Jump to content
Dogomania

Kotka bez oczka i wiejskie znalezisko szukają domów :)


paula_t

Recommended Posts

[quote name='AlfaLS']Nie wiem ile kosztuje pół roku - ja za roczny płacę 19 zł. I wtedy nie ma żadnego limitu.[/QUOTE]

ja polecam postimage.org
zero limitów, zero opłat. sama z tego korzystam i jestem zadowolona :)

trzymam kciuki za domek dla kici, gdzieś w końcu znajdzie się dla niej Duży :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 368
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='tucha']ja polecam postimage.org
zero limitów, zero opłat. sama z tego korzystam i jestem zadowolona :)

trzymam kciuki za domek dla kici, gdzieś w końcu znajdzie się dla niej Duży :thumbs:[/QUOTE]
Dobrze wiedzieć :lol:.
Ja z fotosika korzystam bo leniwa jestem i nie znam się na tych pikselach :shake:. A tam już to za mnie "załatwiają" i tylko mam odpowiedni kod pobrać :evil_lol:.
A na postimage.org sobie chętnie popatrzę moze też będzie mi pasował...

Link to comment
Share on other sites

Wyróżnione ogłoszenie Stefki: [url]http://olx.pl/oferta/przeszla-w-swoim-zyciu-wiele-teraz-szuka-domu-na-stale-CID103-ID58Aqx.html[/url]
Dzisiaj ogłoszenie Stefki na serwisie kociaczek.com.pl jest ogłoszeniem dnia: "[COLOR=#666666][FONT=Verdana]Z przyjemnością informujemy, iż jedno z Twoich ogłoszeń otrzymało status ogłoszenia dnia. Będzie ono widoczne na każdej podstronie serwisu do końca dnia. Mamy nadzieję, że dzięki temu, uda się szybciej znaleźć nowy dom dla potrzebującego kociaka." :)[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katarzyna09']Paulinko,nie poddajemy się ,myślimy pozytywnie...;)[/QUOTE]

Trochę ciężko myśleć pozytywnie, kiedy pomimo ogromu ogłoszeń, które robię dla "swoich" psiaków, wyróżniania ich, papierowych ogłoszeń czy też ogłoszeń w gazecie z wszystkimi adopcjami jakoś tak, jak po grudzie...Płoszka i Brenka szukały domów prawie rok, Brenka dłużej, Baksikowi stuknie 14 maja, a Stefka też już tyle czeka :( Czasem mam wrażenie, że to jakieś fatum, bo kiedy ogłaszam "cudze" psiaki, to często idą do domków, a moje czekają i czekają...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kończy się wyróżnienie Stefki, więc przedłużam je na kolejny miesiąc, bo najwięcej telefonów z olx, a po tym, jak tablica się z olx połączyła to ciężko przy tej ilości ogłoszeń i zwierzaków do adopcji wypatrzeć tego jednego...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Rozmawiałam dzisiaj z Ginn :)
U Stefki wszystko w porządku, choć humorzasta jest pannica:evil_lol: Czasem biegnie z ogonkiem w górze, żeby się przywitać, przymila się, przytula, innym razem ucieka, chowa się, a kiedy się ją bierze na kolana, to potrafi pokazać swoje niezadowolenie. Niestety Stefka tak reaguje, bo nie lubi przyjmować leków, a musi brać je codziennie :shake:

Pomimo przedłużonego wyróżnienia ogłoszenia, cisza...

Stefka od prawie roku jest na całkowitym utrzymaniu Ginn, włączając w to badania, leki, karmę, ale adopcje niestety nie idą :( Aktualnie u Ginn przebywa 12 kotów i telefon milczy, nie mówiąc o adopcji psiaków, więc dobrze by było, żeby zapewnić Stefce chociaż karmę. Kotka jest Purinę dla kotów o wrażliwym żołądku. 15 kg tej karmy w Krakvecie kosztuje 133zł + przesyłka. Jest to najbardziej opłacalna opcja, bo 1,5kg kosztuje 26zł. Dzisiaj zamówię karmę i jeśli ktoś mógłby się jakoś do tego dołożyć, to byłabym bardzo wdzięczna, bo jeszcze przez jakiś czas nie dam rady fizycznie zrobić bazarku:oops:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Gabi79']Zapraszam na skromny bazarek, z którego 50% dochodu będzie na pokrycie kosztów karmy Stefci - link w sygnaturze[/QUOTE]

[COLOR=#000000]Gabrysiu, nie wiem jak Ci dziękować![/COLOR]:loveu:

[COLOR=#000000]Powiedz mi proszę do kogo wysłałaś zaproszenia, chociaż tyle zrobię.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Nowe ogłoszenia Stefki:
[COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]gumtree.pl
tablica.pl / olx.pl[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]adopcje.org
przygarnijzwierzaka.pl
morusek.pl
adoptujemy.pl
pajeczyna.pl
pineska.pl
alegratka.pl
ogloszenia.e-gratka.info
neeon.pl
najpewniej.pl
petworld.pl
tlenek.pl
e-zwierzak.pl
eoferty.com.pl
kupsprzedaj.pl
tusprzedaj.pl
owi.pl
lento.pl
rozglos.net
hiperogloszenia.pl
oglaszamy24.pl
ogloszenia.com
ogloszenia.wp.pl
cafeanimal.pl
bezrodowodu.pl
pupil.com.pl
zwierzaki. nasza-lista.com
kociaczek.com.pl
miau.pl

Musiałam trochę ogłoszeń poprawiać, bo cały czas robię ogłoszenia psom i z przyzwyczajenia już dodawałam Stefkę do kategorii psów ;)[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...