Jump to content
Dogomania

HOTELIK U MURKI - wątek informacyjny:)


Murka

Recommended Posts

5 godzin temu, bakusiowa napisał:

Dostałam wiadomość od GLS , że karma dla pięciu kociaków właśnie dotarła.

Tak, zgadza się, dziękuję bardzo:)

 

Jeszcze tu pokażę nasze dwie malizny w swoim DS w Krakowie:)

2cf6b66af9b24d7bgen.jpg

c51caff80d367cbcgen.jpg

 

 

A dzisiaj przybył nowy lokator: Ferri z Zamościa:

f88d65fad447176cgen.jpg

47975c80e275f624gen.jpg

Wątek:

https://www.dogomania.com/forum/topic/352600-dwie-suczki-axaayla-oraz-piesek-dredzik-ferri-dostały-szansę-na-normalne-życiejadą-do-hoteliku-u-murki/#comments

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.10.2020 o 08:40, bakusiowa napisał:

Raczej to nieprawda. Na spotted nikt nie napisał takiej wiadomości pod postem.Trzeba ogłaszać dalej.

Nie napisała pod postem, tylko w prywatnej wiadomości do admina. Admin nie pytając autora postu post usunął. "Witamy no to dziwna sytuacja, ponieważ taka starsza blond kobieta do nas napisała że się odnalazła i że ogłoszenie nie aktualne"

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.10.2020 o 23:47, Kulfoniasty napisał:

Przepraszam, że we wątku hotelikowym - ale Idylla też była lokatorką hoteliku. Bardzo dziwna sytuacja, jakaś pani podobno napisała Jaworzno spotted na fb, że mają usunąć ogłoszenie o szukaniu Idylli , bo suczka znalazła się. Oni nie pytając autorki postu usunęli, a teraz nie potrafią znaleźć tej wiadomości. Jak postąpić ? Może to czyjś żart ? Zamieścili nam ogłoszenie, ale nikt nie odzywa się...  Co o tym myślicie ? 

idylla12.jpg

Może to zrobiła osoba , która przygarnęła sunię i nie chce jej oddać .

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Olena84 napisał:

Miejmy nadzieje źe sunia jednak ma dobry dom

Napisałyśmy w poście żeby odezwała się - nie odbierzemy suczki. Chciałabym też uregulować sprawę formalnie - tzn. w Safe animal - gdzie "wisi" na mnie. Bardzo bym się cieszyła, gdyby ktoś ją przygarnął. Nawet sama wiadomość, że żyje - mi wystarczy.

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Kulfoniasty napisał:

Napisałyśmy w poście żeby odezwała się - nie odbierzemy suczki. Chciałabym też uregulować sprawę formalnie - tzn. w Safe animal - gdzie "wisi" na mnie. Bardzo bym się cieszyła, gdyby ktoś ją przygarnął. Nawet sama wiadomość, że żyje - mi wystarczy.

fajnie jakby faktycznie sunia miała dobry dom

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.10.2020 o 23:47, Kulfoniasty napisał:

Przepraszam, że we wątku hotelikowym - ale Idylla też była lokatorką hoteliku. Bardzo dziwna sytuacja, jakaś pani podobno napisała Jaworzno spotted na fb, że mają usunąć ogłoszenie o szukaniu Idylli , bo suczka znalazła się. Oni nie pytając autorki postu usunęli, a teraz nie potrafią znaleźć tej wiadomości. Jak postąpić ? Może to czyjś żart ? Zamieścili nam ogłoszenie, ale nikt nie odzywa się...  Co o tym myślicie ? 

idylla12.jpg

Rozgladalm wielokroc jak przejezdzalismy

 i nie tylko

ale ani sladu bieduni

 aby jakis cud aby zlalazla

a moze jest w innym kochajacym domku

sciskamy caluni czas

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
14 minut temu, Murka napisał:

A te, które zrobiłam niedawno nie nadadzą się?

Odnalazłam zdjęcia  na wątku Ala123. Można kilka wybrać. Jednak jeśli nie sprawi to kłopotu to prosiłabym jeszcze o jakieś dodatkowe  ładne zdjęcia i koniecznie aby nie były robione z góry.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, bakusiowa napisał:

Odnalazłam zdjęcia  na wątku Ala123. Można kilka wybrać. Jednak jeśli nie sprawi to kłopotu to prosiłabym jeszcze o jakieś dodatkowe  ładne zdjęcia i koniecznie aby nie były robione z góry.

Ok, coś podziałam:)

Link to comment
Share on other sites

A tu jeszcze adoptowana ok. rok temu Bonnie. Sunia dopiero od niedawna opuściła swoje lokum zza kanapy i przeniosła się wyżej, co niezmiernie ucieszyło Państwa. Sunia nadal jest bardzo wycofana, ale ma to szczęście, że trafiła na wspaniałych, cierpliwych ludzi, którzy dają jej nieograniczony czas.

58f1eeeb10f1f0e5gen.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...