Jump to content
Dogomania

BeataDz

Members
 • Content Count

  587
 • Joined

 • Last visited

About BeataDz

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • Skype
  beata.dzwinel

Converted

 • Location
  Warszawa(Kraków)
 1. Bardzo dziękuję za usunięcie postów nie związanych z tematem wątku.
 2. Serdecznie zapraszam na bazarek:

  Różne-różności na krakowskie psiaki :loveu:

  ZOSTAŁY TYLKO 2 DNI ! ! !

  Będę także wdzięczna za podrzucanie:smile:

 3. Zapraszam na wątek wystraszonej MIKROSUNI Mutki, która bezustannie szuka DT bądź DS. Może właśnie Ty jej pomożesz?

  http://www.dogomania.pl/forum/threads/227375-Wystarszona-mikrosunia-Mutka-szuka-DT-lub-DS-Może-Ty-odmienisz-jej-los?p=19129109#post19129109

 4. Agatko badzo dziękujemy za zdjęcia ślicznoty. :Rose::Rose::Rose:.
 5. Mam pytanie do Iwoniam. Czy o to Ci Iwonko chodziło? Wiedziałam, że tak to się skończy :shake:.
 6. [quote name='ma_ruda'][INDENT] Kilka dni temu podsłuchałam:oops: rozmowę, z której wynikało, że zaginęła sunia (na os.Piastów) Pana zaginionej znam z widzenia i wydaje mi się, że ta jego sunia jest taka właśnie wilkowata. Ale nie jestem pewna. Pana od tamtego czasu już nie spotkałam(albo nie poznałam, bo rozpoznawałam go po psie;)). Będe jednak teraz uważniej się rozglądać za nim albo za kobietą, z którą wtedy rozmawiał (ją poznam po jej psie:p). Gdyby to była "ta" sunia to nazywałaby sie Sara (Sarunia)- może spróbujesz sprawdzić, czy zareaguje na to imię? [/INDENT][/QUOTE]Bardzo dziękuję za informację. Zadzwonię do Agnieszki żeby spróbowała zawołać sunię: Sara, jak będzie biegać po ogrodzie. Jeśli będziesz mieć jakieś informacje to proszę daj mi znać. Agnieszka nie jest użytkownikiem dogomani.
 7. [quote name='wojtuś']Beatko, Iwonko - proszę przeczytajcie ostatnie posty z wczoraj z wątku olkuskiego Iwonii [URL]http://www.dogomania.pl/threads/223045-Pieski-wyciągnięte-z-olkuskiej-mordowni-pod-moją-opieką-pilnie-szukają-domów.?p=18739761#post18739761[/URL] Będzie tak lepiej, lepiej ogarnąć te pieski z Ostrowca[/QUOTE]Wojtusiu to jest drugi wątek psiaków, zaraz będzie totalne zamieszanie. Na pierwszym wątku można też je z łatwością ogarnąć.
 8. Figunia czuje się coraz lepiej. W czwartek ma mieć wyjęte szwy. Zaprzyjaźniła się z moimi psiakami, ale niestety nadal części kotów nie toleruje. Przywiązała się też bardzo do mnie. Dzisiaj musiała iść na wygnanie do moich synów gdzie nie ma kotów bo mam 12 - to godzinny dyżur, podobno bardzo piszczała po moim wyjściu. Chodzi za mną krok w krok, śpi ze mną w łóżku. Dziewczyny bardzo proszę o ogłoszenia dla Figi, to wspaniały pies. Jest bardzo grzeczna, ładnie chodzi na smyczy przy nodze, jest przyjacielsko nastawiona do ludzi, innych psiaków, gorzej z kotami. Dwa dni temu była u mnie Pani i oglądała sunię. Miała zadzwonić wczoraj ale nie zadzwoniła. Figa była za mała wzrostem, za spokojna i za stara ( wiek Pani około 60 lat ). Nic dodać nic ująć.
 9. [quote name='iwoniam']wszyscy zapomnieli o was, maluchy mam byc może dom dla Boni - wszystko rozstrzygnie się do wtorku, oby ! jutro załączę aktualne zdjęcia piesków..[/QUOTE]Iwoniam dzięki za pamięć i ogromne zaangażowanie się w pomoc nie tylko dla nich ale i dla wielu innych psiaków.
 10. [quote name='Dogo07']Czyli za kotkami średnio przepada. Prosimy o trzymanie kciuków za Figę. BeatkaDz:glaszcze:.[/QUOTE]Tego nie można tak do końca stwierdzić u mnie, ja ma 10 kotów. Np. z Fioną jest ok, ale z Lili już nie.
 11. Dziewczyny pilnie poszukuję klatki kennelowej dla suni z tego wątku:[url]http://www.dogomania.pl/threads/221218-4-letnia-mała-Figa-pomóżcie-znaleźć-dom-tej-słodkiej-suczce[/url]!. Figa będzie u mnie przez około 7 - 10 dni na dt. Dzisiaj będzie miała zabieg sterylizacji i do momentu wygojenia się rany musi zostać u mnie. Problem jest w tym, że nie toleruje części moich kotów ( mam ich 10 ), strasznie się denerwuje. Skacze, biega. Boję się, że coś sobie zrobi z raną po sterylce.
 12. Dziewczyny przed chwilą rozmawiałam z Magdą, wyciągnęła z Olkusza 15 psiaków dla których trzeba szybko zanleść dt, jest znowu 7 szczeniaków, wszystkie wystraszone, zziębnięte i głodne. Bardzo proszę dzwońcie do Iwonki lub Wotusia, jeśli ktoś może pomóc w ich przetrzymaniu choć parę dni, bo Oni w tej chwili będę je od Magdy odbierać i nie ma ich gdzie ulokować.
 13. [quote name='iwoniam'][url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6462562957/][img]http://farm8.staticflickr.com/7010/6462562957_7b013f6373.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6462562957/]4 maluchy razem[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr[/QUOTE] Pierwsza od lewej Maja, potem Milo, Mika i Moro.
×
×
 • Create New...