Jump to content
Dogomania

Bunia- kochana jamnicza babunia- już w Nowym Domku we Wrocławiu!


Roxana

Recommended Posts

  • Replies 305
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Czarodziejka']Jamnice lubią mieć dłuższe pazurki[/quote]
Ech, kto z właścicieli jamników nie zna tego charakterystycznego "cyk cyk cyk" po podłodze :lol: I trzepotania uszami :lol:
Mój wet odmówił kiedyś obcięcia pazurków przednich łap mojej jamniczce. "Jak to?? Chce ją pani pozbawić broni?? I narzędzia pracy??" :evil_lol:
Fakt, "w sezonie" kopie tak zapamiętale, że pazurki są odpowiednio doszlifowane :evil_lol:

Bunia, pnij się do góry. Szukamy wielbicieli jamników :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Roxana']

Nie wiem czemu ale mi na Allegro się Buni zdjęcia nie wyświetlają. Czy komuś jeszcze też?[/quote]
no własnie, czy komuś sie jeszcze nie wyświetlają?:razz: jakby coś było nie tak to moge poprawić.

Do gory Buniaczku! :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Byłam dzisiaj u mamy na 75 urodzinach na obiadku.

Bunia czuje się okejowo.


Dała mi buziaki i [COLOR=red]WOGÓLE [/COLOR][COLOR=black]z pyszczka nie wanieje. Bunia ma teraz słodki pyszczek tylko całowac. :lol: [/COLOR]

Zdjęcia wklei Celinka.

A sznaucerka coś chora. Co jakiś czas ma odruch wymiotny i zaczęła mi w domu robi koopę i siku. :-(

Link to comment
Share on other sites

Mój Hektor też coś taki dziwny jest taki jakiś nieswój. Je i pije ale jego zachowanie jakieś dziwne jest :shake:

Buniaczek kochany, zaokrąglony i zadbany, kochana dziewczynka :loveu:
Żeby tylko domek znalazła... Wczoraj zapóźno włączyłam telewizor a leciał na naszej szczecińskiej trójce program kręcony w piątek w naszym schronie. I załapałam sie tylko na kawałek starszego Pana, który przygarnia do siebie takie schroniskowe bidy. Ale niewiem niestety czy wcześniej podawał jakieś namiary na siebie czy nie. Zła jestem, ze nie obejrzałam od początku- a oglądał ktos może?

Buniaczek do góry a Małej sznaucerce zdrówka życzę!

Link to comment
Share on other sites

Mała sznaucerka ma na imię Nuka. Dzisiaj rano była u weta. Jest przeziębiona - dostała dwa zastrzyki i mamy dawac Urosept. Wg wetki to skutek stresu i osłabienia.

Reaguje już na imię i wesoło merda do nas ogonkiem. Koleżanki jeszcze powarkują czasami, ale nie jest źle.

Nie wiem jeszcze czy zostanie u nas, ale w czwartek pojadę oddac do schronu numerek i podpisac umowę adopcyjną (no i zapłacic 100 albo 150 zł).

[COLOR=red]NA PEWNO DO SCHRONU NIE WRÓCI.[/COLOR]

W najgorszym przypadku oddamy ją koleżance.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...