Jump to content
Dogomania

Dogomaniacy w Gdańsku :)


Gasyou

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Onomato-Peja']Kiedy mniej więcej odbędzie się kolejny spacer? Za jakis miesiac, czy 2 tygodnie?[/QUOTE]


Bliżej te 2 tygodnie - co tydzień nie robimy, bo jak mawiają, "co za dużo to nie zdrowo", nie chcemy, by spacery się "opatrzyły".
Ja zawsze uzależniam ich organizację od mojej uczelni - ale ponieważ najprawdopodobniej (nie zapeszając) uda mi się wszystko, albo prawie wszystko zaliczyć przed sesją - najbliższe weekendy będę miała wolne.
Najbliższą pracującą sobotę też mam chyba w lutym dopiero.

Dodam, że być może ów spacer będzie w Gdańsku - przyjęliśmy taką taktykę, że raz Gdynia, raz Gdańsk (czasami 2 razy Gdynia raz Gdańsk ;)) tak coby w miarę sprawiedliwie było dla wszystkich!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaasmin'][B]natalia_aa[/B] To prawda :) z tym, że ja mam tak zawsze :evil_lol:[/QUOTE]

Basia, ja też taką sytuację mam raczej na codzień, ale po takim spacerze mój pies odsypia non stop prawie 2 dni ;)


Zawsze może być niedziela, albo właśnie ta sobota ;)
Monika terminy staramy się dopasowywać, by jak największej liczbie osób pasowało.
Wiadomo, że rzadko udaje się, by termin idealnie pasował wszystkim (chyba dziś taki był ;))

Link to comment
Share on other sites

Fotki:
[url]https://picasaweb.google.com/116732648531430772393/20120106Male?authuser=0&authkey=Gv1sRgCIqFw6WUiPbLsAE&feat=directlink[/url]
zasady znacie ale przypomnę:
[quote]
...przypominam że fotki psów do adopcji - do dowolnego wykożystania za free a jak się jakaś szczególnie nada np do ogloszeń i by się przydala w lepszej rozdzielczości to PW...
Zdjęcia jak chcecie wykorzystać to śmialo - proszę jednak o wplacenie na Pepsi:
[url]http://amstaff-pitbull.eu...php?f=67&t=6735[/url]
- symbolicznego 1 pln za zdjęcie - wtedy możecie je wrzucić na dowolny wątek czy inną FB ;)
Na komercyjne www - symboliczne 10 pln (wysylam w dużej rozdzielczości na e-mail po podaniu nr zdjęcia).

Proszę o PW jakie zdjęcia i gdzie umieszczacie - jeśli nie macie nr konta to umieszczam dane:
AST Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych
ul. Żwirki i Wigury 1b/37,
02-143 Warszawa
Konto bankowe:
79 1160 2202 0000 0000 8061 3463
Tytul wplaty:
"Na Pepsi - od [nick z forum] za zdjęcia Buella ze zlotu [data] psa [imie psa]"

Liczę że wiele zdjęć się spodoba i wspólnymi silami pomożemy bidulce.
[/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jean']Fajowe fotki :)[/QUOTE]
ojtam ojtam, ja tyż jestem zdania że większość nie wyszla...
Tak na przyszlość kto chce mieć swwet focie niech podejdzie, się poustawia, popozuje - ja już nie mam sily latać tam i z powrotem ;)
takczysiak kto chce niech się częstuje do woli - na kompa sobie zgrywać można bo to picassa i poznikać mogą, a jak na wąteczki jakieś chcecie powkladać to od foci 1 pln pięknie na Pepsi proszę (do czego innych focących również zachęcam tzn do "odsprzedawania" praw za symboliczną zlotówe)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Buell']ojtam ojtam, ja tyż jestem zdania że większość nie wyszla...
Tak na przyszlość kto chce mieć swwet focie niech podejdzie, się poustawia, popozuje - ja już nie mam sily latać tam i z powrotem ;)
takczysiak kto chce niech się częstuje do woli - na kompa sobie zgrywać można bo to picassa i poznikać mogą, a jak na wąteczki jakieś chcecie powkladać to od foci 1 pln pięknie na Pepsi proszę (do czego innych focących również zachęcam tzn do "odsprzedawania" praw za symboliczną zlotówe)[/QUOTE]

Nie wiem jak innym, ale mi by było głupio się pchać przed obiektyw :p

Link to comment
Share on other sites

Ok to macie foty od nas :)
Zasady przejmujemy od Buella ;)

[url]https://picasaweb.google.com/103717579758435112487/ZlotTTBGdynia06012012?authkey=Gv1sRgCN-K4MfXooa3TA[/url]

[QUOTE]...przypominam że fotki psów do adopcji - do dowolnego wykożystania za free a jak się jakaś szczególnie nada np do ogloszeń i by się przydala w lepszej rozdzielczości to PW...
Zdjęcia jak chcecie wykorzystać to śmialo - proszę jednak o wplacenie na Pepsi:
[URL="http://amstaff-pitbull.eu...php/?f=67&t=6735"]http://amstaff-pitbull.eu...php?f=67&t=6735[/URL]
- symbolicznego 1 pln za zdjęcie - wtedy możecie je wrzucić na dowolny wątek czy inną FB ;-)
Na komercyjne www - symboliczne 10 pln (wysylam w dużej rozdzielczości na e-mail po podaniu nr zdjęcia).

Proszę o PW jakie zdjęcia i gdzie umieszczacie - jeśli nie macie nr konta to umieszczam dane:
AST Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych
ul. Żwirki i Wigury 1b/37,
02-143 Warszawa
Konto bankowe:
79 1160 2202 0000 0000 8061 3463
Tytul wplaty:
"Na Pepsi - od [nick z forum] za zdjęcia Seby ze zlotu [data] psa [imie psa]"

Liczę że wiele zdjęć się spodoba i wspólnymi silami pomożemy bidulce. [/QUOTE]

Pepsi na pewno się przyda każda złotówka :)

Link to comment
Share on other sites

No szkoda że jakos nie zajrzałam na forum co by wiedziec o spacerku..
licznosc dopisała.. zdjecia super :D ha, ile psów !

Ja tez chce :D
Moj łaciaty czasem się napina na inne psy (z sukami sobie radzi;p ) takze ciekawa jestem jak to by w ogole wyglądało w jego wykonaniu..
ale z pomocą kagańca i smyczy można opanować nerwy, prawda??

Jak w ogóle to wygląda podczas takich licznych spacerów? na fotkach widziałam, że spora częśc psiaków jednak pozostała na smyczach ?

No w kazdym razie bede zaglądać i pilnować następnego terminu.

PS. jesli chodzi o spacerowanie w Gda to plaża jest długa, park Regana też, no i Lasy Oliwskie.. choć z taką sforą psów to nie wiem czy do lasu tak najlepiej..
ale jest też fajna polana za Dworem Oliwskiem,..
Idzie sie z Oliwy przy Młynie się skręca w kwietną, potem kawałek lasem przechodzi się do Dworu Oliwskiego i stamtąd już Lasy Oliwskie, a przed lasami właśnie spora polana z rzeczką.
A jeśli plażowo.. to myślę, że tereny od Zaspy/Brzeźna w str. Nowego Portu są mniej uczęszczane także raczej śmiało :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wikikoniki']Nie wiem jak innym, ale mi by było głupio się pchać przed obiektyw :p[/QUOTE]

Mi też.
Poza tym, najfajniejsze są takie niespodziewane foty a nie pozowane.
Te jak psiaki bawią się na plaży - majstersztyk! :)

Link to comment
Share on other sites

Pisałam kilka razy o jamniku, który znaleziony w Nowy Rok, przygarnięty przez starszą Panią, szukał domu. Znalazł go, ale niestety, zaledwie na kilka godzin, bo zaraz został zgubiony ([B]na Zaspie[/B], ale może być w dowolnym miejscu, jeśli jeszcze żyje!!!). Pilnie potrzebujemy pomocy w szukaniu. zdjęcia na wątku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/220293[/url]

p. Ania robi ogłoszenia. martasekret jest z nią w stałym kontakcie. Może ktoś z was go zobaczy, albo o nim usłyszy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...