Jump to content
Dogomania

HOTELIK U MURKI - wątek informacyjny:)


Murka

Recommended Posts

O 11.08.2016 o 01:22, Murka napisał:

Kto by pomyślał, że taki strachulec z Bambi... :) A fotka super:) Bambi taka... walcowata:)

Tu jeszcze poranna joga i antygrawitacyjne uszy jakoś czasami "zatrzaskują" się w takiej pozycji . Jak jeszcze dorzuci do tego fafle zawieszone na kiełkach to leże i kwicze :D

a0bf03bdefefb7c6med.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bambi jest bezkonkurencyjna :D

Zawsze serce rośnie kiedy to co robimy przeistacza się w radość ludzi i psa.

Dzisiaj odwiedzili nas ludzie, którzy adoptowali od nas w październiku ubiegłego roku sunię - przejeżdżali i postanowili pochwalić się i zapewnić, że sunia ma się dobrze. Jak miło:) Ze wzruszenia zrobiłam parę fotek (wstawię jak obrobię).

Link to comment
Share on other sites

Dziś do domu do Warszawy pojechał Hugo:) Państwo od piątku przyjeżdżali codziennie się z nim zapoznawać, brali go na parogodzinne spacery itd. Świetna sprawa, bo o ile za pierwszym razem musiałam go wziąć na ręce i wsadzić Państwu do samochodu, o tyle dziś sam wskoczył na swoje miejsce na komendę dziewczynki:)

895293e5325f880bgen.jpg

9f59557500e489d7gen.jpg

dc100d0b6eca8240gen.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Murka, ty znasz ludzi z zamościa, do kogo pisac w sprawie wsparcia? Pod zamościem (tyszowce, tam, gdzie błąkał się dziuniek) ktoś wyrzucił sukę, lata po lesie, zdarza jej się atakowac ludzi, gmina olała, ale jedna babka chce ją przygarnąć. miała trzy pys, jeden umarł, babka mówi, ze jej nie ubędzie, zaczęła dokarmiać) - ale trzeba wspomóc kastracją. gmina nie pomoże, albo za kilka miesięcy, a pies albo w ciąży, albo zaraz będzie.kaskę jakoś zbierzem, ale być może będzie potrzebne wsparcie logistyczne na miejscu - przewiezienie do weta (nie wiem, czy babka  ma samochód lub rodzinę z samochodem), namiar na weta po taniości operującego bezdomniaki, być może - pomoc w złapaniu.

kto może pomóc?

Link to comment
Share on other sites

Kosmici pozdrawiają ;)

b58cfbd6040763f5med.jpg

O 12.08.2016 o 14:22, Tyś napisał:

Ale chyba manicure by jej się przydał ;)

Wczoraj byłem z walcem , ma długi rdzeń więc pod nóż poszedł tylko piąty pazur ;)

Ganiam pajaca w pole po 15km tak ze 3-4 razy w tygodniu , ja lekko schudłem , walec stawia opór ;) W polu to jest gończy i nawet na krzaka potrafi wleźć jak tylko coś wyczai , zaangażowanie i sposoby na upolowanie czegoś - jestem pod wrażeniem , detektor non stop przy glebie, niucha kilka razy na sekundę i prycha co kilka :). Ale namierzanie to kabaret , jakie to ciele jest nieporadne :D Kreta złapała na płaskiej gruntówce dopiero po 15 minutach i na odcinku   kilku metrow kilka razy jej uciekł :] Może dlatego że było ciemno . I to przyśpieszenie jak usłyszy strzał z armatki , 12 kilometrów w łapach , sapie jak parowóz i nagle potrafi przyśpieszyc tak że jej na rowerze nie moge  dogonić :D Prysznica to jak ognia sie boi ale potaplać w bajorku to chętnie ;) Ale bez głębokiej wody , narazie tylko do podwozia coby kopytka po rajdzie schłodzić .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...