Jump to content
Dogomania

Kraków - Krakers spędził cudowne 2 lata u Agnieszki Co. Za TM :(


Jagienka

Recommended Posts

  • Replies 565
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

o 5? masz na mysli lekse? teraz chodzimy na spacer o 5.30...:placz:

PS doczytałam ten watek do konca - JolaK chyba jednak nie jest z Źywca
ja żyłam w takim przekonaniu, bo zajmowała sie włąsnie tym mastifem z Żywca, no i stąd wywnioskowałam...:oops: :oops:

Link to comment
Share on other sites

Jola K mieszka kolo zywca - mialam z nia kontakt ;) jak cos nr kom na pw.
w ta sb nie za bardzo bedziemy mieli czas i tak musimy wczesniej sie zwinac bo wieziemy jamniczka do nowego domu z zor. bysmy byli najwczesniej na 14 u tesciow a o 17 wypad...

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam dzisiaj z doktorem, Słowińskim. Doktor śmiał się, że strasznie dużo osób się nim interesuje, w tym dużo jego klientów :-). Powiedział, że operacja będzie w płytkiej narkozie, więc do odebrania powinien być już nawet koło 12, 13. No chyba, że będzie chciał sobie dużej pospać ;-).
Wtedy pojadę z Pigwą, więc go mogę wziąć.
Doktor zaproponował nawet, że jak nie będzie nam bardzo na rękę, to sam go może zawieźć po pracy do domku tymczasowego, ale powiedziałam, że raczej nie będzie z tym problemu

Link to comment
Share on other sites

witam
przeczytalam wszysciutkie posty... poznalam Pomponka co nieco :loveu:
jak juz pisalam Kiwi, nie ma problemu z wizyta w nowym domku Pompona pod warunkiem ze odbylo by sie to w terminie do 11 stycznia bo 12ego wracam do Rzymu

trzymam kciuki za operacje psiaka....

ps witaj Perfi ;)

Link to comment
Share on other sites

rozmawialam dzis z P. Agnieszka z Zywca, podala mi ades, wiem jak dojechac
(niedaleko od niej mieszka moja przyjaciolka z liceum :) )

umowilysmy sie na spotkanie na najblizsze dni w godzinach popoludniowych, byc moze jutro, ale zalezy to od dwoch czynnikow, od panow wiertnikow, ktorzy maja sie jutro po poludniu ze mna spotkac w sprawie studni glebinowej, oraz drugi czynnik - dostepnosc samochodu taty

bede pisac o postepach

co u Pompona?

Link to comment
Share on other sites

Witam
Właśnie przed chwilą napisałam długi post, który zniknął, bo mnie w międzyczasie wylogowało. Więc teraz będzie trochę w skrócie.
To ja jestem tą osobą która ma wziąć do siebie Pompona.
Zupełnie przez przypadek trafiłam na jego aukcję na allegro, i choć nie planowałam drugiego psa w domu to nie mogłam przestać myśleć o jego ciężkim losie. Po rozmowie z mężem postanowiliśmy zaoferować naszą pomoc, gdyby Pompon nadal szukał domu. Skontaktowałam się z Panią Dominiką, która przekazała mi informacje o Pomponie.
Dzisiaj była u nas Pani Jola z przedadopcyjną wizytą. Przy herbatce, miło rozmawiałyśmy o zwierzakach. Od Pani Joli dowiedziałam się o tym forum. Ogromnie byłam zaskoczona, gdy znalazłam tu cały temat poświęcony Pomponowi i tyle ludzi chcących pomagać takim biedactwom.
Mam nadzieję, że po poniedziałkowej operacji skończą się wreszcie cierpienia tego psiaka i znajdzie u nas przytulny kąt. Niezależnie od tego czy uda się uratować jego nogę, czy będzie musiała zostać amputowana czekamy z niecierpliwością na jego przybycie.
Serdecznie Wam dziękuję, za Waszą troskę o Pompona, a szczególne pozdrowienia i podziękowania proszę przekazać Pani, u której Pompon teraz mieszka.

Link to comment
Share on other sites

Witaj Agnieszko, tu Jola :)
niedawno wrocilam od naszej wspolnej znajomej Ani B., rowniez masz od niej gorace pozdrowienia

alez ten swiat maly, nie moge sie nadziwic....

a teraz recenzja z naszego spotkania :diabloti:

do wszystkich osob zainteresowanych losem Pomponka:

Kiwi, mowilas ze wydaje ci sie ze jest to wspanialy dom dla Pompona,
[B]nie wydaje ci sie! on [U]JEST NAJLEPSZY POD SLONCEM![/U][/B] :multi:

To rodzna wrazliwa na los zwierzat, przesympatyczna, w tym momencie juz mieszkaja z nimi przeslodki Dyzio z zywieckiego schroniska, ktory prawie cale spotkanie przelezal wtulony w moje udo (slodka psinka) oraz kicia - mniej do obcych przytulasna, ale urocza :p , ktora tez juz jako dorosly kotek, po przejsciach zamieszkala w tym domku, inne hobby Agnieszki to ptaki oraz projektowanie ogrodow!
Domek z duzym ogorodem, w spokojnej okolicy

niedaleko mieszka moja przyjaciolka z liceum, ktora jak sie okazalo chodzila z Agnieszka do tej samej klasy w szkole podst.!

jednym slowem: Pompon bedzie mial naprawde dobry dom!

Ciesze sie niezmiernie z tego spotkania, mam nadzieje z Agnieszka utrzymywac kontakt i jeszcze wiele wiele razy sie spotkac!

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...