Jump to content
Dogomania

Dzinka-mam mame piekną i kochaną...dziekuje ciocie


giselle4

Recommended Posts

  • Replies 358
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='giselle4'][IMG]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/321683_2509500211994_1087759890_32878214_1383346418_n.jpg[/IMG]
widac ze szczesliwa dama
dziekuje mamulko::)[/QUOTE]
Bo damą się trzeba urodzić ;)
Mnóstwo uścisków dla nowego domku i "kradziejki" :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='giselle4']jeszcze tylko raz podziekuje ciotce marmosi
DZIEKUJE i jzu tylko bede gosciem
i bede podgladac i czytac o sukcesach Tadory i Dzinki:):)[/QUOTE]
Giselle to zawsze mile widziany gość, bez ciebie Dzinulka by nadal siedziała w schronie jak w więzieniu. A dzisiaj Dzinka po spacerze po raz pierwszy się rozbrykała, wróciłyśmy do domu, podjadła, napiła się i zaczęła biegać po mieszkaniu popiskiwać i nawet trochę szczeknęła. Chyba dopiero na dobre się wyluzowała i uwierzyła w swoje szczęście.

Link to comment
Share on other sites

Jak miło zobaczyć małą tak szczęśliwą :-)
Wszystkiego naj naj naj ... oby Wasze zycię było przeplecine tylko wielka, niekończącą się przyjażnią ... [IMG]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/321683_2509500211994_1087759890_32878214_1383346418_n.jpg[/IMG]

JEST PIĘKNA :-)
To ujmujące że takie pieski znajndują nie tylko schronienie, ciepły kat, ale miłość ... one jeszcze większą miłoscią się odwdzięczą ... Moją Mikę tez ktoś wyrzucił, ale teraz jest ze mną i kocham ją najmocniej na świecie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Celina12']...no i jak pasuje do koloru pościeli...:loveu:

TAk odwdzięczy się wielokroć za miłość-bo sama jest MIŁOŚCIĄ[/QUOTE]

O tak, ona jest taka kochaniutka, już teraz odwzajemnia miłość, nawet nie sądziłam że tak szybko się ośmieli. teraz uczymy się zostawania w domu. W sobotę i niedzielę były pierwsze próby,w sobotę sąsiedzi troche narzekali, że popiskiwała i szczekała ale w niedziele już było lepiej, zmęczyłam ją na spacerze i wyszłam tylko na godzinę. Teraz jestem w pracy i myslę cały czas o Dżince, do 13 posiedzi z nią siostra a docelowo moja mama bedzie ja brała na spacer w czasie mojej pracy. W końcu sie nauczy, e jak wychodze to zawsze wracam. Póki co, jak zamykam drzwi za sobą to serce mi sie kraje ale nauczymy się. Dzinka jest już szczęsliwym psiakiem, dziekujemy wszystkim za miłe słowa.

Link to comment
Share on other sites

Chiałam jeszcze dodać, że byłam z Dzinką u weterynarza i mała jest w pełni zdrowa, tylko na wadze musi przybrac, ale ma apetyt więc niedługo będzie prawdziwą jamnicza pięknościę. W domu czuje się coraz pewniej, wczoraj obszczekała sąsiadkę, która weszła do mieszkania, ale lubi ludzi i dobrze reaguje na gości, prawie od razu kładzie się na pleckach gotowa przyjąc pieszczoty. Dzisiaj nie płakała jak wychodziłam. Przed świętami chcę ja zaznajomić z psami moich rodziców (jamniczką i jorczka) zebyśmy mogli razem spędzić wigilię. Dzinka jest juz warszawianką i pełnoprawnym członikeim rodziny :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tadora']Chiałam jeszcze dodać, że byłam z Dzinką u weterynarza i mała jest w pełni zdrowa, tylko na wadze musi przybrac, ale ma apetyt więc niedługo będzie prawdziwą jamnicza pięknościę. W domu czuje się coraz pewniej, wczoraj obszczekała sąsiadkę, która weszła do mieszkania, ale lubi ludzi i dobrze reaguje na gości, prawie od razu kładzie się na pleckach gotowa przyjąc pieszczoty. Dzisiaj nie płakała jak wychodziłam. Przed świętami chcę ja zaznajomić z psami moich rodziców (jamniczką i jorczka) zebyśmy mogli razem spędzić wigilię. Dzinka jest juz warszawianką i pełnoprawnym członikeim rodziny :)[/QUOTE]
I nie je za dużo? I nie jest kradziejką? :)
Hmmmmm ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...