Jump to content
Dogomania

KLATKA ŁAPKA DLA PSOW - wejdz, pomoz.


Pipi

Recommended Posts

  • Replies 670
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='emilia2280']Jumanjiana, bardzo dobrze ze szukasz tanszych rozwiázan, przeciez jesli mozna kupic taniej, tylko troché popracowac,to dlaczego tego nie zrobic?

Tu jest producent, który robi kosze i pólki sklepowe z drutu oraz m.in. klatki lapki. Napisalabym, ale nie majá maila. Zadzwoncie i zapytajcie jakie majá ceny i mozliwosci wykonania duzej klatki skladanej a nawet i nieskladanej dla informacji.

[URL]http://www.emiasto.org/zamet_sp_z_o_o_zaklad_pracy_chronionej_206130.html[/URL][/QUOTE]

Dzwoniłam dzisiaj do tej firmy. Telefon nieaktualny ale w internecie znalazłam właściwy. Firma z Ostrowca Swiętokrzyskiego współpracująca z nimi robi klatki łapki. Największe mają następujące wymiary. Długość- 80 cm, szerokość- 33 cm, wysokość- 38 cm. Są to klatki nieskładane.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwia1982']według mnie szukacie "jeleni" do zasponsorowania wam klatki-łapki[/QUOTE]

To bezczelna wypowiedź...
Po co tu przyszłaś? Nie chcesz- nie dokładaj się...I bądź na tyle miła,żeby nie przeszkadzać...

PS pomyśl trochę zanim coś napiszesz..
[QUOTE]zasponsorowania wam[/QUOTE]
Jak myslisz- co ja będę robiła z ta klatką? bedę w niej siedziała?czy nie wiem co??/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwia1982']na klatkę łapkę być może złożą się ludzie z całej Polski, a kto da im gwarancję, że ta klatka będzie dostępna dla całej Polski?[/QUOTE]

Czy pytasz w imieniu całej Polski? ktos Cię upoważnił,zebyś występowała jak przedstawicielka narodu???
Przeczytaj wątek-w którymś z postów jest pomysł jak się ma przemieszczać klatka...

Od kogo wymagasz takiej gwarancji??? ma być na pismie czy wirtualna wystarczy?

Pomyśl trochę,zanim coś napiszesz...Chyba to jesno wynika z watku,że zbiórka i przemieszczanie sie klatki jest na zasadzie tzw zaufania ...za zbiórkę zabrała sie osoba wiarygodna,nie raz dała się poznać jako osoba na której mozna polegać...

Przestań mącic na tym wątku....

jest taka fajna złota myśl...
[B]Do korzystania z internetu potrzebne jest IP....IQ niestety nie...[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwia1982']na klatkę łapkę być może złożą się ludzie z całej Polski, a kto da im gwarancję, że ta klatka będzie dostępna dla całej Polski?[/QUOTE]

kwestia zaufania:lol:.... chyba, że przygotujesz odpowiednią umowę, czyja klatka i jakie wymogi, żeby wypożyczać i jeszcze wzory przyszłych umów na wypożyczanie- ale tu też gwarancji nie ma, bo można się sądzić, że ten lub tamten nie spełnił warunków wypożyczenia, w sądzie jak wiadomo sprawy długo się ciągną, więc klatka może stać bezużytecznie i czekać na koniec sprawy:diabloti:
sprawa prosta - kto może i chce wesprzeć, serdecznie zapraszamy; zresztą osoby, które tą akcję wspierają są na dogo wiarygodne i mnie to wystarczy
A jak się czujesz potencjalnym jeleniem to rzeczywiście masz problem:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwia1982']nie czuję się potencjalnym jeleniem, ponieważ nie mam zamiaru dokładać się do tego "interesu"[/QUOTE]

widać dużo programów kryminalnych o oszustach oglądasz, no dobrze udało Ci się nie zostać oszukaną i zostać tym jeleniem, czego serdecznie gratuluję:evil_lol:, ale dajże już spokój tym naszym ,,interesom":lol:, może jeszcze kilka Kochanych Jeleni:loveu: uda się nam znlaleźć

Link to comment
Share on other sites

EHHH zawsze, zawsze muszą być jakieś kłótnie, mącenia na wątkach. Dziewczyny, przecież każda chce jak najlepiej!
Ja również uważam, że klatka musi być składana, ona jest wielka i jeśli chodzi o transport to będzie problem ją przewieźć. Ktoś wcześniej na wątku napisał, że może dobrze by było kupić kilka klatek nieskładanych za tą kwoaę-to tez jest jakiś pomysł. Ale na razie skupmy się na zbiórce pieniędzy a później pomyślimy jaka klatkę kupić.

Link to comment
Share on other sites

Powtorze jeszcze raz. Chodzi o klatke, w ktorej zmiesci sie duzy pies czy suka. O klatke, do ktorej wejdzie kazdy pies. O klatkę, ktorą się sklada, zeby latwiej mozna bylo ja przemieszczac w razie potrzeby.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwia1982']według mnie szukacie "jeleni" do zasponsorowania wam klatki-łapki[/QUOTE]
tak, i dlatego też większość deklarujących wpłaty na klatkę to my same.
takie z nas spryciary - wyciągamy zaskórniaki, żeby jakiś nie-jeleń, mógł sobie potem z tej klatki gdzieś pod Bydgoszczą skorzystać :shake:

[quote name='sylwia1982']nie czuję się potencjalnym jeleniem, ponieważ nie mam zamiaru dokładać się do tego "interesu"[/QUOTE]
interesu? myślisz, że pojedziemy w niej nad morze i będziemy handlować lodami? przeczytałaś w ogóle pierwszy post wątku?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jumanjiana']tak, i dlatego też większość deklarujących wpłaty na klatkę to my same.
takie z nas spryciary - wyciągamy zaskórniaki, żeby jakiś nie-jeleń, mógł sobie potem z tej klatki gdzieś pod Bydgoszczą skorzystać :shake:


interesu? myślisz, że pojedziemy w niej nad morze i będziemy handlować lodami? przeczytałaś w ogóle pierwszy post wątku?[/QUOTE]


czytałam pierwszy post wątku, deklarować wpłaty na wątku to każdy może i nic z tego nie wynika

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna Klimek']Ja również potwierdzam swoją jeleniową obecność ;)
Zaraz po wypłacie (na początku grudnia) dorzucam się 50zł[/QUOTE]

Justyna DZIĘKI!!!!
I witamy na [B]rykowisku[/B]...jeleniowatym oczywiście:megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...