Jump to content
Dogomania

Dogomaniacy w Gdańsku :)


Gasyou

Recommended Posts

Zdjęcia będą oczywiście, na pewno je dostaniecie kobitki!
Moja prośba zaś inna bardzo chciałabym nas jakoś zliczyć - więc wpisywać mi raz jeszcze, kto był (bom psy kojarzę mniej więcej, ale imion jeszcze nie - tzn imion przede wszystkim właścicieli ;))

A tymczasem!

Dziękuję Justynie za przygotowanie super trasy dla super wytrwałych, ale i takich sporo oczywiście było! Dzięki Wam poznałam te piękne tereny za Orłowską stadniną! Jak boga kocham myślałam, że tam tylko dla koni jest dojście, ale tytuł "blondyny" do czegoś zobowiązuje [IMG]http://www.amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_cool.gif[/IMG]

Ogromnie dziękuję wszystkim [B]LICZNIE [/B]przybyłym za ten fantastyczny spacer! Dzięki także wszystkim, którzy po raz kolejny nie zawiedli schroniskowych psiaków i przyjechali po nie przed rozpoczęciem spaceru! Bardzo chciałam wszystkich zliczyć, ale to chyba awykonalne - niewątpliwie pobiliśmy niesamowity rekord. Obstawiam, że spokojnie koło 40 psów było!
Pogoda także mimo wszystko nam dopisała, a me modlitwy trwające od Gdańska chyba zostały wysłuchane - przynajmniej częściowo!

Dziękuję naszym nadwornym fotografom, w szczególności Tomkowi, Krzysiowi no i... Moniko Twojemu Tztowi! (przepraszam imienia nie pamiętam!) i raz jeszcze wszystkim za wspaniałe towarzystwo i, jak zwykle mile spędzony czas!

Na Pepsi udało się uzbierać bardzo ładną kwotę, bo [B]313,89zł [/B] [IMG]http://www.amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_mrgreen.gif[/IMG] W tym miejscu ogromne podziękowania dla Ewy za bycie "kościelną" i oczywiście dla wszystkich, którzy tak hojnie uraczyli dziewczynkę!

I to by było na tyle - z czystej ciekawości będę kombinowała, coby nas zliczyć, mam nadzieję, że jakoś mi się to uda [IMG]http://www.amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_e_wink.gif[/IMG]


Z dogo:

Monika - Lenny (pudel)
Żaneta & Jarek- Luna (mix)
Karolina - Rasta (ON)
Agata - Choco (mix nowofunlanda)
Basia - Toto (mix)
Natalia - Lasti (husky)
Wiktoria - Neska (sznaucer)

Czy kogoś stąd pominęłam?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

My również dziękujemy za świetny spacer :)

Lenny pospał w samochodzie i wbiegł do domu szukając piłki... na szczęście po chwili mu przeszło i teraz kima na kanapie - mam nadzieję że da nam trochę odpocząć, bo oboje lekko przemarznięci, przez co i zmęczeni..

Seba prosił przekazać, że foty będą najpóźniej w niedzielę, bo musi je obrobić, a niedługo jedzie na trening, więc dziś już nic nie da rady obrobić, jakby się jakieś komuś spodobały to macie brać ;)

Link to comment
Share on other sites

Sebastian - postaram się zapamiętać!

Monika, jasne ze zdjęciami to na spokojnie, jak będą to będą!
Cieszymy się, że się podobało no i co najważniejsze przecież, że Lenny cały i zdrowy!
Zdecydowanie zrobił furrorę na spacerze, da się lubić tego Waszego czarnucha z.... rozetkami! Taak, już wiem - ro-ze-tki, a nie żadne bombki! ;)

Link to comment
Share on other sites

Karolina to raczej drobna wymiana zdań po prostu ;)
Fajnie, że przybyłyście, suczydło pięknie Ci wygląda, tak z boku ją sobie obserwowałam - bo w takiej grupie psów siłą rzeczy nie da się pogadać ze wszystkimi ;)

Naliczyłam obecnych 41 psów, z nadzieją, że nikogo nie pominęłam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalia_aa']Karolina to raczej drobna wymiana zdań po prostu ;)
Fajnie, że przybyłyście, suczydło pięknie Ci wygląda, tak z boku ją sobie obserwowałam - bo w takiej grupie psów siłą rzeczy nie da się pogadać ze wszystkimi ;)

Póki co z moich obliczeń wynika, że 40 psów było na pewno - nadal jednak nie wiem, czy to wszyscy ;)[/QUOTE]
Dziękujemy. :) Sama się nią zachwycam jak głupia a już drugi rok minął.



[quote name='wikikoniki']W parku doszedł ktoś chyba, nie ?
Sheltie i Welsh Corgi o ile się nie mylę...[/QUOTE]

Nie, oni byli przechodem, przywitali się z kilkoma psami i poszli w swoją stronę. ;)

Link to comment
Share on other sites

My dziękujemy bardzo organizatorom i wszystkim biorącym udział za wspólny spacer :)
Jesteśmy bardzo zadowoleni, ja osobiście jestem dumna ze swojego Toto, że tak dzielnie dotrzymywał kroku (z takimi krótkimi nóżkami musiał dużo więcej się nadreptać niż inne psiaki ;)).
Toto ogólnie jest zmęczony i szybko chciał do domu, żeby się położyć na swoje poduchy, teraz się relaksuje :) w końcu tyle dziś emocji było.

Cieszę się, że mogliśmy wziąć udział w takim spacerze, wszystkie psiaki mi się podobały i wszystkim gratuluję takich piękności.

Link to comment
Share on other sites

[B]natalia_aa[/B] ja z małżowinkiem byłam, więc aby nie czuł się pominięty, proszę o dopisanie do listy drugiego właściciela (w książeczkę zdrowia Luny też wpisany jest - Jarek) ;)
Ja też mam zdjęcia! Nie są świetnej jakości, ale jakby ktoś chciał, to proszę się częstować.

[url]https://picasaweb.google.com/106642482284749015763/SpacerDogomaniakow[/url]


Pozycja Lennego - boska :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jean'][B]natalia_aa[/B] Ja też mam zdjęcia! Nie są świetnej jakości, ale jakby ktoś chciał, to proszę się częstować.

[url]https://picasaweb.google.com/106642482284749015763/SpacerDogomaniakow[/url]
[/QUOTE]
Mi wyskakuje "Niestety, nie znaleziono strony.", może masz zablokowane ogladanie?

Link to comment
Share on other sites

Żaneta - Jarek oczywiście dopisany!
I napraw szybko ten link, bo wszystkim smaka narobiłaś a tu klops!

Bardzo się ciesze, iż tyle fajnych osób dołączyło!
Miło było Was wszystkich widzieć, choć o poznaniu ciężko mówić, bo jak już pisałam w tak dużej grupie ludzi ciężko zamienić choć słowo z każdym. Ale z niektórymi mi się udało :evil_lol:

edit: Działa - dziękujemy, przekleiłam na amstaffowe ;)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Pozycja Lennego - boska :-D[/QUOTE]prawie wystawowa :-D

sprzęt nie ważny :P ja jeszcze kilka lat temu robiłam zdjęcia rozwalającym się kompaktem, który ostrość łapał pół godziny i cykał co drugie wciśnięcie XD a zawsze miałam najwięcej udanych fot z wystaw i zjazdów zaszczurzonych ;P ważna chęć i fotograf ;)

Link to comment
Share on other sites

Dlatego, ja z tych co geriatrię kocham - mój pies śpi i obstawiam, że na wieczorny spacer będę ją wyciągać na siłę, zaiste i jutrzejszy dzień prześpi ;)
Nieznane mi takie problemy jak Moni od Lenniego, czy Twój Żaneta, coby pies wstawał i bawić się chciał ;)

Agata u nas spacery są regularne, także z tym problemu nie ma!

Link to comment
Share on other sites

Lenny już był na kolejnym spacerze - ale taki lajcik 30min i do domu ;) a teraz obkłada mnie zabawkami, bo się zdecydować nie może czym się mamy bawić - czy poszarpać szarpakiem (ale tu pytanie, ostrzej czyli dłuższym, czy delikatniej krótszym) czy poganiać za piłką, a może jednak polatać samotnie ze sznurek czy piszczałką... no biedaczek nie wie sam co chce XD

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalia_aa']Dlatego, ja z tych co geriatrię kocham - mój pies śpi i obstawiam, że na wieczorny spacer będę ją wyciągać na siłę, zaiste i jutrzejszy dzień prześpi ;)
Nieznane mi takie problemy jak Moni od Lenniego, czy Twój Żaneta, coby pies wstawał i bawić się chciał ;)

Agata u nas spacery są regularne, także z tym problemu nie ma![/QUOTE]

A ile Dora ma? Nie miałaś jej od szczeniaka że ominęły Cię takie problemy? :)

Lenny chyba całkiem nieświadomie tak staje, z przyzwyczajenia, co? :)

Link to comment
Share on other sites

RAZ nam się go udało wymęczyć - 5h spaceru, non stop szliśmy, bez przystanków, pół spaceru spuszczony to od nas odbiegał, to do nas wracał, drugie pół po mieście, między samochodami i ludźmi - jak o 16 wróciliśmy do domu to spał do 21 XD ale to tylko raz się udało w ciągu jego dorosłego życia, bo jako szczyl odpadał szybciej :P

Lenny ogólnie tak staje, wynika to z budowy, bo pozy wystawowe są podyktowane budową :) ale tu do wystawowej mu brakuje trochę (ustawienie łap równolegle) i to jest przeważnie to co sama mu na wystawie muszę poprawić :P

tu stoi prawie idealnie [url]https://lh3.googleusercontent.com/-JrsdX1bXJ_o/TwcupYRGYjI/AAAAAAAAARQ/zQRtvMGesEQ/s640/SDC14947.JPG[/url] tylko trochę za bardzo się rozciągnął XD ale dzięki wam wiem, że on sam potrafi tak ładnie stanąć :P

Link to comment
Share on other sites

Dora ma ok 9 lat, adoptowałam ją z gdyńskiego schroniska w sierpniu 2007roku, gdy w nim jeszcze pracowałam ;)
Więc gdy ja brałam miała jakieś 4,5roku, ale dostarczała mi innych atrakcji za to, także na nudę nie narzekałam.
Dora miała poważne problemy m.in z agresją lękową.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalia_aa']Dora ma ok 9 lat, adoptowałam ją z gdyńskiego schroniska w sierpniu 2007roku, gdy w nim jeszcze pracowałam ;)
Więc gdy ja brałam miała jakieś 4,5roku, ale dostarczała mi innych atrakcji za to, także na nudę nie narzekałam.
Dora miała poważne problemy m.in z agresją lękową.[/QUOTE]

Biedulka.. Ale najważniejsze, że już wszystko ok.

[B]sachma[/B] nie ma za co ;) :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...