Jump to content
Dogomania

KLATKA ŁAPKA DLA PSOW - wejdz, pomoz.


Pipi

Recommended Posts

  • Replies 670
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest monia3a

Z mojego bazarku wyszło 75 zł, część osób wpłaciła bądź wpłaci bezpośrednio dla pipi resztę przeleję jak tylko dostanę pieniądze na konto :)

Za chwilę kolejny bazarek ;)

Link to comment
Share on other sites

fantastycznie :multi:
ja w weekend też jeszcze jeden bazarek wystawie, a ciasteczkowy już ponad 200 zł ma wylicytowane


[quote name='sylwia1982']czytałam pierwszy post wątku, deklarować wpłaty na wątku to każdy może i nic z tego nie wynika[/QUOTE]
są deklaracje a nie ma wpłat - bo jest koniec miesiąca, ludzie mają na utrzymaniu rodziny, swoje domowe zwierzaki, wpłacają też na psy na innych wątkach. nie każdy może sobie pozwolić na spontaniczne dzielenie się pieniędzmi.

ja swoją deklarację wciąż podtrzymuję - 50 zł na początku grudnia.

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Zapraszam na nowy bazarek z pozostałościami z poprzedniego ;)
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/218310-Biżu-ciuchy-perfumy-zabawki-mega-niskie-ceny-na-klatkę-łapkę-do-8.12.11-godz-20?p=18069141#post18069141[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Trafiłam tutaj zupełnie przypadkiem, i jestem zniesmaczona tym co się tutaj dzieje:shake:.
A to taka cenna inicjatywa, naprawdę.
Osobiście uważam, że jeśli już inwestować to w klatkę [U]sprawdzoną[/U] i na pewno składaną dlatego po 01.12. czyli po wypłacie dołożę 50 zł, proszę o dopisanie mnie na 1 stronie:lol:.

Link to comment
Share on other sites

Są juz pieniazki od Saphira, 50 zl, bardzo dziekujemy.
Wplynelo rowniez 5 zl od Urszula P, nie podany nick, tylko napisane jest, ze bazarek monia3a. Bardzo dziekujemy.
I od Evelin otrzymalam dzisiaj 100 zl z deklaracji. Bardzo dziekujemy.
Dopisuje jeszcze 10 zl do klatki, ktore otrzymalam na psiaki od mala2021. Bardzo dziekujemy.
Wpisane na pierwszej stronie.

Bardzo prosimy, kto moze jeszcze sie dolozyc?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaanna019']Powoli się nazbiera. Skoro jest możliwość wpłaty w grudniu to po wypłacie dorzucę 30,- sorry, że mało ale więcej nie dam rady :([/QUOTE]

:multi:dziekujemy pięknie i juz wrzucam na pierwsza stronę.

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[quote name='monia3a']Z mojego bazarku wyszło 75 zł, część osób wpłaciła bądź wpłaci bezpośrednio dla pipi resztę przeleję jak tylko dostanę pieniądze na konto :)[/QUOTE]

Jako, że Eliza71 przebiła samą siebie i za książkę dała 20 nie 5 zł tak więc z bazarku będzie 90 zł, a nie 75 zł. Przepraszam za pomyłkę.

Pipi proszę o numer konta to przeleję pieniążki - 60 zł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia Z.']na jakie konto się wpłaca ?[/QUOTE]

Namiary do wplaty podalam na pw.
BasiuZ. , jesli bys mogla sie okreslic jaka kwote wplacisz, byloby super. Dziekujemy pieknie.
monia3a, rowniez podalam na pw nr konta, dziekuje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...