Jump to content
Dogomania

Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7


iwoniam

Recommended Posts

[quote name='barb']To pewnie będzie nowy bazarek ...? :lol:[/QUOTE]
Na pewno będzie :) Czekamy teraz na dostawę, która płynie do Iwoni.
Ale myślałam też o zrobieniu tych wyróżnionych ogłoszeń, o których pisałam przed wyjazdem. Na razie zaglądam z doskoku na dogo i muszę się zorientować, co potrzeba, a w domu mam też sporo roboty, jak to po wyjeździe (i imprezce Młodego na 15 osób;))

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny pilnie poszukuję klatki kennelowej dla suni z tego wątku:[url]http://www.dogomania.pl/threads/221218-4-letnia-mała-Figa-pomóżcie-znaleźć-dom-tej-słodkiej-suczce[/url]!. Figa będzie u mnie przez około 7 - 10 dni na dt. Dzisiaj będzie miała zabieg sterylizacji i do momentu wygojenia się rany musi zostać u mnie. Problem jest w tym, że nie toleruje części moich kotów ( mam ich 10 ), strasznie się denerwuje. Skacze, biega. Boję się, że coś sobie zrobi z raną po sterylce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Ale myślałam też o zrobieniu tych wyróżnionych ogłoszeń, o których pisałam przed wyjazdem.[/QUOTE]

Wstrzymaj się z tym na razie, może ktoreś z psiaków znalazły domki...
Czekamy w dalszym ciągu na wieści od Iwoniam czy i kogo mamy dalej ogłaszać (wyrózniać).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Javena']Do mnie był telefon w sprawie Milusi ,która była u mojej siostry (adoptowana). Dałam panu namiary na Daisy . Jest z Libiąża ,tuż obok mnie. WRAZIE CZEGO ,wizyte zrobie.[/QUOTE]

Dzięki za przekazywanie informacji,
zaraz będę rozsyłać zdjęcia, są szanse na domki.
Dziś... od dziś... od około 2 godzin... Daisy jest na osiedlu sąsiadującym z Jagodą.. w nowym domku...

Na razie na próbę, bo kociaki, szczególnie jeden bardzo się boi piesków, ludzi z resztą także, ale jak będzie okay to Daisol tam pozostanie.
Pani wspaniała. Dokarmia koty w kilku miejcach, jednego pieska też.
Pomaga starszym sąsiadom w opiece nad ich kotami.
Jak wszystko dobrze pójdzie to się Daisol z Jagodą będą na spacerze w 1 parku spotykać.
Oby się wszystko udało,
Poprzedni piesek pani żył 19 lat, po kilku operacjach (nowotwory) odeszła.
Pani ma córkę, która w razie czego zajmie się Daisy, ale wątpię, aby była taka konieczność.
Jak tylko z kociakami będzie okay to Daisy będzie ich małą księżniczką.

A ja będę dziś pewnie ryczeć... :(

[quote name='mmd']Dzień dobry :)
Przez dzisiaj i jutro postaram się ogarnąć wszystko co się zadziało i jeśli będe potrzebna, to jestem już do dyspozycji :)[/QUOTE]

Bardzo miło Cie tu widzieć :), a dzieje się, dzieje...


[quote name='barb']:thumbs: O nic na razie nie pytam, żeby nie zapeszyć. :thumbs:

:modla:[/QUOTE]

Trzymajcie kciuki !

[quote name='barb']A o Tunię nikt nie pyta ? Ona najdłuzej miala wyroznione ogłoszenie...

to może i Tuni się uda ...[/QUOTE]

nie, niestety nie.
telefony o Tunię - same o psa do budy..

[quote name='barb']To pewnie będzie nowy bazarek ...? :lol:[/QUOTE]

tak, będzie wkrótce :)

[quote name='mmd']Na pewno będzie :) Czekamy teraz na dostawę, która płynie do Iwoni.
Ale myślałam też o zrobieniu tych wyróżnionych ogłoszeń, o których pisałam przed wyjazdem. Na razie zaglądam z doskoku na dogo i muszę się zorientować, co potrzeba, a w domu mam też sporo roboty, jak to po wyjeździe (i imprezce Młodego na 15 osób;))[/QUOTE]

czekamy na paczuszkę z Usa :)

[quote name='wojtuś']I ja czekam co Iwonia nam napisze :)[/QUOTE]

[quote name='karolciasz28']No to ja również :)[/QUOTE]

[quote name='barb']Już nie mogę się doczekać ...:kciuki:[/QUOTE]

[quote name='Javena']Taka jestem ciekawa ,czy uda sie znależc domki dla piesków.[/QUOTE]

[quote name='fizia']Trzymam mocno kciuki!![/QUOTE]

Trzymajcie kciuki, aby się wszystko ułożyło. Ja będę z panią w kontakcie i tak, bo ona chciałaby pomóc w łapaniu "działkowych" kotek do sterylizacji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolciasz28']Ja również jestem trochę zagubiona, ale jestem nowa na wątku ;)[/QUOTE]

w miarę zaczynam ogarniać moje milion psów w mieszkaniu,
może uda mi się bywać częściej,
a teraz wysyłka emaili do osób, które pytały o sunie,
Oby się wszystko udało
ps. znacie kogoś z Żor na śląsku do wizyty przedadopcyjnej?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']w miarę zaczynam ogarniać moje milion psów w mieszkaniu, [/QUOTE]
ostatnio pisalaś o dziewięciu... bez Daisy powinno być 8...

[QUOTE] a teraz wysyłka emaili do osób, które pytały o sunie,
Oby się wszystko udało [/QUOTE]
O, którą sunię chodzi?
[QUOTE] ps. znacie kogoś z Żor na śląsku do wizyty przedadopcyjnej?[/QUOTE]
Ja niestety nie. Może wpisz na wątkach na forum śląskim.

Link to comment
Share on other sites

Napisałam też na wątkach cioteczek ze Śląska. Może któraś sie zgłosi.?

[COLOR="#8b0000"]Zoli36 [/COLOR] Też jest z Żor.

Dla jakiego pieska ta wizyta? Wczoraj też dzwoniła pani w sprawie Milusi,która znalazła juz dom. Powiedziałam ,że jak Daisy jeszcze bedzie ,to dam jej znać.

Edited by Javena
Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']ostatnio pisalaś o dziewięciu... bez Daisy powinno być 8...
O, którą sunię chodzi?
Ja niestety nie. Może wpisz na wątkach na forum śląskim.[/QUOTE]

e, mówię Ci - z milion ich mam :)

wątek moich podopiecznych -
[url]http://www.dogomania.pl/threads/223045-Pieski-wyci%C4%85gni%C4%99te-z-olkuskiej-mordowni-pod-moj%C4%85-opiek%C4%85-pilnie-szukaj%C4%85-dom%C3%B3w[/url].

[quote name='Javena']Znalazłam [COLOR="#8b0000"]mikoada[/COLOR] ,ale moze do Klaudus napisać,albo Budrysek ,one gdzies tam mieszkaja w pobliżu.[/QUOTE]

dziękuję Ci, zaraz napiszę

[quote name='Javena']Napisałam też na wątkach cioteczek ze Śląska. Może któraś sie zgłosi.?

[COLOR="#8b0000"]Zoli36 [/COLOR] Też jest z Żor.

Dla jakiego pieska ta wizyta? Wczoraj też dzwoniła pani w sprawie Milusi,która znalazła juz dom. Powiedziałam ,że jak Daisy jeszcze bedzie ,to dam jej znać.[/QUOTE]
wizyta dla pieska z tego wątku - [url]http://www.dogomania.pl/threads/223045-Pieski-wyci%C4%85gni%C4%99te-z-olkuskiej-mordowni-pod-moj%C4%85-opiek%C4%85-pilnie-szukaj%C4%85-dom%C3%B3w[/url].

właściwie dla 2 suczek - nr 10 lub 11 i nr 13

[quote name='barb']Ciotki na bazarze Waszym bazarze były puzzle. Miały 1000 kawałków ? Będą jeszcze raz wystawione ?[/QUOTE]

Są nadal, mmd je teraz ma :)
musisz do niej napisać, ja zaraz też napiszę :), że będziesz do niej o nie pisać. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']
Są nadal, mmd je teraz ma :)
musisz do niej napisać, ja zaraz też napiszę :), że będziesz do niej o nie pisać. :)[/QUOTE]

Pamiętam, że je ma. Mogę poczekać do nastepnego bazarku - bo tamten już rozliczony.
Chyba, że można je dołączyć do czyjegoś bazarku a dochod bylby dla Twego Dt ?

Napiszę do niej juz jutro.

Link to comment
Share on other sites

mmd już wszystko wie - zaraz Ci napisze na PW :)

[quote name='barb']Pamiętam, że je ma. Mogę poczekać do nastepnego bazarku - bo tamten już rozliczony.
Chyba, że można je dołączyć do czyjegoś bazarku a dochod bylby dla Twego Dt ?

Napiszę do niej juz jutro.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...