Jump to content
Dogomania

Dogomaniacy w Gdańsku :)


Gasyou

Recommended Posts

Ale to było zabawne...

Ja ze schroniska wziełam małego kundelka w ubranku

I kiedy szliśmy grupą lasem szły też dwie kobiety a jedna miała Yorka na rękach i kiedy zobaczyła Brytanka (tego kundelka) powiedziała do koleżanki:
-jak można z takim małym psem razem z tym molosami ..przecież one go połamią...



haha ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[URL="https://picasaweb.google.com/116732648531430772393/20120304SpacerRedOwoMaE?authuser=0&authkey=Gv1sRgCIGlzr322uTFYQ&feat=directlink"]https://picasaweb.google.com/116732648531430772393/20120304SpacerRedOwoMaE?authuser=0&authkey=Gv1sRgCIGlzr322uTFYQ&feat=directlink[/URL]

FOTY - udostępnianie wg zasad ;)

Link to comment
Share on other sites

Mada95 strasznie miło było Cię poznać!
Mam nadzieję, że Lady będzie częstszym gościem naszych spotkań!

A tymczasem dobra wiadomość myślę dla wszystkich! ;)

Tak sobie dumaliśmy z Piotrem rano, że w ten weekend można by zrobić 2 spotkania. Mieliśmy na myśli, zrobienie spaceru zarówno w sobotę, jak i w niedzielę.
Dlaczego to? A no tak wyjątkowo, choć spora część obecnych ostatnio osób wybrała sobotę, myślę, iż są osoby, takie jak ja, które mają wolną niedzielę (w sobotę pracuję, jak już pisałam) i chętnie na spacer by się wybrały. 2 spotkania dadzą każdemu wolny wybór, czy bardziej pasuje mu sobota, czy niedziela, a może znajdzie się ktoś, kto chciałby wpaść w obydwa dni! Co Wy na to?

Trzeba tylko ustalić godziny i miejsca spotkań dla każdego z dni. i tu bardzo proszę o zaangażowanie i propozycje, bo przyznam szczerze pomysłu ni mam ;)

Link to comment
Share on other sites

Oficjalnie już mogę powiedzieć, że miejsca zbiórek i godziny zostały wyznaczone, myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie!

Sobota tj 10.03 spacer Gdańsk Oliwa, zbiórka g. 13.00 na parkingu przy dworcu PKP
Niedziela tj 11.03 spacer Gdynia Redłowo, zbiórka g. 12.30 parking przy stadionie GOSIRu (potocznie Arki [IMG]http://www.amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_mrgreen.gif[/IMG] )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mada95']Ale to było zabawne...
Ja ze schroniska wziełam małego kundelka w ubranku
;)[/QUOTE]
Mały ma dużo fotek, kilka jest takich co do ogłoszeń by się nawet nadały.
Nie wiesz może czy ktoś małemu robi jakieś ogłoszenia?

Może podesłać mejlem fotki do schronu?

[B]Sobota[/B] yeeee ;)

Link to comment
Share on other sites

A ja mam pytanie, czy szczenior (zdjęcie niżej) (wnioskuje po pycholu że szczenior :P) bedzie na spacerze? Wygląda na rozrywkowego :D

[URL]https://picasaweb.google.com/116732648531430772393/20120304SpacerRedOwoMaE?authuser=0&authkey=Gv1sRgCIGlzr322uTFYQ&feat=directlink#5716105292279819090[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalia_aa']Oficjalnie już mogę powiedzieć, że miejsca zbiórek i godziny zostały wyznaczone, myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie!

Sobota tj 10.03 spacer Gdańsk Oliwa, zbiórka g. 13.00 na parkingu przy dworcu PKP
Niedziela tj 11.03 spacer Gdynia Redłowo, zbiórka g. 12.30 parking przy stadionie GOSIRu (potocznie Arki [IMG]http://www.amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_mrgreen.gif[/IMG] )[/QUOTE]

O... do Oliwy to my chyba najbliżej mamy :D
No to jednak na obu się pojawimy, bo pewnie do Gdańska się nikomu nie będzie chciało jechać, ale w sumie dobrze, będziemy miały więcej zdjęć :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Buell']Chodzi o to że wydaje ludziom swój aparat, nie wiem czy będę z jednym czy z dwoma psami więc nie wiem czy ogarnę aparat...[/QUOTE]

Gdybym była bez psa to bym wzięła, ale ja raczej tak swoim robię, bo na razie za bardzo mi nie wychodzi. a co dopiero dla innych ;p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Buell']Chodzi o to że wydaje ludziom swój aparat, nie wiem czy będę z jednym czy z dwoma psami więc nie wiem czy ogarnę aparat...[/QUOTE]

a trudny jest w obsłudze? Ja bym chętnie się pobawiła w fotografowanie, ale nie wiem czy będę z mężem czy sama.. jak sama to nie ogarnę psa i aparatu niestety ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jean']A ja mam pytanie, czy szczenior (zdjęcie niżej) (wnioskuje po pycholu że szczenior :P) bedzie na spacerze? Wygląda na rozrywkowego :D

[URL]https://picasaweb.google.com/116732648531430772393/20120304SpacerRedOwoMaE?authuser=0&authkey=Gv1sRgCIGlzr322uTFYQ&feat=directlink#5716105292279819090[/URL][/QUOTE]

Żaneta to właśnie Shiro, przy okazji którego właśnie o Waszej Lunie pomyślałam.
Musicie być koniecznie, Ewa potwierdziła swoją niedzielną obecność!

[quote name='wikikoniki']O... do Oliwy to my chyba najbliżej mamy :D
No to jednak na obu się pojawimy, bo pewnie do Gdańska się nikomu nie będzie chciało jechać, ale w sumie dobrze, będziemy miały więcej zdjęć :diabloti:[/QUOTE]

Wiki kochana, w Gdańsku zloty zawsze były całkiem pokaźne, więc na małą frekwencję nie ma co liczyć :D My lubimy spacery i integrację, więc z powodzeniem przyjeżdżamy wszędzie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalia_aa']Żaneta to właśnie Shiro, przy okazji którego właśnie o Waszej Lunie pomyślałam.
Musicie być koniecznie, Ewa potwierdziła swoją niedzielną obecność!

[/QUOTE]

Ja i Luna będziemy (nie wiem jak małż) , no chyba że będzie wichura i deszcz (ostatnio Lusia była przeziębiona i na antybiotyku przez tydzień) to wtedy nie bardzo.

Link to comment
Share on other sites

Pogadam z TŻ, mieliśmy wyciągnąć Dina na spacer w niedzielę, ale może skoczylibyśmy pociągiem do Gdyni, bo w sobotę do 19 w pracy siedzę :( a Dinowi przydałaby się socjalizacja - on nie szczeka, on się zasadza i rzuca (niestety na ludzi obcych też się spina, więc chyba kartkę mu przykleję "proszę nie głaskać bo pies się stresuje" XD ), ale kaganiec na pysk, kolce na szyje i panuję nad nim.
Parking to ten co ostatnio? Jakaś instrukcja jak od kolejki tam dojść? Bo z Onkiem i pudelsem w moim samochodzie się nie zmieścimy... chociaż może... pokombinuję, bo to byłby dla tego świra świetny socjal - tak bardzo teraz nam potrzebny...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mada95']Nie wiem nic o tym żeby ktoś robił ogłoszenia o adopcji Patosa (sprawdziłam imię;) )


A to spotkanie w sobotę to..tam jak się zaraz wychodzi z kolejki ?Stacja "Gdańsk Oliwa"?

Lejdi ma cieczkę i nie wiem czy iść....[/QUOTE]

Jak ma cieczkę to zdecydowanie NIE !
Chyba nie chciałabyś, żeby banda ttb (i reszty) chłopów się na Ciebie rzuciła ? :D Ja opuściłam dwa jak Ness miała.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...