Jump to content
Dogomania

Bart już w NOWYM DOMKU !!!


Doda_

Recommended Posts

[quote name='baster i lusi']Na pewno uprzedziliście domek [B]by na początku Bart chodził albo na smyczy albo na długiej lince.Myślę ,że można by było kupić Bartowi w prezencie linkę 10 m [/B].Jest trochę na plusie a i chyba będzie zwrot z hotelu za niewykorzystane dni bo ma opłacony hotelik do 13 lutego.Bart nie przynoś nam chłopaku wstydu i bądż grzeczny.[/QUOTE]

bardzo dobry pomysł!!!:):)

straaasznie sie cieszę, ze Bartuś ma wreszcie domek!:multi::multi::multi: i tak dalej trzymam kciuki, zeby się tfu tfu nic nie wydarzyło!!!:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']Na pewno uprzedziliście domek by na początku Bart chodził albo na smyczy albo na długiej lince.Myślę ,że można by było kupić Bartowi w prezencie linkę 10 m .Jest trochę na plusie a i chyba będzie zwrot z hotelu za niewykorzystane dni bo ma opłacony hotelik do 13 lutego.Bart nie przynoś nam chłopaku wstydu i bądż grzeczny.[/QUOTE]

Tak wypisałam pani na kartce, w punktach co trzeba załatwić na już: czyli smycz długa, rozciagana albo linka, chip !,adresatka i coś tam jeszcze co mi akurat wtedy do głowy przyszło, zostawiłam kontakt do mnie, telefon, mail, oraz do obroży przyczepilismy mu adresatkę z numerem telefonu do Mokrego Noska, żeby miał zanim dostanie nowe

Link to comment
Share on other sites

Bartuś zrobił siku na polu, zjadł michę, przyszedł polizać Panią i ....poszedł spać na swoje łóżko :):)

Kochani :loveu:
dziękuję szczególnie za ogłoszenia Barta, to było chyba ogł. z neon.pl na mazowieckie, Pan próbował napisać e-maila, przysłał sms z zapytaniem a po tygodniu zadzwonił, że chcą Barcika:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wojtuś']Tak Grażynko :)
Bartuś został w Konstantynowie, w swoim domku :)
Państwo młodzi, od razu zakochali się w Bartusiu i Bartuś również ich zaakceptował :)
Dostał michę jedzenia :)
Będzie miał swój pokój i swój tapczan zamiast legowiska.
Dorotka przekazała też Pani uwagi o zaczipowaniu, adresówce, pilnowaniu Bartusia w tym początkowym okresie w nowym miejscu.
Państwo mają wielkie serce do zwierzaków, a Pani wzięła nawet urlop, aby być z Bartusiem :)
Za 2 tygodnie Dorotka pojedzie w odwiedziny:)
Tyle wiem Kochani, może jeszcze wieczorem Dorotka coś napisze, jak wrócą do Warszawy :)
Jestem na razie pod wrażeniem tego wszystkiego...;);) Będziemy z domkiem Bartusia w kontakcie :)[/QUOTE]

Super! Powodzenia Bartusiu!

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Kochani za trzymanie kciuków za Bartusia :loveu:

Bartuś pilnuje !!! swojej Pani na spacerze, byli dziś na takim dłuższym poza terenem domku, na smyczy ale i tak Bartuś przy nodze :).
To samo na terenie wokół domku, przy Pani chodzi.
Pani zachwycona Bartem :)
I jak co wieczór, zjadł michę, przyszedł Pani dać buziaka i poszedł spać na swoje łóżko :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wojtuś']Dzięki Kochani za trzymanie kciuków za Bartusia :loveu:

Bartuś pilnuje !!! swojej Pani na spacerze, byli dziś na takim dłuższym poza terenem domku, na smyczy ale i tak Bartuś przy nodze :).
To samo na terenie wokół domku, przy Pani chodzi.
Pani zachwycona Bartem :)
I jak co wieczór, zjadł michę, przyszedł Pani dać buziaka i poszedł spać na swoje łóżko :)[/QUOTE]

Wojtuś tak czekałam na jakieś wieści.Bart bądż chłopie grzeczny i nie przynoś nam wstydu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']Wojtuś tak czekałam na jakieś wieści.Bart bądż chłopie grzeczny i nie przynoś nam wstydu.[/QUOTE]
Wydaje mi się, że Bartuś jest z tych piesków, które od razu zrozumiały, że tam gdzie teraz są to miejsce jest już ich domkiem, strasznie się cieszę ale jestem też ostrożny i przypominam Pani Kasi o pilnowaniu Barta :)

Pani Mira też napisała i dzwoniła nawet jak bardzo się cieszy z domku Barta, podziękowałem od nas, bo jej wsparcie finansowe cały czas było tak pomocne - nie ma Bartuś długów:)
Azula to już zadomowiona sunia, szczęśliwa u mirycy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']Ja też pisałam emeil do Pani Miry ,że Bart już w domu.Jak myślicie kupimy Bartowi w prezencie długą linkę na spacery?I jak będę przelewać Czorcikowi na benzynę na po adopcyją na sobotę to bym przelała razem i by mu Czorcik kupiła.[/QUOTE]
W końcu i do Bartusia uśmiechnęło się szczęście. Ogromnie się cieszę. Myślę, że linka w prezecie to świetny pomysł - jestem za :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']Ja też pisałam emeil do Pani Miry ,że Bart już w domu.Jak myślicie kupimy Bartowi w prezencie długą linkę na spacery?I jak będę przelewać Czorcikowi na benzynę na po adopcyją na sobotę to bym przelała razem i by mu Czorcik kupiła.[/QUOTE]

no pewnie, nie ma problemu, moge kupic linkę , czy to ma być specjalistyczna w psim sklepie, czy kupić taką w brico- markecie budowlanym ? ile m z 10? , 15 ??
Będe jechać w tą sobotę, ponieważ wpadniemy w odwiedziny do Noska, na mała prywatę, to za dojazd poproszę połowę :D

Link to comment
Share on other sites

Co do zakupów dla Bartusia, zdaję się Kochani na Was :)

Dzisiaj nie dzwoniłem do Pani Kasi, już mi trochę głupio tak codziennie dzwonić, we czwartek zadzwonię to będzie akurat przed sobotnią wizytą Czorcika.
Pani Kasia ma telefony do nas, do Czorcika, Mokrego Noska..gdyby potrzebowała porady na pewno zadzwoni :)

Czorcik dzięki za tą wizytę w sobotę :) Umiziajcie Bartusia :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jadwiga']w przyszłym tygodniu wyślę należną jeszcze deklarację za styczeń i luty (50 zł), to poproszę o kupienie Bartowi odpowiedniej wyprawki...[/QUOTE]
[COLOR=#000000]Czy Jadwiga P. z Gdańska to Ty bo przecież jest wpłata za styczeń i luty 50 zł 28.01.
[/COLOR]
[quote name='Czorcik']no pewnie, nie ma problemu, moge kupic linkę , czy to ma być specjalistyczna w psim sklepie, czy kupić taką w brico- markecie budowlanym ? ile m z 10? , 15 ??
Będe jechać w tą sobotę, ponieważ wpadniemy w odwiedziny do Noska, na mała prywatę, to za dojazd poproszę połowę :D[/QUOTE]

Rozmawiałam z hotelem i za zwrot nadpłaty za hotel ma kupić linkę dla Barta i jakieś smakołyki.Chyba że Bartowi coś jeszcze potrzebne to proszę kupić .A linkę to same zdecydujcie ale niech będzie solidna.

Link to comment
Share on other sites

Kochani :loveu:
Dobre i podobne wiadomości :)
Bartuś grzeczny, pojedzony i już śpi na swoim łóżku.
Państwo w piesku zakochani, dzisiaj Bartuś razem z Panią Kasią coś odrabiali razem przy domku, Bartuś chwilę pobiegał luzem ale wcale nie zamierza nigdzie się oddalać...pilnuje cały czas swoją Panią :D

Czorcik Kochana, Pan pracuje w tą sobotę i chcieliby jeszcze zrobić zakupy, tak więc zapraszają w odwiedziny wieczorem gdzieś ok. 19.00 :)

Pozdrowienia od Państwa i Bartusia :):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...