Jump to content
Dogomania

HOTELIK U MURKI - wątek informacyjny:)


Murka

Recommended Posts

Już wiem, że sytuacja jest monitorowana. Odnalazłam na fb osobę która kiedyś była na dogomanii i jest z Jaworzna. Czuwają nad sytuacją. Powiedziała, że suczka została oddana do kompletnych patoli i nie ma się czemu dziwić, że nastąpiła taka sytuacja.

Link to comment
Share on other sites

Tak - mam kontakt z osobami z Jaworzna - bardzo mi pomagają, bez nich nie dałabym rady. Ostatnio była widziana w Jaworznie na Podwalu - w ubiegły piątek, od tej pory nikt jej nie widział. Nawet zastanawiałam się nad Jamorem, ale skoro obecnie nie jesteśmy pewni, czy ona tam jeszcze jest ..., to chyba szkoda kasy ...

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, bakusiowa napisał:

Już wiem, że sytuacja jest monitorowana. Odnalazłam na fb osobę która kiedyś była na dogomanii i jest z Jaworzna. Czuwają nad sytuacją. Powiedziała, że suczka została oddana do kompletnych patoli i nie ma się czemu dziwić, że nastąpiła taka sytuacja.

dlatego trzeba odebrać psa który został im wydany przez schronisko

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, że tutaj... ale nie wiem gdzie pisać, a znalazłam taki post na fejsbuku:


"Podejrzewam że został porzucony, nie jestem w stanie stwierdzić czy jest to piesek czy suczka, nie daje się złapać, jeżdżę do niego i karmie go, kontaktowałam się z weterynarzem , panie pomogą mi go złapać i jeśli jest to suczka zostanie wysterylizowana,wygląda na starszego pieska, szukam kogoś kto chciałby go przygarnąć żeby nie trafił do schroniska jeśli ktoś byłby zainteresowany piesek zostanie doprowadzony do ładu. proszę o udostępnienie"

102563047_2943352592449096_790110473059041280_o.jpg?_nc_cat=103&_nc_sid=ca434c&_nc_ohc=kG1-NdITFzIAX9ngPsM&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&_nc_tp=6&oh=36b95ae9e7770746f9b32bd6c1493081&oe=5EFAE055 

Suczka/pies jest podobno wielkości pekińczyka. Momoty Górne k/Janowa.

- czy w okolicach Janowa jest ktoś z klatką-łapką? Ktoś coś kojarzy?

 

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Przepraszam, że tutaj... ale nie wiem gdzie pisać, a znalazłam taki post na fejsbuku:


"Podejrzewam że został porzucony, nie jestem w stanie stwierdzić czy jest to piesek czy suczka, nie daje się złapać, jeżdżę do niego i karmie go, kontaktowałam się z weterynarzem , panie pomogą mi go złapać i jeśli jest to suczka zostanie wysterylizowana,wygląda na starszego pieska, szukam kogoś kto chciałby go przygarnąć żeby nie trafił do schroniska jeśli ktoś byłby zainteresowany piesek zostanie doprowadzony do ładu. proszę o udostępnienie"

102563047_2943352592449096_790110473059041280_o.jpg?_nc_cat=103&_nc_sid=ca434c&_nc_ohc=kG1-NdITFzIAX9ngPsM&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&_nc_tp=6&oh=36b95ae9e7770746f9b32bd6c1493081&oe=5EFAE055 

Suczka/pies jest podobno wielkości pekińczyka. Momoty Górne k/Janowa.

- czy w okolicach Janowa jest ktoś z klatką-łapką? Ktoś coś kojarzy?

 

Ale śliczna, aż dziw że ktoś takiego psiaka wyrzucił

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.06.2020 o 20:27, Tyś(ka) napisał:

 Suczka/pies jest podobno wielkości pekińczyka. Momoty Górne k/Janowa.

- czy w okolicach Janowa jest ktoś z klatką-łapką? Ktoś coś kojarzy?

 

Nic nie wiem o klatce łapce u nas w okolicy niestety... 

Może piesek/suczka w końcu zaufa... oby.

 

U nas nowy lokator: kundelek Bary, którego opiekunowie - ludzie starsi - podupadli na zdrowiu i nie są w stanie się nim już dłużej zajmować. Psiaka umieściła u nas rodzina i szukamy dla niego domu.

b1a4ea237d28b2fdgen.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.06.2020 o 09:48, Tyś(ka) napisał:

Mogę pomóc w ogłoszeniach Barego. ;)

Super. Jak zrobię fotki do ogłoszeń to wrzucę tutaj. 

 

A u nas dwa nowe psiaki na pokładzie:

Pola z Tomaszowa Lubelskiego (jeszcze wystraszona troszkę):

c33229846352b6a7gen.jpg

54a2810d74ea593agen.jpg

 

oraz Muki z Zamościa, który po wyczesaniu będzie śliczną maskotką:)

6d61a9a43980bdc0gen.jpg

79eca5ed9da1af21gen.jpg

 

Nie mogę niestety wrzucić linków do wątków:(

 

 

Link to comment
Share on other sites

Odnośnie suczki Idylli zaginionej w Jaworznie  na razie nie widać jej od kilku dni.

Taki wpis jest na fb. Nieźle co?

27.05.2020
Jaworzno Podwale - w okolicy Carrefoure
Mam jeszcze prośbę do osób, które w przeszłości widziały właściciela (szczupły około 30 lat) grzebiącego wraz z sunią po śmietnikach - proszę o podanie, przy których śmietnikach szukali - suczka może szukać jedzenia w tych miejscach.
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, bakusiowa napisał:

Odnośnie suczki Idylli zaginionej w Jaworznie  na razie nie widać jej od kilku dni.

Taki wpis jest na fb. Nieźle co?

27.05.2020
Jaworzno Podwale - w okolicy Carrefoure
Mam jeszcze prośbę do osób, które w przeszłości widziały właściciela (szczupły około 30 lat) grzebiącego wraz z sunią po śmietnikach - proszę o podanie, przy których śmietnikach szukali - suczka może szukać jedzenia w tych miejscach.

i co w tym dziwnego, że nie widać zaginionej suczki ? Możesz pomóc jej szukać ? Na przykład poprzez udostępnianie wydarzenia, postów itp Przeszłości nie zmienimy, teraz trzeba myśleć o przyszłości i starać się ją znaleźć. Bardzo dziękuję za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...