Jump to content
Dogomania

KANIS w nowym domu! trzymajcie kciuki, żeby tym razem się udało...


kakadu

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE=5][COLOR=red][B]szukamy pilnie klatki kennelowej;[/B][/COLOR][/SIZE]
kiedy panstwo sa w domu psy zachowuja sie niemal wzorowo, ale jednak zostawienie ich samych niesie ze soba pewne ryzyko dla kanisa; caly czas ktos musi byc w domu i na dluzsza mete jest to uciazliwe; pani kasia zapytala czy nie mozna by bylo czegos takiego im pozyczyc;
kanis bylby zamykany od czasu do czasu na nie dluzej niz 2 - 3 godziny oczywiscie po spacerze; jesli chcemy, aby mogl zostac w tym dt zanim nie znajdziemu mu stalego domu to trzeba taka klatke zorganizowac; czy ktos ze slaska mialby mozliwosc wypozyczenia (odplatnego) czy pozyczenia kennelu? kanis jest malym owczarkiem, wazy mniej niz 30 kilogramow; oczywiscie jesli bedzie klatka gdzies indziej to zorganizujemy jakos jej transport; jesli trzeba bedzie to ja kupimy, a potem zastanowimy sie gdzie ja ulokowac, jak juz nie bedzie potrzebna (mozemy ja zawsze sprzedac); bede bardzo wdzieczna za pomoc;
uwazam, ze to dobre rozwiazanie; ciesze sie, ze pani kasia tez na nie wpadla bo nie chcialam tego proponowac wiedząc, ze klatka bardzo zle sie kojarzy niektorym i nie chca o niej nawet slyszec; mysle, ze 2-3 godziny w klatce od czasu do czasu, to stosunkowo mala cena za tak cieply dom;

Edited by kakadu
Link to comment
Share on other sites

napisalam do maciaszka - moze cos pomoze;
co do bazarku cantadorro, to w jakim celu ci potrzebny? bo kanis ma wykupione 100 ogloszen u paja, tylko ze jak sie znalazl ten dom w rudzie to odwolalam, i teraz chce zreaktywowac (paja sie zgodzila); ale ten bazarek juz sie skonczyl dawno, wiec jak to dla jakiegos innego psa to nie moge pomoc niestety...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monisiaczek']U nas na forum dziewczyna ma do sprzedania używaną klatkę kennelową.
[URL]http://forum.labradory.org/viewtopic.php?t=7018[/URL]
kakadu, podam Ci do niej nr tel. na PW. Może jeszcze nie sprzedała.[/QUOTE]
brdzo dziekuje za numer monisiaczku - zadzwonilam, klatka jest do kupienia, zarezerwowalam ja na dwa dni bo poczekam jeszcze na info od mojej kolezanki ktora ma klatke, ale ta klatka stoi jakis czas na zewnatrz i ma dzis sprawdzic w jakim jest stanie; jutro bede wiedziala

[quote name='krooppka']witam, ja mam klatkę dużą ale nie wiem jakie wymiary kupowałm na allegro[/QUOTE]
a jakie ma wymiary? mozesz zmierzyc? bylaby do kupienia czy do pozyczenia?

ta od dziewczyny z labkow do ktorej podala kontakt monisiaczek, ma 125 x 74 x 83 i pani kasia powiedziala, ze kanis sie spokojnie do niej zmiesci; ale ta klatka jest do kupienia za 170 zlotych, ktore trzeba by bylo wziac z bazarkow plus koszty kuriera, ktore bez wzgledu na wszystko trzeba bedzie poniesc bo watpie, zebysmy znalazly cos w rudzie slaskiej...;)
dlatego trzeba pomyslec zeby to przeslac za posrednictwem jakiejs firmy ktora ma podpisana umowe z firma kurierska bo inaczej to wybulimy z 80 zlotych, a przez firme ok 30 zl; i jak myslicie - ile taka klatka moze wazyc? ok 20 kg?

maciaszek juz nie ma tej klatki niestety...
a szkoda bo jest ze slaska i byloby blizej... :(

Edited by kakadu
Link to comment
Share on other sites

[quote name='krooppka']sorki raz jeszcze podaję bo mierzyłam złożoną a to róznica
więc długośc 114, szerkośc 74 wysokośc 83
jak najbardziej do pożyczenia[/QUOTE]
czyli jak ta co jest do kupienia, tylko 11 cm krotsza - jak myslicie - czy to robi duza roznice?
i skad jestes krooppka?

Link to comment
Share on other sites

teraz czekamy na plytke od pani kasi, zeby zdiagnozowac kanisa wirtualnie u dra niedzielskiego i na luty bo wtedy moze sie umowie na konsultacje u dra biezynskiego tez we wroclawiu tylko, ze trzeba by bylo znalezc transport w te i wewte;
ja juz nie odpuszcze tych konsultacji bo skoro dwoch wetow w wawie mowi, ze konieczna jest resekcja bo pies niedlugo przestanie chodzic, to musze to sprawdzic w "srodowisku slaskim"; nie oddam potencjalnie niechodzacego psa do zadnego domu stalego; chyba, ze ten dom wezmie na siebie takie ryzyko swiadomie;
oczywiscie mozna by sie bylo juz teraz ucieszyc, ze kanis chodzi, bo pani kasie pisze, ze chodzi, wyadoptowac go i liczyc, ze bedzie dobrze, ale ja tego nie potrafie zrobic, bo to by bylo nie fair w stosunku do tego domu; tak jak nie zostawilam bez odpowiedzi informacji pani kasi, ze pies przestal chodzic, tak nie zaryzykuje ds bez gruntownej diagnozy; co innego oddac go w trakcie leczenia, ale nie wczesniej niz cos zostanie ustalone; jesli sie myle to mnie naprostujcie na prawidlowe myslenie; wszelkie rady mile widziane;

Link to comment
Share on other sites

Szczerość do bólu to podstawa,która zaprocentuje w przyszłości .Doprowadzenie diagnostyki do końca jak najbardziej słuszne.Potencjalny dom będzie wiedział na czym stoi.To jest najuczciwsze i najsłuszniejsze choć na pewno drogie.Ale ja nie widzę innej,odpowiedzialnej drogi do mam nadzieję szczęśliwego finału.

Link to comment
Share on other sites

klatka spakowana, tz zamowil kuriera; jutro kurier odbierze; koszt 38 zlotych odemuje z bazarku kalendarzowego agis, tak jak odjelam od niego 300 zlotych na benzyne na transport kanisa do rudy (rozliczenie w pierwszym poscie); [COLOR=red][B]na piatek klatka bedzie w rudzie slaskiej[/B][/COLOR]; na paczce podany numer telefonu odbiorcy; mam nadzieje, ze dojdzie i zostanie odebrana, bo jak to sie nie uda to juz sie chyba zalamie; jak zyje 40 lat na tym swiecie to nie mialam tak pod gorke z najprostszymi sprawami...

z maila potwierdzającego zamówienie: [B]Zamówienie KJ4595049076 zostało przekazane do kuriera UPS.[/B]

Edited by kakadu
Link to comment
Share on other sites

No to mam nadzieję, że klatka dojdzie bez problemu i nie będzie niespodzianek. No nic, czekamy na płytkę, Bros udostępniła swój adres i jak już otrzyma CD, to zajmie się konsultacją u dr Niedzielskiego. Ciekawe jak Kanis teraz się zachowuje, a właściwie, jak
DT sobie radzi z 3 psiakami. Już sama nie wiem, 3 czy 2?

Link to comment
Share on other sites

sa teraz z kanisem 3 psiaki; mieszaniec akity - sunia i drugi onek, ale potezny jak szafa ;) gdzie tam kanisowi do niego :)
co do plyty to pani z recepcji lecznicy obiecala wyslac pod podany adres prosto do bros do wroclawia; niestety nie mialam smialosci poprosic o priorytet, bo to i tak klopot dla niej - bedzie musiala isc na poczte, a nie wiadomo gdzie ta poczta; bedziemy wiec czekac pewnie z tydzien, ale trudno - nic sie nie poradzi; do lutego i tak musimy czekac na dra biezynskiego wiec i tak sie nie da nic przyspieszyc;
dzieki cantadorra ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...