Jump to content
Dogomania

Bunia- kochana jamnicza babunia- już w Nowym Domku we Wrocławiu!


Roxana

Recommended Posts

Dzisiaj rano wysłałam SMS do Pani Marty, że jeszcze raz bardzo jej dziekuję za cudowny domek i, że zadzwonie za kilka dni.

Pani zadzwoniła do mnie o godz. 19. Rozmawiałam kilkanaście minut.

[SIZE=3][COLOR=red]Pani Marta cała szczęśliwa !!![/COLOR][/SIZE]

Jak dzwoniła to Bunia leżała koło niej na kanapie. Bunia już dzisiaj mniej tęskniła. Grzecznie została sama na dwie godziny - w tym czasie spała sobie.

Pani długo opowiadała jaki z niej grzeczny i mądry pies. I kazała rodzicom podziękowac za opieke nad Bunią.

Naprawdę Bunia ma cudowny domek. :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 305
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AnkaG']Dzisiaj rano wysłałam SMS do Pani Marty, że jeszcze raz bardzo jej dziekuję za cudowny domek i, że zadzwonie za kilka dni.

Pani zadzwoniła do mnie o godz. 19. Rozmawiałam kilkanaście minut.

[SIZE=3][COLOR=red]Pani Marta cała szczęśliwa !!![/COLOR][/SIZE]

Jak dzwoniła to Bunia leżała koło niej na kanapie. Bunia już dzisiaj mniej tęskniła. Grzecznie została sama na dwie godziny - w tym czasie spała sobie.

Pani długo opowiadała jaki z niej grzeczny i mądry pies. I kazała rodzicom podziękowac za opieke nad Bunią.

Naprawdę Bunia ma cudowny domek. :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb:[/quote]
a miałas wątpliwości?:cool1::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaG']Bea ja się troszkę tylko bałam, że Bunia się nie spodoba. :oops:[/quote]
Ona nie miała się podobać;) to sunia do kochania, nie czarujmy się Cioteczko;)...Panią stać na młodego, pięknego, rasowego jamnika ...ale to wspaniała kobieta i chciala dać domek naszej biedzie:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam przed chwilą do Pani Marty.

Bunia bardzo grzeczna. Zostaje bez problemów w domu, wszystko je - apetycik dopisuje. Śpi zakopana w kocyki na posłanku. Pani Marta chce jej kupic budkę do spania, żeby miała bardziej przytulnie.

Bunia prosi, żeby ją brac na kolanka, ale sama na kanapkę boi sie wskoczyc.

Na spacerkach Pani Marta słyszy od ludzi, że Bunia to bardzo ładny piesek. :lol:

Pani Marta bardzo dziękowała za takiego mądrego i kochanego psa. :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaG']Bunia prosi, żeby ją brac na kolanka, ale sama na kanapkę boi sie wskoczyc. [/QUOTE]
Jakbym widziała Felka - przez pierwsze tygodnie bał się sam wskakiwać na kolana, chociaż uwielbiał (uwielbia) na kolanach siedzieć.
Nie wiem jak będzie z Bunią, bo może to kwestia wieku, ale Felkowi ta nieśmiałość przeszła :lol:
[QUOTE]Na spacerkach Pani Marta słyszy od ludzi, że Bunia to bardzo ładny piesek. :lol: [/QUOTE]
A Bea1 pisała, że "nie miała się podobać" :evil_lol:
Widzisz, Bea, powinno być: "nie miała prawa się nie podobać" ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dabrowka']Jakbym widziała Felka - przez pierwsze tygodnie bał się sam wskakiwać na kolana, chociaż uwielbiał (uwielbia) na kolanach siedzieć.
Nie wiem jak będzie z Bunią, bo może to kwestia wieku, ale Felkowi ta nieśmiałość przeszła :lol:

A Bea1 pisała, że "nie miała się podobać" :evil_lol:
Widzisz, Bea, powinno być: "nie miała prawa się nie podobać" ;)[/quote]
dałam tutaj plamę:evil_lol:jednak dobierając Pańcie nie:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Roxana']Ciocia Roxana była chora i nie mogła do ciebie Buniaczku wpadać, ale teraz już jestem i cieszę się ogromnie, że Tobie jest dobrze i jesteś szczęśliwa :loveu:
A swoją drogą, Bunia jest śliczną sunieczką... :loveu:[/quote]
nikt nie mówił inaczej...oj nie czytacie Cioteczki, stwierdziłam tylko, że Ona ma być do kochania i uroda nie jest najważniejsza.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE="3"][B][COLOR="Red"]Wiem, że to nie ten wątek i że nie być może nie powinnam , ale sprawa jest dosyć pilna!!![/COLOR][/B][/SIZE]

[B][COLOR="Black"][SIZE="3"]Pomocy potrzebuje ta oto suczka:

[URL=http://img169.imageshack.us/my.php?image=20070130231117a4cef6eada8.jpg][IMG]http://img169.imageshack.us/img169/7476/20070130231117a4cef6eada8.th.jpg[/IMG][/URL]

Sunia znajdyje się w chwili obecnej w domku tymczasowym w Chrzanowie, ale nie może tam zostać na stałe, ponieważ właścicielka ma już jednego pieska.

Dokładnych szczegółów nie znam. Więcej wie mój Rafał. [COLOR="Red"][U][I][B]Podaję nr na gg do Niego w razie kontaktu: 9027154[/B][/I][/U][/COLOR]

Na tyle na ile udało mi się zorientować to sunia w poprzednim domku była bita i ogólnie się nad nią znęcano.

Dziewczyny pomóżcie znaleleźć tej małej domek!! Już nieraz zdziałałyście cuda, więc może i tym razem??

Jutro Rafał ma więcej wiedzieć odnośnie suni.

Ja ze swojej strony mogłam zrobić tylko tyle.[/SIZE][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...