Jump to content
Dogomania

paula91

Members
 • Content Count

  1,346
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Good

6 Followers

About paula91

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Poznań/Zamość

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zaharek odszedł... Jest za Tęczowym Mostem. Wszystkie bardzo to przeżyłyśmy, był to wyjątkowy pies, który będzie w naszych sercach już zawsze. Dziękujemy za wszelką pomoc dla Zahara przez te wszystkie lata.
 2. Zahar ma podejrzenie rogowiaka kolczystokomórkowego. Mamy to na razie myć Manusanem i osuszać a potem posmarować cieczą kalifornijską. Clavudale dosutnie. Mamy też jechać do dermatologa na biopsję.
 3. Zacharek z wczoraj :) Były szybkie odwiedziny, ale pamiętałam o zdjęciach :) Chłopak na dzień dzisiejszy czuje się dobrze :)
 4. Dziękujemy :) Karma dotarła :) Zdjęcia Zachara zrobię i wstawię po nowym roku, jak tylko będę po odwiedzinach u chłopaka. Dziekuję raz jeszcze :)
 5. Przepraszam, byłam za granicą i nie miałam dostępu do internetu, nie wiem czy to jeszcze aktualne. Napiszę pw, dziękuję i pozdrawiam.
 6.  

  rozliczam

   dla Zaharka

   na czyje konto  slac pieniazki?

  0
  •  
 7. Podobny obraz

  zapraszam na kramik

 8. Wyszło, że ma alergię na roztocza :((((((((( Dostawał lek niesterydowy, ale guzik to daje, znowu się cały wydrapał, niedługo będzie łysy chyba :( Raz jest lepiej raz gorzej, teraz dostał steryd, żeby bidak doszedł do siebie, bo nic innego nie działało... Jak ktoś ma jakieś doświadczenia lub rady, którymi może się podzielić to będziemy wdzięczne.
 9. Zapraszam na bazarek dla schorowanego ONka Zahara:
 10. Zaharek miał zrobioną biopsję, bo podejrzewano, że ma toczeń z racji wciąż nawracających problemów skórnych, które wciąż leczymy. Na szczęście okazało się, że toczeń możemy wykluczyć. Skóra Zahara ostatnio jest lepsza, prócz jednego wygryzienia. Natomiast po długim czasie spokoju uszy znów zaczęły ropieć. Zahar bardzo dobrze zareagował na kwas hialuronowy i po 6 podaniach kwasu dożylnie chłopak ostatnio wskoczył nawet na kanapę, a także próbował ukraść coś ze stołu ;)
 11. Zahar miewa się raz gorzej, raz lepiej. Niedawno miał na pyszczku zmiany grzybiczo-bakteryjne, już prawie wyleczone. Uszy wyleczone. Dla odmiany znowu stawy siadły. Dostaje kwas hialuronowy, kilka sesji jeszcze przed nami, na razie - odpukać - jest lepiej.
 12. Przeklejam aktualizację z fb:   Wczoraj odebraliśmy Szacha z kliniki, biedak nam zaniemógł i tył mu siadł całkowicie. Dostaje sterydy, leki osłonowe i suplementy, w domu ma robione masaże, dodatkowo musimy jeździć na rehabilitacje (pole magnetyczne i hydroterapia) do Poznania. Równolegle mamy zamówić dla niego wózek i szelki na biodra. Szach ma bardzo dobrą opiekę, ale z wiekiem zwyrodnienia u niego postępują, potrzebujemy ogromnych nakładów finansowych, żeby mu pomóc. Od lat jesteście z nami i obserwujecie poczynania Szacha, mam nadzieję, że i teraz Was z nami nie zabraknie. Koszty na dziś to 492zł za pobyt w szpitalu, leki, konsultację. Dodatkowo dojdą koszty rehabilitacji (trudno określić, bo nie wiemy jak często uda nam się jeździć na zabiegi, mamy trasę 100km do pokonania). Koszt wózka to coś między 750-900zł, dokładna wycena będzie kiedy pdamy wymiary Szacha. Szelki to koszt 60zł. Po odbiór wózka i dokładną regulacje musimy pojechać z Szachem do Łodzi, tak, żeby dobrze mu się w nim chodziło i, żeby dopasował go specjalista. Na dzień dzisiejszy potrzebujemy około 2000zł lub więcej. Każdego kto może się dorzucić bardzo prosimy o pomoc!   https://www.facebook.com/events/350606135073133/
 13. Zachar znów się powygryzał :( W dwóch miejscach zrobił sobie dwie duże rany :( Długo było wszystko ok, a teraz nagle coś się zmieniło i tak zrobił, a teraz znów się nie wygryza.
×
×
 • Create New...