Jump to content
Dogomania

ciężarna suczka na budowie... POMOCY!!!!!


nika28

Recommended Posts

Wczoraj zadzwoniła do mnie Pani z prośbą o pomoc.

Otóż na budowie w Poznaniu błąka się średniej wielkości sunia w [B]zaawansowanej ciąży[/B]. Sunia jest nieufna, ale ufa 3 Panom z budowy, więc nie będzie problemu z jej złapaniem. Kierownik budowy nie zgadza się żeby sunia tam przebywała, i za każdym razem ją przegania. Pani w razie czego zaproponowała pomoc w transporcie, jeśli znalazłoby się dla niej miejsce...

[B]Czy ktoś ma jakiś pomysł ? [/B] :(
Za chwilę będzie o kilka psiaków więcej... :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']Kurcze - szkoda że nieufna. Gdyby była doludna byłaby jakaś szansa ją złapać i może wet by ją obejrzał jeszcze. Nawet nie mam pomysłu, ale będę główkować.[/QUOTE]

Ona ufa kilku osobom tam, podchodzi do nich bez problemu, więc w razie czego można ją jakoś złapać...

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam przed chwilą z Panią.

Sunia już urodziła, maluchy mają ok. tygodnia... Cała rodzinka trafiła do domu tymczasowego...
Pani powiedziała, że ktoś zakładał suni wątek na dogomanii i że ta osoba pomagała też szukać maluszków.
Także myślę że ten wątek jest do zamknięcia.

Dziękuję Natalio za chęć pomocy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula91']A może to o tą sunię chodzi?
[url]http://www.dogomania.pl/threads/217072-Sunia-z-9-szczeniakami-zabrana-z-budowy-pilnie-potrzebna-karma-lub-fundusze[/url]![/QUOTE]
to jest inna suczka,ojej to co sie stalo z tym ciezarnym malenstwem?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...