Jump to content
Dogomania

Bart już w NOWYM DOMKU !!!


Doda_

Recommended Posts

Zebrałam wszystko w jednym poście.

[quote name='yolanovi']Dostałam tą smutną wiadomość od Baster i Lusi i stawiam się u Bartusia. Komentarz daruję sobie :( Oczywiście wesprę chłopaka moją deklaracją w kwocie 15 zł - więcej niestety nie dam rady[/QUOTE]

[quote name='wojtuś']Czorcik przysłała sms, że pani Małgosia z Mokrego Noska już wie o Barcie i go przyjmie.
Przesłałem też Czorcik adres pana K. gdzie jest Bartuś, może uda się wcześniej odebrać Barta,

Baster i Lusi prowadź Kochana dalej finanse, ja podtrzymuję swoją deklarację 20 zł[/QUOTE]

[quote name='Czorcik']będziemy łapać pana K. na razie nie odbiera telefonu.
Ja również daje 20zł deklaracji.

jedno jest pewne że na 100 % Bart zostanie sprowadzony z powrotem.

będe informować na bieżąco co się dzieje.

na razie znikam, odezwę się jak tylko będę coś wiedziała, jeżeli nie tutaj, to dam znać Wojtusiowi smsem, żeby od razu poinformował WAs.[/QUOTE]

[quote name='Czorcik']baster i lusi, puściłam przelew w tej chwili, na karmę , szczepienie, odrobaczenie , poszło 200zl[/QUOTE]

[quote name='erka']Strasznego pecha ma ten psiak:(, podtrzymuję swoją deklarację.

Nie da sie namierzyć tych ludzi? Pewnie nic im się nie da zrobić, ale chociaż można by postraszyć, przecież podpisywali umowe adopcyjną.[/QUOTE]

[quote name='Yana']mogę nadal wpłacać 20 zł na Barta, nie ma szczęścia ten pies...[/QUOTE]

[quote name='Incia']Same przekleństwa cisną się na usta... Zrobię bazarek, nie mogę niestety pomóc inaczej...[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Ale gnojki!
[quote name='Czorcik']
czuję się bardzo oszukana, bo to ja tam Barta zawiozłam, byłam na wizycie p/a. Kaśka wydawała się osobą zakochaną w psie :(
Zostawiliśmy wszystkie dostępne telefony, do Mokrego Noska, do mnie, że jak tylko coś się wydarzy, żeby poinformowali, a my na pewno psa zabierzemy :( ku...a[/QUOTE]
No tego to już nie można zrozumieć, wiedzą,że mogą oddać...kurde no .....
Wystarczył jeden telefon.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erka']Strasznego pecha ma ten psiak:(, podtrzymuję swoją deklarację.

Nie da sie namierzyć tych ludzi? Pewnie nic im się nie da zrobić, ale chociaż można by postraszyć, przecież podpisywali umowe adopcyjną.[/QUOTE]

No wlasnie mialam pisac, ze jakies dane są, wiec moze tak czy siak zglosic na policję. Na pewno przyjma zgloszenie, choc niewaidomo co z tym zrobia. Ja mialam u sasiadow sytuacje, ze wlasciciel sie wyprowadzil i zostawil ciezarna suke, a wlasciciele po przybyciu do domu suke za brame i juz... Tu choc Panstwo sie zaopiekowali, za co chwala im bardzo. Zgloscie jesli mozecie, niech by ich troche pomeczyli...
[quote name='wojtuś']Wychudzony Bartuś...

Erko - pani Kasia podpisała umowę adopcyjną z adresem domu wynajmowanego, uciekli gdzieś w Polskę, tacy ludzie, nie odbierają telefonu teraz i pewnie od marca by już nie odebrali.

Czorcik - też mam żal do siebie, gdybym zadzwonił w kwietniu, brak odbioru tel. przez nich już wtedy wzbudziłby jakieś podejrzenia...[/QUOTE]

Wojtus ale nazwisko jest,. policja moglaby juz cos ustalic. A swoja droga wyslal bys mi ich nazwisko na prv, poszperalabym w necie z ciekawosci..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='divia_gg']No wlasnie mialam pisac, ze jakies dane są, wiec moze tak czy siak zglosic na policję. Na pewno przyjma zgloszenie, choc niewaidomo co z tym zrobia. Ja mialam u sasiadow sytuacje, ze wlasciciel sie wyprowadzil i zostawil ciezarna suke, a wlasciciele po przybyciu do domu suke za brame i juz... Tu choc Panstwo sie zaopiekowali, za co chwala im bardzo. Zgloscie jesli mozecie, niech by ich troche pomeczyli...

Wojtus ale nazwisko jest,. policja moglaby juz cos ustalic. A swoja droga wyslal bys mi ich nazwisko na prv, poszperalabym w necie z ciekawosci..[/QUOTE]
Wysyłam na pw nazwisko pani Kasi

[quote name='Czorcik']nazwisko jest i numer dowodu

wystarczył sms " wyjeżdżamy pies zostaje " nic więcej, najpóźniej wieczorem byłby odebrany[/QUOTE]
Tak, nigdy nie zrozumiem takiego postępowania, takich ludzi

Link to comment
Share on other sites

Ale straszna historia, choć z pozytywnym zakończeniem, bo pies znowu w dobrych rękach, bezpieczny i nakarmiony.

Coraz częściej na dogo spotyka się niepoważnych, głupich, i zwyrodniałych ludzi............trzeba naprawdę mieć mózg zryty, żeby zrobić coś takiego......zostawić psa samego, a co tam może sobie zdechnie i będzie spokój.............krew mnie zalewa, jak czytam co sie stało...................

Grażynko, podeślij konto, wpłacę na Barta 20 zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']Mam wpłatę od Czorcik 200 zł i od P.Miry 200 zł i ode mnie 50 zł.Jutro zadzwonię do hotelu i zapytam ile mam przelać za karmę (bo poprosiłam by hotel zamówił) i za odrobaczenie i odpchlenie.[/QUOTE]
Dziś przelałam na konto hotelu 450 zł.
[TABLE="class: alternate_rows ourTable fullwidth, width: 775"]
[TR="class: dark"]
[TD="bgcolor: #F6F6F6, align: center"]2013-08-28[/TD]
[TD="bgcolor: #F6F6F6, align: center"]Przelew z rachunku[/TD]
[TD="bgcolor: #F6F6F6, align: center"][B]Dane adr. rach. przeciwst.:[/B]
HOTEL DLA PSÓW MOKRY NOSEK
[B]Tytuł:[/B] DLA BARTA NA KARMĘ,SZCZEPIENIA A
RESZTA NA POCZET OPŁATY ZA HOTEL[/TD]
[TD="bgcolor: #F6F6F6, align: right"][COLOR=#DD0000]-450,00 PL[/COLOR][/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Dziękuję wszystkim za przybycie.Nr.konta wysłałam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']Dziś przelałam na konto hotelu 450 zł.
[TABLE="class: alternate_rows ourTable fullwidth, width: 775"]
[TR="class: dark"]
[TD="bgcolor: #F6F6F6, align: center"]2013-08-28[/TD]
[TD="bgcolor: #F6F6F6, align: center"]Przelew z rachunku[/TD]
[TD="bgcolor: #F6F6F6, align: center"][B]Dane adr. rach. przeciwst.:[/B]
HOTEL DLA PSÓW MOKRY NOSEK
[B]Tytuł:[/B] DLA BARTA NA KARMĘ,SZCZEPIENIA A
RESZTA NA POCZET OPŁATY ZA HOTEL[/TD]
[TD="bgcolor: #F6F6F6, align: right"][COLOR=#DD0000]-450,00 PL[/COLOR][/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Dziękuję wszystkim za przybycie.Nr.konta wysłałam.[/QUOTE]
Dzięki Grażynko, Bartuś na razie zabezpieczony

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Czy Bart już w hotelu ?[/QUOTE]
Tak od niedzieli.Zaraz po wizycie był zabrany.
[quote name='Czorcik']zadzwonię jutro w dzień do Noska, przekażę wieści jak tam Bart się trzyma .[/QUOTE]
Czekamy na wieści .A z tego co wiem Bart jest bardzo smutny i wycofany.
[quote name='Yana']proszę o przypomnienie konta[/QUOTE]
Zaraz wysyłam.Dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

dzwoniłam, wycofany to chyba za dużo powiedziane, był strasznie smutny i osowiały , taki obojętny.
Jest dużo dużo lepiej, zaczął okazywać radość wobec P. Małgosi, ale bardzo się pilnuje, boi się odchodzić gdzieś dalej , nawet po ogrodzie który zna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czorcik']dzwoniłam, wycofany to chyba za dużo powiedziane, był strasznie smutny i osowiały , taki obojętny.
Jest dużo dużo lepiej, zaczął okazywać radość wobec P. Małgosi, ale bardzo się pilnuje, boi się odchodzić gdzieś dalej , nawet po ogrodzie który zna.[/QUOTE]
Dzięki Dorotko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']dzwoniłam do założycielki wątku bo nie pojawia się na dogo.Obiecała zmienić tytuł ale już tydzień tego nie zrobiła.Dziś próbuję się znów dodzwonić.[/QUOTE]

można wyslać pw do Maupy - moderatorki - żeby przeniosła wątek i zmienila tytuł. Ona zawsze chętna do pomocy. A skoro Kasia się nie pojawia to przydaloby się zmienić prowadzącą...bo nie będzie też mial kto rozliczen wstawiać w 1 poście :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']dzwoniłam do założycielki wątku bo nie pojawia się na dogo.Obiecała zmienić tytuł ale już tydzień tego nie zrobiła.Dziś próbuję się znów dodzwonić.[/QUOTE]
Myślę sobie, gdyby był nadal problem z obecnością Kasi na wątku, to Grażynko przejmij proszę prowadzenie :)

Ja też proszę o zmiany Moderatorkę Maupa4,
ostatnio moją Trufelkę przekazałem Małgośce, nie dawałem rady (włączyły się sprawy zdrowotne), a dzięki głównie Małgośce i jej bazarkom sunia jest zabezpieczona w hoteliku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...