Jump to content
Dogomania

HOTELIK U MURKI - wątek informacyjny:)


Murka

Recommended Posts

Dnia 11.07.2020 o 21:37, Kulfoniasty napisał:

Wracając do Idyllki na chwile - niestety cisza i czasem myślę, że ... jest stary ślad - była widziana w okolicy zaginięcia jakieś 1,5 miesiąca wstecz. Czyli albo nie żyje, albo ktoś ją przygarnął ...

FB-W20200710.jpg

Nie możesz myśleć o najgorszym. Trzeba mieć nadzieje.

Staram sie pisać i udostępniać na facebooku.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Olena84 napisał:

Nie możesz myśleć o najgorszym. Trzeba mieć nadzieje.

Staram sie pisać i udostępniać na facebooku.

Podobno podobny piesek jest widywany w okolicy zaginięcia z jakąś Panią na spacerach, ale nie jest to potwierdzona informacja - bo od bezdomnych ...

Link to comment
Share on other sites

Kolejne psiaki z okolic Zamościa, sunia + 6 maluchów... 

b131d821af15f3cdgen.jpg

64f8d10234710630gen.jpg

 

Sunia przybłąkała się do gospodarstwa i oszczeniła pod przyczepą. Na początku nie pozwalała się zbliżyć do szczeniaków i sama też nie dawała się  dotknąć. Koniec końców udało się ją złapać na Sedalin.

773c8ae7a986264fgen.jpg

25a44ef02f527ce3gen.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, helli napisał:

I taka mama z brzuchem dziurę kopała, dzielna bidulka

Dlatego nazwaliśmy ją Elza (od Elzy z afrykańskiego buszu), zwłaszcza, że dzielnie broni swojej trzódki kiedy inne psy podchodzą pod boks.

Ogólnie okazało się, że sunia jest bardzo łagodna i uległa. Uczymy się chodzić na smyczy.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.07.2020 o 23:28, Murka napisał:

 

Kolejne psiaki z okolic Zamościa, sunia + 6 maluchów... 

b131d821af15f3cdgen.jpg

64f8d10234710630gen.jpg

 

Sunia przybłąkała się do gospodarstwa i oszczeniła pod przyczepą. Na początku nie pozwalała się zbliżyć do szczeniaków i sama też nie dawała się  dotknąć. Koniec końców udało się ją złapać na Sedalin.

773c8ae7a986264fgen.jpg

25a44ef02f527ce3gen.jpg

Ale mamusia dumna i zadowolona - jakby nie mogła uwierzyć w swoje szczęście.

unnamed.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mój psi podopieczny znalazł domek, więc będę organizować transport na trasie Krasnystaw -> Wrocław. To kawał drogi, nie wykluczam transportu łączonego, czyli Krasnystaw -> Łódź -> Wrocław. Czy nikt nie potrzebuje transportu na tej trasie?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zmarła była właścicielka Idylli, pozostał ten nowy piesek adoptowany ze schroniska z Suchedniowa.. Syn byłej właścicielki nie może mieszkać sam , prawdopodobnie zamieszka w jakimś domu opieki społecznej. Czy jest szansa żeby szybko gdzieś tego nowego pieska umieścić ? DT ? Adopcja ? Ma tylko 3 lata. Podaję link do postu informacyjnego https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2653532561573252&id=100007496021491

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Dnia 13.08.2020 o 18:48, Kulfoniasty napisał:

Zmarła była właścicielka Idylli, pozostał ten nowy piesek adoptowany ze schroniska z Suchedniowa.. Syn byłej właścicielki nie może mieszkać sam , prawdopodobnie zamieszka w jakimś domu opieki społecznej. Czy jest szansa żeby szybko gdzieś tego nowego pieska umieścić ? DT ? Adopcja ? Ma tylko 3 lata. Podaję link do postu informacyjnego https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2653532561573252&id=100007496021491

o rany, a psiaczek taki troche przestraszony :( czy coś nowego o suni?

Link to comment
Share on other sites

Nowy piesek Franek ma już miejsce w DT w Jaworznie, dzięki pomocy wspaniałej osoby, która pomagała i nadal pomaga w poszukiwaniu Idylli.O Idylli nic , w ogóle mało było o niej wieści. Ani jedna z informacji nie została potwierdzona zdjęciem, dlatego myślę, że ten sygnał z okolic LO dotyczył podobnej do Idylli suni, któa notorycznie ucieka... Nieznany los Idylli - niestety coraz częśćiej myślę, że nie ma jej już pośród żywych ....

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.09.2020 o 23:44, Kulfoniasty napisał:

Nowy piesek Franek ma już miejsce w DT w Jaworznie, dzięki pomocy wspaniałej osoby, która pomagała i nadal pomaga w poszukiwaniu Idylli.O Idylli nic , w ogóle mało było o niej wieści. Ani jedna z informacji nie została potwierdzona zdjęciem, dlatego myślę, że ten sygnał z okolic LO dotyczył podobnej do Idylli suni, któa notorycznie ucieka... Nieznany los Idylli - niestety coraz częśćiej myślę, że nie ma jej już pośród żywych ....

Tyle czasu minęło, więc albo została adoptowana przez dobrą osobę, której zaufała albo nie wiem:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...