Jump to content
Dogomania

Bart już w NOWYM DOMKU !!!


Doda_

Recommended Posts

[quote name='wojtuś']Kochani :loveu:
Dobre i podobne wiadomości :)
Bartuś grzeczny, pojedzony i już śpi na swoim łóżku.
Państwo w piesku zakochani, dzisiaj Bartuś razem z Panią Kasią coś odrabiali razem przy domku, Bartuś chwilę pobiegał luzem ale wcale nie zamierza nigdzie się oddalać...pilnuje cały czas swoją Panią :D

Czorcik Kochana, Pan pracuje w tą sobotę i chcieliby jeszcze zrobić zakupy, tak więc zapraszają w odwiedziny wieczorem gdzieś ok. 19.00 :)

Pozdrowienia od Państwa i Bartusia :):)[/QUOTE]
Dzięki Wojtuś a Bartowi też dziękuję ,że jest grzeczny.Na sobotę kupuję 2x gingers i się upiję za szczęśliwe życie Barta w nowym domku.

Link to comment
Share on other sites

ale niestety w sobotę po 19-tej to jest dla nas za późno, ja o tej godzinie nie będe miała co z dziecmi zrobić :(
wcale mi się to nie podoba że Bart luzem biega, bo póki się na niego patrzysz to fakt nie ucieka, ale wystarczy chwila nieuwagi dosłownie chwilunia, a on juz na płocie siedzi .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czorcik']ale niestety w sobotę po 19-tej to jest dla nas za późno, ja o tej godzinie nie będe miała co z dziecmi zrobić :(
wcale mi się to nie podoba że Bart luzem biega, bo póki się na niego patrzysz to fakt nie ucieka, ale wystarczy chwila nieuwagi dosłownie chwilunia, a on juz na płocie siedzi .[/QUOTE]
Dałem już Państwu znać, że jutro nie dacie rady podjechać do nich, może w innym terminie.
Pani jutro też pracuje i do 9.00 ma być w domu, ale to i tak za wcześnie na dojazd.

Link to comment
Share on other sites

Ciesze sie bardzo z domku i niech Bart bedzie grzeczny i niech ma wspanialy domek;) A chcialam jeszcze zaprosic do mnie na bazarek;) Różności wszelakie, łącznie z moimi własnoręcznymi wyrobami szydełkowymi;)

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239627-Szyde%C5%82kowe-STRINGI-i-broszki-RO%C5%BBNO%C5%9ACI-wszelakie-na-KIELCE-Do-25-02-g-21-ZAPRASZAM?p=20404053#post20404053"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239627-Szyde%C5%82kowe-STRINGI-i-broszki-RO%C5%BBNO%C5%9ACI-wszelakie-na-KIELCE-Do-25-02-g-21-ZAPRASZAM?p=20404053#post20404053[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='divia_gg']Ciesze sie bardzo z domku i niech Bart bedzie grzeczny i niech ma wspanialy domek;) A chcialam jeszcze zaprosic do mnie na bazarek;) Różności wszelakie, łącznie z moimi własnoręcznymi wyrobami szydełkowymi;)

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239627-Szydełkowe-STRINGI-i-broszki-ROŻNOŚCI-wszelakie-na-KIELCE-Do-25-02-g-21-ZAPRASZAM?p=20404053#post20404053[/URL][/QUOTE]
To domek wyczarowany z Twojego bazarku dla Bartusia :)
Dzięki za zaproszenie na bazarek, cuda tam są :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czorcik']ale niestety w sobotę po 19-tej to jest dla nas za późno, ja o tej godzinie nie będe miała co z dziecmi zrobić :(
wcale mi się to nie podoba że Bart luzem biega, bo póki się na niego patrzysz to fakt nie ucieka, ale wystarczy chwila nieuwagi dosłownie chwilunia, a on juz na płocie siedzi .[/QUOTE]
Kiedy miała byś czas zrobić poadopcyjną?Wojtuś co u Barta?

Link to comment
Share on other sites

U Bartusia same dobre wiadomości :)
Wszystko robi grzecznie, je, śpi, spaceruje :)
Państwo wiedzą, bo nawet dziś rozmawialiśmy o wcześniejszych skłonnościach Barta do skakania przez płoty... ale tutaj w swoim domku ... Bartuś odmieniony, nie ten sam, reaguje na zawołanie, przybiega, nie ma w głowie żadnych pomysłów o uciekaniu, pilnuje się domku :)

Państwo zapraszają do odwiedzin i porobienia Bartowi zdjęć :)
Dzisiaj dotarła do nich umowa adopcyjna na Bartusia, którą wysłałem w poniedziałek, Pani Kasia podpisze i mi ją odeśle :)

Jednym słowem szczęśliwy Pies, szczęśliwy Bartuś i kochające go Pańtwo :)
Cóż Kochani więcej pisać, tylko tyle by Bartuś cały czas był grzeczny ;);)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erka']No to super wieści, oby tak dalej :):).[/QUOTE]
Dobre są, dobre i takie pozostaną bo Bartuś jest grzeczny, pilnuje się i zaczął nawet szczekać :):)

[quote name='Czorcik']Wojtek to umów nas na sobotę 23 lutego . Ok ? :D[/QUOTE]
Tak właśnie rozmawiałem, Państwo zapraszają na sobotę 23 lutego :D
Dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

Ale to nie jest wyjątek.:shake:
Zawoziliśmy dwa psiaki na śląsk.Prosiliśmy właścicieli szczeniaka,żeby choć przez dwa dni nie wychodzili z nim...Oczywiście wyszli po godzinie....:diabloti:
Nowych właścicieli bernardyna natomiast prosilismy,żeby go nie spuszczali przez jakiś czas ze smyczy spuścili tego samego dnia.:diabloti:
Te wiadomości do nas dotarły zanim wróciłyśmy w nasze świetokrzyskie.Skwitowałyśmy: No to nas wszyscy posłuchali.:cool3:
Mam nadzieję,że Bart nie przysporzy żadnych przykrych niespodzianek.

A przy okazji, zapraszam do nas na bazarek decoupage.;)

Link to comment
Share on other sites

Bartuś poza terenem domku chodzi na lince, tak mówiła mi Pani Kasia i nie ma pomysłów na ucieczki czy skakanie przez płot, może tak było kiedyś.... teraz nasz Bartuś ma 7 lat.
Państwo już dwa razy byli z nim u Weta, w niedzielę dzwonili, że Bartuś ma ciepły nos i się o niego martwią, co mogłem powiedziałem - że nie raz psiaki tak mają, ale oczywiście niech pokarzą go Wetowi dla własnego spokoju, byli w poniedziałek u Weta i... Bartuś zdrowy :)
Pokochali się z wzajemnością:)
Raz gdy Pani gorzej się czuła, Bartuś przyszedł do niej do łóżka i ...pilnował Pani, normalnie śpi na łóżku w swoim pokoju.
Tak jak Czorcik pisze i ja Państwa, jak rozmawiam, proszę o pilnowanie Barta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aagataa8']Witam! Rzadko tu zaglądam, ale rozumiem, że Bartuś znalazł już nowy dom? A jak z deklaracjami? Czy Bart ma wszystko opłacone? Bo nie wiem czy wpłacać kolejną deklarację...[/QUOTE]
Bart ma dom i tfu tfu mam nadzieję że już tak zostanie.
[B]2013
STYCZEŃ.

[B][COLOR=red][COLOR=#000000]Deklaracje stałe:[/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#000000]*[/COLOR][COLOR=black][COLOR=#000000] [B]Yana[/B][/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000] - 20 zł [/COLOR][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=green]wpłacone 20 zł wpłynęło 15.01.[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B]
[COLOR=#000000]*[/COLOR][B][COLOR=#000000] yolanovi -15 zl [/COLOR][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=green]wpłacone 15 zł wpłynęło 02.01.[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B]
[COLOR=#000000]*[/COLOR][B][COLOR=#000000] Magolek- 20 zł [/COLOR][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=green]wpłacone 20 zł wpłynęło 07.01.
[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]*ag2709 -30zł [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=green]wpłacone zł 40 zł wpłynęło 24.12.2012.[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B]
[COLOR=#000000]* [/COLOR][COLOR=black][COLOR=#000000][B]aagataa8[/B][/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000]-15 zł [/COLOR][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=green]wpłacone zł wpłynęło[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B]
[COLOR=#000000]* [/COLOR][B][COLOR=#000000]jadwiga - 25zł [/COLOR][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=green]wpłacone zł wpłynęło[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]
[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B]* [COLOR=black]dominikabankert[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000] 10 zł[/COLOR][COLOR=#008000] wpłacone na konto Kasi i ujęte we wcześniejszym rozliczeniu.[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B]
[B]* wojtuś 20 zł[B] [COLOR=green]wpłacone zł wpłynęło [/COLOR]
[B]* erka - 20 zł[B] [COLOR=green]wpłacone zł wpłynęło
[/COLOR][/B][/B][/B][/B][SIZE=4][B]*[SIZE=2]Miryca 150 zł [COLOR=#006400]wpłynęło 03.01
===============================

+441
-360 opłata za hotel od 15.01. do 13.02. przelew w dniu 15 01.
-------------------
+ 81 zł stan konta Barta w dniu 17.01.
[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE][B][COLOR=red][COLOR=#000000]Deklaracje stałe:[/COLOR][/COLOR]
[B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=green].[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B]
[COLOR=#000000]* [/COLOR][COLOR=black][COLOR=#000000][B]aagataa8[/B][/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000]-15 zł [/COLOR][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=green]wpłacone 15 zł wpłynęło 25.01.[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B]
[COLOR=#000000]* [/COLOR][B][COLOR=#000000]jadwiga - 25zł [/COLOR][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=green]wpłacone 25 zł wpłynęło 28.01.[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]
[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B]* wojtuś 20 zł[B] [COLOR=green]wpłacone 20 zł wpłynęło 30.01.[/COLOR]
[B]* erka - 20 zł[B] [COLOR=green]wpłacone zł wpłynęło
=====================================
+ 141 zł 31.01.
LUTY
[/COLOR][/B][/B][/B][/B][B][COLOR=#000000]*[/COLOR][COLOR=black][COLOR=#000000] [B]Yana[/B][/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000] - 20 zł [/COLOR][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=green]wpłacone 20 zł wpłynęło 03.01 .[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B]
[COLOR=#000000]*[/COLOR][B][COLOR=#000000] yolanovi -15 zl [/COLOR][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=green]wpłacone 15 zł wpłynęło 29.01.[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B]
[COLOR=#000000]*[/COLOR][B][COLOR=#000000] Magolek- 20 zł [/COLOR][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=green]wpłacone 20 zł wpłynęło 04.02 .
[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]*ag2709 -30zł [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=green]wpłacone zł zł wpłynęło [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B]
[COLOR=#000000]* [/COLOR][COLOR=black][COLOR=#000000][B]aagataa8[/B][/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000]-15 zł [/COLOR][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=green]wpłacone zł wpłynęło[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B]
[COLOR=#000000]* [/COLOR][B][COLOR=#000000]jadwiga - 25zł [/COLOR][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=green]wpłacone25 zł wpłynęło 28.01.[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]
[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B]* [COLOR=black]dominikabankert[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000] 10 zł[/COLOR][COLOR=#008000] wpłacone wpłynęło[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B]
[B]* wojtuś 20 zł[B] [COLOR=green]wpłacone zł wpłynęło [/COLOR]
[B]* erka - 20 zł[B] [COLOR=green]wpłacone zł wpłynęło
===================================
-90 zł zwrot kosztów paliwa na wizytę pa i transport Barta.
+ 221 zł
=======================
+ 131 zł[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B]

Edited by baster i lusi
Link to comment
Share on other sites

Bylismy dzisiaj na wizycie, Bart juz się zaaklimatyzował, :D
Była z nami jeszcze p. Małgosia z Mokrego Noska i ciezko było im się rozstać, w sumie spędzili razem z półtora roku, ale Bart dał się odwołac i wrócił do swojej panci :D ale w czasie wizyty przyklejony był bardzo.

Wojtuś to nie jest tak, ze on ma 7 lat i mu się nie chce, bo wszyscy którzy Go znają to wiedzą że on wylezie z każdej posesji, jak nie dołem to górą.
I tutaj jest tak samo, zrobił podkopy i mimo zakopywania i pilnowania Go pojawiają się nowe miejsca zbrodni.
Z tym , że nie ucieka,, trzyma się blisko domu i przyłapany wraca zaraz pod bramę, na szczęście szukać Go nie trzeba. Pilnuje się.
Ale niestety tak to z nim będzie, ma takie ciągoty.

Po uzgodnieniu z Wojtusiem kupiliśmy smycz rozciąganą za 60 zł , ale jak dojechaliśmy na miejsce okazało się że Bart ma już dokładnie taką samą .:D

Smycz weźmie Guliwer dla swojego psa w rozliczeniu za paliwo i odda jeszcze 15 zł z tego, bo za transport tak jak umawialismy sie 45 zł.
Czy wszystkim pasuje tak ? :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...