Jump to content
Dogomania

Przygarnę Dalmatynkę!!!!!!- JUŻ WYBRANA


edhel

Recommended Posts

Uwielbiam Dalmatyńczyki!!!Chętnie przygarnę suczkę dalmatyńczyka!!!Koniecznie!!!BArdzo prosze o każdą informację!Będę bardzo wdzieczna!!!Będę mieć czas na długie spacery, gdyż nie pracuję, a także będę mieć środki na jej utrzymanie!!!!Uwielbiam psy!!!!I koniecznie chcę jakąś ze schroniska, lub od kogoś gdyż, szczeniaczki od hodowcy zawsze znajdą domek, a starsze pieski lub te ze schroniska nie zawsze.Zależy mi na suczce, nieagresywnej, i żeby była w miarę młoda, tzn.najlepiej jak nie będzie starsza.Bo chcę się nią nacieszyć długooo.Chciałabym mieć pieska jak najszybciej, szikam ciągle w gazetach, w schroniskach, na necie, ale nie mogę znaleźć, więc proszę pomóźcie!!!!Błagam!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lulka']tylko ją wysterylizujcie przed oddaniem[/quote]

Lulka nie gniewaj się, ale takie stwierdzenia mnie dobijają.
Uwierz mi ciacham co się da, ale nie mam, aż tylu funduszy by sterylizować wszystkie zwierzaki, które się u mnie pojawiają.
Tylko dla tego że zapewniam domki tymczasowe nie zmuszajcie mnie do ponoszenia jeszcze dodatkowych kosztów. To jest ponad moje siły.:placz:

Dodatkowo Stella jest teraz w trakcie leczenia więc ten zabieg nie wchodzi w grę, trzymać ją jeszcze przez okres leczenia, a potem rehablitacji po sterylizacji spowoduje jeszcze większe przyzwyczajenie się psiaka do domku tymczasowego.

Jednak zaznaczam, że w umowie adopcyjnej obowiązek sterylizacji jest głównym pkt i nie wydam jej osobie, która nie będzie zamierzała zrealizować tego obowiązku.

Link to comment
Share on other sites

Jejku!!!!Bardzo bym ją chciała!!!!!Zamierzam ją wysterylizować i jestem świadoma wszystkich kosztów związanych z utrzymaniem psa(łącznie ze sterylizacją).

Ona jest taka kochana!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jestem zdecydowana na 100% i jeśli do mnie trafi to na pewno nie zabraknie jej MIŁOŚĆI!!!!!Ani niczego innego!!!!Zajmę się nią tak jak tego potrzebuje!

Buuuuuuuuuuuuu:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grazyna9915']Lulka nie gniewaj się, ale takie stwierdzenia mnie dobijają.
Uwierz mi ciacham co się da, ale nie mam, aż tylu funduszy by sterylizować wszystkie zwierzaki, które się u mnie pojawiają.
Tylko dla tego że zapewniam domki tymczasowe nie zmuszajcie mnie do ponoszenia jeszcze dodatkowych kosztów. To jest ponad moje siły.:placz:

Dodatkowo Stella jest teraz w trakcie leczenia więc ten zabieg nie wchodzi w grę, trzymać ją jeszcze przez okres leczenia, a potem rehablitacji po sterylizacji spowoduje jeszcze większe przyzwyczajenie się psiaka do domku tymczasowego.

Jednak zaznaczam, że w umowie adopcyjnej obowiązek sterylizacji jest głównym pkt i nie wydam jej osobie, która nie będzie zamierzała zrealizować tego obowiązku.[/quote]

nie gniewam sie......
rozumiem ze to są koszty, dlatego jest afn i cala masa ciotek, ktore chetnie pomagaja jesli tylko mogą

ale uwazam rowniez ze oddawanie psa rasopodobnego bez sterylki jest baaardzo ryzykowne...nigdy nie wiemy z kim mamy do czynienia (bez urazy ;) ) pseudohodowcy potrafia pieknie mydlic oczy....umowa, umową - tylko jak wyegzekwujesz to co w umowie?

Link to comment
Share on other sites

[B]Edhel[/B]

Moze napiszesz cos o sobie ? Skad jestes ?
Czy zgadzasz sie na kontrole przed- och poadopcyjna ?

[quote name='edhel']Uwielbiam Dalmatyńczyki!!!Chętnie przygarnę suczkę dalmatyńczyka!!!Koniecznie!!!BArdzo prosze o każdą informację!Będę bardzo wdzieczna!!!Będę mieć czas na długie spacery, gdyż nie pracuję, a także będę mieć środki na jej utrzymanie!!!!Uwielbiam psy!!!!I koniecznie chcę jakąś ze schroniska, lub od kogoś gdyż, szczeniaczki od hodowcy zawsze znajdą domek, a starsze pieski lub te ze schroniska nie zawsze.Zależy mi na suczce, nieagresywnej, i żeby była w miarę młoda, tzn.najlepiej jak nie będzie starsza.Bo chcę się nią nacieszyć długooo.Chciałabym mieć pieska jak najszybciej, szikam ciągle w gazetach, w schroniskach, na necie, ale nie mogę znaleźć, więc proszę pomóźcie!!!!Błagam!!!!!!!!![/quote]

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamcia_14

[QUOTE]Edhel

Moze napiszesz cos o sobie ? Skad jestes ?
Czy zgadzasz sie na kontrole przed- och poadopcyjna ?[/QUOTE]

Tak zgadza się, rozmawiałam z nią. I nie piszcie już więcej ofert bo ona wręcz zakochała się w Stelli.


LULKA nie twórz proszę offa . To jest topic o osobie która chce przygarnąć psa a nie o pseudo hodoffcach :shake:

Link to comment
Share on other sites

Hej!!!No zakochałam się w niej!!!!!!!Jest cudowna!!!!I tym bardziej ją będę chciała bardziej kochać, gdyż tego potrzebujepo tylu przeżyciach!!!!!Poza tym jestem świadoma, ze trzeba umieć się obchodzić z dalmatyńczykami i będę się starać umiejętnie z nią postępować, jednocześnie dając jej dużooooo ciepła:loveu: No i oczywiście spełnię wszystkie warunki, wysterylizuję ją...no i wyleczę jak będzie potrzebne leczenie jeszcze lub kontynuacja.Acha, no i odwiedziny jak najbardziej wchodzą w grę:)

A teraz na życzenie coś o sobie;) Jestem z Sycowa, ale mieszkam we Wrocławiu z chłopakiem.Wynajmujemy mieszkanko razem i mamy już pieska(pointerka ze schroniska), mam już(dopiero)go 2 lata, w domu u rodziców mam też kundelka(którego moja młodsza siostra przyniosła z 5 lat temu).No, ale teraz go wziełam do siebie i staram się opiekować nim najlepiej jak potrafię.Teraz dostaje lepsze jedzonko i nie mam problemu ze sierścia:) Coraz więcej wiem na temat psów, ich żywienia i pielęgnacji.Uwielbiam psy i chętnie poświęciłabym im życie.

No a jak mówiłam - Stella jest cudowna, jak ją zobaczyliśmy....kochana!!!!

Pozdrawiam gorąco!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Niestety Aga ostatnio jestem nadzwyczaj rzadkim gościem na dogo... koniec roku mam huk pracy (w sylwestra też pracuję!) i tak już będzie dalej... A oprócz tego moje dzieciaki (niecałe 9 i niecałe 3 latka) - też domagają się mojej obecności.

Wyślij priva do MichalMi - on jest adminem forum dalmatyńczykowego - powinien doradzić.

Link to comment
Share on other sites

[B]imię:[/B] Focus

[B]płeć:[/B] pies

[B]wiek:[/B] 6 lat

[B]rasa:[/B] mieszaniec

[B]miasto:[/B] Częstochowa

[B]sterylizacja:[/B] nie

[B]szczepienia:[/B] tak

[B]odrobaczenie:[/B] tak

[B]charakter i opis: [/B]

XII-941/06-Dalmatyńczyk, spokojny, zrównoważony, przyjaźnie nastawiony. Czeka na swój nowy dom i kochających opiekunów. W schronisku od grudnia 2006r.

[B]kontakt:[/B]

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie 42- 202 Częstochowa, ul. Gilowa 44/46
tel: 034 361 65 66
[IMG]http://www.czestochowa.schronisko.net/images/adopcje/3428.jpg[/IMG]

Theta jest piękna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...