Jump to content
Dogomania

Dogomaniacy w Gdańsku :)


Gasyou

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hej :)
Kto chętny na spacer z lekko niezrównoważonym kundelkiem wielkości ogolonego bordera ?
Pies dzisiaj był na spacerze i bawił się ze szczeniakiem ON-ka oraz labradorem.
Fajnie by było, gdyby właściciel mógłby dać mi jakieś wskazówki co do szkolenia.

Nie wiem jak kundelek zareaguje na duże psy, ale z suczkami raczej się bawi :p

Link to comment
Share on other sites

Kurcze Pinesk@, to Wy szłyście na końcu i Mange miała kaganiec?
Tak mi się kojarzył piesek z avatara, ale nie byłam pewna. Widziałam, że "walczyłaś" z psiną i celowo szłaś osobno i nie chciałam się zatrzymywać.
Potem nagle zniknęłaś ... pomyślałam, że może gdzieś weszłaś do bloku, nie wiedziałam, że to Ty...i musiałaś zawrócić. Szkoda...

Link to comment
Share on other sites

Tak, to byłyśmy my ;) Trochę załuję że się cofnełyśmy bo ona zwykle tak ma że najpierw popyszczy i pomarudzi a potem jak się juz oswoi z sytuacją to jest spokój. Ale już nie chciałam z nią dłuzej 'walczyć', komplikować innym spaceru i stwierdziłam że sie wrocimy. Zresztą trochę też się dziś spieszyłam na pociąg. Ale mniejsza o to, następnym razem tak łatwo nie odpuścimy ;)

Link to comment
Share on other sites

A no właśnie szybciutko zniknęłyście! Szukałam Was wzrokiem, bom pogadać chwilę choć chciałam, a tu lipa ;)

Psów naliczyłam 20. Raxa, Tiger, Helenka, Heniek, Hogan, Beatrix, Nero, Bruxa, Solux, Gaston, Gaja, Fajter, Kiver, Mange, Rasta, Limon, Toto, Brutus, Kayla, Avia
Dziękuję wszystkim, którzy mimo mrozu zawitali do nas! Atmosfera, jak zawsze ciepła i miła!
Jak otrzymam zdjęcia od Dari, oczywiście tutaj wrzucę.


Natomiast, co do następnego spaceru, jak już pisałam Karolinie od Rasty ja niestety nic planować i organizować nie mogę. Bom urlopować się będę w Zakopanem, a następnie 3 weekendy pod rząd na uczelni męczyć. Na szczęście u nas godni zastępcy są. Marta więc zadeklarowała się zająć organizacją następnego spotkania.

Planowany termin 11 lub 12.02 godz. 12 lub 12.30.
Najprawdopodobniej także Gdyni Witomino - może jakaś trasa na Karwiny, nie mam pojęcia póki co.
Mają dumać, jak są jakieś propozycje to piszcie.

Ja postaram się w miarę na bieżąco przekazywać informacje ;)

Edited by natalia_aa
Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia_1982']jesli spacer bedzie 11 - my postaramy sie przybyc. Suczy przyda sie porzadny spacerek przed dlugasna podróza do UK[/QUOTE]

Podreptałam już na niebieskie, żeby przekazać, iż Wam akurat bardziej sobota!
Już żałuję, że tej Twojej piękności nie poznam - ubóstwiam staffiory!

Link to comment
Share on other sites

w niedziele bedziemy juz w drodze do domu ;(
skakalabym pod niebiosa jesli spacer bylby w sobote.
No ale jesli bedzie w niedziele to moze znajdzie sie jakis chetny do mniejszego spacerku, nawet tylko we 2?? Ja w 3miescie nie znam prawie nikogo z psem. Suke mam bardzo przyjazna, zarowno do psow jak i innych suk.

Nataliaa_aa - jak nie tym to nastepnym razem - jeszcze kiedys zawitamy do Polski ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia_1982']w niedziele bedziemy juz w drodze do domu ;(
skakalabym pod niebiosa jesli spacer bylby w sobote.
No ale jesli bedzie w niedziele to moze znajdzie sie jakis chetny do mniejszego spacerku, nawet tylko we 2?? Ja w 3miescie nie znam prawie nikogo z psem. Suke mam bardzo przyjazna, zarowno do psow jak i innych suk.

Nataliaa_aa - jak nie tym to nastepnym razem - jeszcze kiedys zawitamy do Polski ;)[/QUOTE]

Ja bardzo chętnie ale niestety mam dworniaka, który zasikałby autobus :(
Chyba, że wezmę moją cieczkę, skoro masz sunię...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...