Lucy – nakolankowa suczka szuka domu

 

Lucy to młoda, grzeczna suczka niewielkich rozmiarów. Waży niecałe 10 kg – jest wielkości jamnika, tylko jej łapki są wyższe. Ma mniej niż 5 lat. Potrafi utrzymać czystość w domu i jest mało wymagającym psem. Lubi się przytulać do człowieka i być głaskaną. Nie przepada za zabiegami pielęgnacyjnymi. Na obce odgłosy reaguje lękiem. Lubi koty i inne psy. Jest wysterylizowana i zaszczepiona. Szuka domu.

 

Kontakt:
Tel: 601 730 013

mail: [email protected]

 

Miejscowość: Wrocław (woj.dolnośląskie)

 

Szczepiona - tak, odrobaczona - tak, sterylizacja - tak

Link to comment
Share on other sites

Myślę że ok. Tylko to zdanie o lęku zmieniłabym na: Sunia jest bardzo wrażliwa i na wszelkiego rodzaju zmiany czy też obce odgłosy reaguję strachem.

Lub też całkowicie wyrzuciłabym z tekstu.O takich rzeczach można powiedzieć w trakcie wizyty.

 

Co do ludzi to czasem się chowa ale najczęściej sama wskakuje na kolanka i się łasi.

Link to comment
Share on other sites

ok wyrzuciłam to zdanie :)

 

Lucy – nakolankowa suczka szuka domu

 

Lucy to młoda, grzeczna suczka niewielkich rozmiarów. Waży niecałe 10 kg – jest wielkości jamnika, tylko jej łapki są wyższe. Ma mniej niż 5 lat. Potrafi utrzymać czystość w domu i jest mało wymagającym psem. Lubi przytulać się do człowieka i być głaskaną, czasem sama wskakuje na kolana. Nie przepada za zabiegami pielęgnacyjnymi. Lubi koty i inne psy. Jest wysterylizowana i zaszczepiona. Szuka domu.

 

Kontakt:
Tel: 601 730 013

mail: [email protected]

 

Miejscowość: Wrocław (woj.dolnośląskie)

 

Szczepiona - tak, odrobaczona - tak, sterylizacja - tak

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...