Jump to content
Dogomania

Bart już w NOWYM DOMKU !!!


Doda_

Recommended Posts

[quote name='savahna']To i tak lepiej niż znany mi świętokrzyski haszczak, który nie dość ,że wydostanie się z każdego podwórka to jeszcze urządza kiludziesięciokilometrowe wycieczki:diabloti:
Dobrze,że trafił się Bartusiowi taki dom.:lol:[/QUOTE]

o rety kilkadziesiat kilometrów ?! i co wraca czy trzeba go szukać ?

Link to comment
Share on other sites

No ja tez mam takiego delikwenta u siebie i to juz drugi w mojej karierze. Nie ma plotu przez ktory nie przeskoczylby. Pochodzi i wraca. No taki typ juz jest i chyba by trzeba zeby pies siedzial w domu a na ogrod wychodzil na smyczy i tak cale zycie. Co dla mnie jest troszke bez sensu i klopotliwe majac ogrod do dyspozycji psiaka. Oby zylo mu sie szczesliwie i bezpiecznie. Majac takiego typa trzeba sie liczyc z ryzykiem niestety dlatego trzeba prawidlowo oznaczyc psiaka, w razie jakby zginla ulatwic odnalezienie;) tfu tfu tfu oczywiscie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czorcik']

Po uzgodnieniu z Wojtusiem kupiliśmy smycz rozciąganą za 60 zł , ale jak dojechaliśmy na miejsce okazało się że Bart ma już dokładnie taką samą .:D

Smycz weźmie Guliwer dla swojego psa w rozliczeniu za paliwo i odda jeszcze 15 zł z tego, bo za transport tak jak umawialismy sie 45 zł.
Czy wszystkim pasuje tak ? :D[/QUOTE]
Cieszę się bardzo ,że Bart wreszcie znalazł swoje miejsce na ziemi.Bardzo dziękuję za poświęcony czas na wizyty.Ale jako skarbnik muszę rozliczyć finanse Barta.Bart miał zapłacony hotel
[B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][SIZE=4][B][SIZE=2][COLOR=#006400]-360 opłata za hotel od 15.01. do 13.02. przelew w dniu 15 01.
[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B]Bart wyjechał z hotelu 03.02. więc do zwrotu powinno być za 10 dni x 12 zł z czego Czorcik dostał 60 zł na linkę.
[quote name='wojtuś']Dzięki Czorcik za odwiedziny i wiadomości o Barcie :):)
To jest Ten domek dla niego :)
Pilnuje się i nie oddala jak przelezie przez płot :D

Teraz mogę już powiedzieć, po wizycie poadopcyjnej, jak ogromnie się cieszę z domku Barta :)
Kochani buziaki dla Was :*:*:*[/QUOTE]
Wszyscy się bardzo cieszymy i chyba można już zmienić tytuł.

Link to comment
Share on other sites

serdecznie pozdrawiam i cieszę się bardzo,zgodnie ze zobowiązaniem - we wtorek wysyłam 50 dla niego,zużyjcie wg swojego uznania,albo na wyprawkę,albo na innego swojego podopiecznego...Ja też mam takiego uciekiniera,to ten z awatara - zgarnęłam go dziesięć lat temu z ulicy i nie udało mi się odnaleźć poprzednich właścicieli - im też musiał uciec..Mnie też uciekał wiele razy,znają go wszystkie okoliczne schroniska, ma i chipa,i plakietkę z numerem na obroży - dobrze,że lubi ludzi i daje do siebie podejść,gania po kilkanaście km po jakby nie było ruchliwym i pełnym samochodów mieście...

Link to comment
Share on other sites

Tytuł zmieniony: [B]"...w końcu w wymarzonym domku"[/B]

Kochani Wszystkim jeszcze dziękuję :Rose:

Zaproszę jeszcze na bazarek, na poparzoną Harfę i utrzymanie w hoteliku "mojej" Trufelki z Olkusza
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240409-Na-poparzon%C4%85-Harf%C4%99-i-hotelik-Trufli-do-09-03-13r-godz-22-00[/url]

Pamalutku nadchodzi wiosna, więc Kochani wiosenne pozdrowienia ;);)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']Bart ma dom i tfu tfu mam nadzieję że już tak zostanie.
[B]2013
STYCZEŃ.

[B][COLOR=red][COLOR=#000000]Deklaracje stałe:[/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#000000]*[/COLOR][COLOR=black][COLOR=#000000] [B]Yana[/B][/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000] - 20 zł [/COLOR][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=green]wpłacone 20 zł wpłynęło 15.01.[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B]
[COLOR=#000000]*[/COLOR][B][COLOR=#000000] yolanovi -15 zl [/COLOR][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=green]wpłacone 15 zł wpłynęło 02.01.[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B]
[COLOR=#000000]*[/COLOR][B][COLOR=#000000] Magolek- 20 zł [/COLOR][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=green]wpłacone 20 zł wpłynęło 07.01.
[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]*ag2709 -30zł [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=green]wpłacone zł 40 zł wpłynęło 24.12.2012.[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B]
[COLOR=#000000]* [/COLOR][COLOR=black][COLOR=#000000][B]aagataa8[/B][/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000]-15 zł [/COLOR][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=green]wpłacone zł wpłynęło[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B]
[COLOR=#000000]* [/COLOR][B][COLOR=#000000]jadwiga - 25zł [/COLOR][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=green]wpłacone zł wpłynęło[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]
[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B]* [COLOR=black]dominikabankert[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000] 10 zł[/COLOR][COLOR=#008000] wpłacone na konto Kasi i ujęte we wcześniejszym rozliczeniu.[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B]
[B]* wojtuś 20 zł[B] [COLOR=green]wpłacone zł wpłynęło [/COLOR]
[B]* erka - 20 zł[B] [COLOR=green]wpłacone zł wpłynęło
[/COLOR][/B][/B][/B][/B][SIZE=4][B]*[SIZE=2]Miryca 150 zł [COLOR=#006400]wpłynęło 03.01
===============================

+441
-360 opłata za hotel od 15.01. do 13.02. przelew w dniu 15 01.
-------------------
+ 81 zł stan konta Barta w dniu 17.01.
[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE][B][COLOR=red][COLOR=#000000]Deklaracje stałe:[/COLOR][/COLOR]
[B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=green].[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B]
[COLOR=#000000]* [/COLOR][COLOR=black][COLOR=#000000][B]aagataa8[/B][/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000]-15 zł [/COLOR][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=green]wpłacone 15 zł wpłynęło 25.01.[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B]
[COLOR=#000000]* [/COLOR][B][COLOR=#000000]jadwiga - 25zł [/COLOR][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=green]wpłacone 25 zł wpłynęło 28.01.[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]
[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B]* wojtuś 20 zł[B] [COLOR=green]wpłacone 20 zł wpłynęło 30.01.[/COLOR]
[B]* erka - 20 zł[B] [COLOR=green]wpłacone zł wpłynęło
=====================================
+ 141 zł 31.01.
LUTY
[/COLOR][/B][/B][/B][/B][B][COLOR=#000000]*[/COLOR][COLOR=black][COLOR=#000000] [B]Yana[/B][/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000] - 20 zł [/COLOR][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=green]wpłacone 20 zł wpłynęło 03.01 .[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B]
[COLOR=#000000]*[/COLOR][B][COLOR=#000000] yolanovi -15 zl [/COLOR][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=green]wpłacone 15 zł wpłynęło 29.01.[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B]
[COLOR=#000000]*[/COLOR][B][COLOR=#000000] Magolek- 20 zł [/COLOR][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=green]wpłacone 20 zł wpłynęło 04.02 .
[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]*ag2709 -30zł [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=green]wpłacone zł zł wpłynęło [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B]
[COLOR=#000000]* [/COLOR][COLOR=black][COLOR=#000000][B]aagataa8[/B][/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000]-15 zł [/COLOR][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=green]wpłacone zł wpłynęło[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B]
[COLOR=#000000]* [/COLOR][B][COLOR=#000000]jadwiga - 25zł [/COLOR][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=green]wpłacone25 zł wpłynęło 28.01.[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]
[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B]* [COLOR=black]dominikabankert[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000] 10 zł[/COLOR][COLOR=#008000] wpłacone wpłynęło[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B]
[B]* wojtuś 20 zł[B] [COLOR=green]wpłacone zł wpłynęło [/COLOR]
[B]* erka - 20 zł[B] [COLOR=green]wpłacone zł wpłynęło
===================================
-90 zł zwrot kosztów paliwa na wizytę pa i transport Barta.
+ 221 zł
=======================
+ 131 zł
[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B]+ 50 zł od Jadwiga
============
+181 zł[/QUOTE]

[quote name='baster i lusi']Cieszę się bardzo ,że Bart wreszcie znalazł swoje miejsce na ziemi.Bardzo dziękuję za poświęcony czas na wizyty.Ale jako skarbnik muszę rozliczyć finanse Barta.Bart miał zapłacony hotel
[B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][SIZE=4][B][SIZE=2][COLOR=#006400]-360 opłata za hotel od 15.01. do 13.02. przelew w dniu 15 01.
[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B]Bart wyjechał z hotelu 03.02. więc do zwrotu powinno być za 10 dni x 12 zł z czego Czorcik dostał 60 zł na linkę.
.[/QUOTE]
Bart linkę miał i zostało to przeznaczone na paliwo na poadopcyjną.Zostało w hotelu 60 zł i pomyślałam by to przeznaczyć na bidę [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/217000-Lola-w-hoteliku-brakuje-na-opłacenie-miesiąca-POMÓŻ-PROSZĘco[/url] jest w hotelu Mokry Nosek i jest taka co nie ma za wiele deklaracji.Co Wy na to?

[quote name='jadwiga']serdecznie pozdrawiam i cieszę się bardzo,zgodnie ze zobowiązaniem - we wtorek wysyłam 50 dla niego,zużyjcie wg swojego uznania,albo na wyprawkę,albo na innego swojego podopiecznego.....[/QUOTE]

Doszło ,serdecznie dziękujemy.W skarpecie Barta jest 181 zł i pomyślcie jakiem bidom pomożemy.

Link to comment
Share on other sites

może choć parę złotych możnaby przekazać na Jarka i Leszka ? to dwa starsze kundelki, które kilka lat już mieszkają w DT. Niestety nie ma zainteresowanych adopcją psiaków :-( , a co miesiąc jest kłopot z uzbieraniem pełnej kwoty na hotel. Tam każda złotówka jest potrzebna.

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/174152-Jarek-i-Leszek-drugi-rok-bez-domu-sytuacja-finansowa-krytyczna[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']

Doszło ,serdecznie dziękujemy.W skarpecie Barta jest 181 zł i pomyślcie jakiem bidom pomożemy.[/QUOTE]

Wiem, ze nie jestem w ogole upowazniona do jakiejkolwiek decyzji, ale przy decyzji o podziale pamietajcie o kieleckich psiakach bedacych "pod opieka" erki i kieleckiej druzyny. Ciotki kieleckie bardzo Barta wspierały i wspomagaly. A psiaki kielecki prawie zawsze na minusie, a i ciagle ich przybywa... To jest watek ogolny i podopieczni:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/216745-Bart-cudowny-psiak-w-końcu-w-wymarzonym-domku-)?p=20547269#post20547269[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']Bart linkę miał i zostało to przeznaczone na paliwo na poadopcyjną.Zostało w hotelu 60 zł i pomyślałam by to przeznaczyć na bidę [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/217000-Lola-w-hoteliku-brakuje-na-opłacenie-miesiąca-POMÓŻ-PROSZĘco[/URL] jest w hotelu Mokry Nosek i jest taka co nie ma za wiele deklaracji.Co Wy na to?

Doszło ,serdecznie dziękujemy.W skarpecie Barta jest 181 zł i pomyślcie jakiem bidom pomożemy.[/QUOTE]

[quote name='Yana']może choć parę złotych możnaby przekazać na Jarka i Leszka ? to dwa starsze kundelki, które kilka lat już mieszkają w DT. Niestety nie ma zainteresowanych adopcją psiaków :-( , a co miesiąc jest kłopot z uzbieraniem pełnej kwoty na hotel. Tam każda złotówka jest potrzebna.

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/174152-Jarek-i-Leszek-drugi-rok-bez-domu-sytuacja-finansowa-krytyczna[/URL][/QUOTE]

[quote name='divia_gg']Wiem, ze nie jestem w ogole upowazniona do jakiejkolwiek decyzji, ale przy decyzji o podziale pamietajcie o kieleckich psiakach bedacych "pod opieka" erki i kieleckiej druzyny. Ciotki kieleckie bardzo Barta wspierały i wspomagaly. A psiaki kielecki prawie zawsze na minusie, a i ciagle ich przybywa... To jest watek ogolny i podopieczni:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/216745-Bart-cudowny-psiak-w-końcu-w-wymarzonym-domku-)?p=20547269#post20547269[/URL][/QUOTE]
Jestem oczywiście za... czy tylko tym pieskom pomożemy czy jeszcze któremuś :)
Grażynko Skarbniku i Kochani tak jak uważacie :)

[B]Wątek ogólny kielecki[/B] : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/182450-ALARM-KIELCE-prosimy-o-pomoc-finansow%C4%85-PRZEKA%C5%BB-1-aktualizacja-i-info-str-1[/url]

To prawda, przy pieskach z Nowego Miasta n.Pilicą, m.in. Azuli ze szczeniakami, Bartem angażowały się bardzo Cioteczki kieleckie :)
i Kochani Wy :)

Link to comment
Share on other sites

[B]Nikt nic nie pisze więc to na mnie spadł podział kasy ze skarpety Barta.
[/B]A to moja propozycja:
60 zł co zostało w hotelu podarować na bidę [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/217000-Lola-w-hoteliku-brakuje-na-op%C5%82acenie-miesi%C4%85ca-POM%C3%93%C5%BB-PROSZ%C4%98co"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/217000-Lola-w-hoteliku-brakuje-na-opłacenie-miesiąca-POMÓŻ-PROSZĘco[/URL] jest w hotelu Mokry Nosek i jest taka co nie ma za wiele deklaracji.Co Wy na to?

Bart ma + 181 zł
doszło 20 zł od Magolek za marzec
===============================
+201 zł
Jarkowi i Leszkowi 51 zł
kieleckim psiakom 100 zł
i 50 zł tej bidzie [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240180-Ogromny-KRWAWI%C4%84CY-CI%C4%84GNI%C4%98TY-PO-ZIEMI-GUZ-%21-NIE-MO%C5%BBE-CHODZI%C4%86-SIEDZIE%C4%86-RATUNKU%21%21%21[/url]
[B]​Bardzo proszę o napisanie na wątku czy tak może być?[/B]



[quote name='divia_gg']Wiem, ze nie jestem w ogole upowazniona do jakiejkolwiek decyzji, ale przy decyzji o podziale pamietajcie o kieleckich psiakach bedacych "pod opieka" erki i kieleckiej druzyny. Ciotki kieleckie bardzo Barta wspierały i wspomagaly. A psiaki kielecki prawie zawsze na minusie, a i ciagle ich przybywa... To jest watek ogolny i podopieczni:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/216745-Bart-cudowny-psiak-w-końcu-w-wymarzonym-domku-)?p=20547269#post20547269[/URL][/QUOTE]

[quote name='wojtuś']Jestem oczywiście za... czy tylko tym pieskom pomożemy czy jeszcze któremuś :)
Grażynko Skarbniku i Kochani tak jak uważacie :)

[B]Wątek ogólny kielecki[/B] : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/182450-ALARM-KIELCE-prosimy-o-pomoc-finansową-PRZEKAŻ-1-aktualizacja-i-info-str-1[/URL]

To prawda, przy pieskach z Nowego Miasta n.Pilicą, m.in. Azuli ze szczeniakami, Bartem angażowały się bardzo Cioteczki kieleckie :)
i Kochani Wy :)[/QUOTE]

[quote name='baster i lusi']Bart linkę miał i zostało to przeznaczone na paliwo na poadopcyjną.Zostało w hotelu 60 zł i pomyślałam by to przeznaczyć na bidę [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/217000-Lola-w-hoteliku-brakuje-na-opłacenie-miesiąca-POMÓŻ-PROSZĘco[/URL] jest w hotelu Mokry Nosek i jest taka co nie ma za wiele deklaracji.Co Wy na to?



Doszło ,serdecznie dziękujemy.W skarpecie Barta jest 181 zł i pomyślcie jakiem bidom pomożemy.[/QUOTE]

[quote name='Yana']może choć parę złotych możnaby przekazać na Jarka i Leszka ? to dwa starsze kundelki, które kilka lat już mieszkają w DT. Niestety nie ma zainteresowanych adopcją psiaków :-( , a co miesiąc jest kłopot z uzbieraniem pełnej kwoty na hotel. Tam każda złotówka jest potrzebna.

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/174152-Jarek-i-Leszek-drugi-rok-bez-domu-sytuacja-finansowa-krytyczna[/URL][/QUOTE]

[quote name='baster i lusi']ja jestem za ale nie mnie decydować bo nie byłam deklarowiczem.Na razie spadam bo sprzątam podwórko po zimie .[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na bazarek z fartuszkami pooperacyjnymi, dochód na sterylizacje Fundacji Kastor:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240749-Posterylkowe-fartuszki-na-sterylizacje-Kastora%21KT-do-18-marca-godz-22%21-Okazyjne-ceny%21"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...azyjne-ceny%21[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o 100 zł na kieleckie psiaki , to przeznaczymy je na staruszka Oskara, który jest bardzo zadłużony.
To jego watek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/190426-Ostatnia-operacja-Oskara!-Bardzo-prosimy-o-wsparcie-finansowe[/URL]!

Bardzo dziękujemy:loveu:.

Zaraz podam konto na pw.

Edited by erka
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...