Jump to content
Dogomania

Psy które mnie kochały i reszta bandy


wilczy zew

Recommended Posts

[quote name='wilczy zew']Kuleje na lapę a padanie nie ujawnilo uszkodzen mechanicznych i miala przeswietlenie klatki piersiowej.

Pisalam o tym ;)[/QUOTE]

A ja mam sklerozę:p.Zawsze lepiej zapytać niż sobie poszukać:eviltong:.To nie za mało na stwierdzenie, że to zapalenie stawów...nie to żebym się czepiała, pytam z ciekawości

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']o matko no... a może jednak konsultacja u innego weta??? ja rozumiem zaufanie do jakiegoś weta, ale jeśli chodzi o życie psa to trzeba spróbować u innego jeśli ten nie pomaga :([/QUOTE]

Jak nie pomaga? Przeciez dostała zastrzyki pomktórych zaczęla sie lepiej czuc. Wet nie chciał ja dluzej faszerowac sterydem i tał piguły niesterydowe i te nie dzialaja. Teraz czekamy na ''wyjscie'' piguł z organizmu a jutro wracamy na steryd i bedzie dobrze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']teraz musi zejść ta woda - oby furosemid podziałał i dopiero jak zejdzie to można by zrobić RTG ponownie żeby zobaczyć te płuca[/QUOTE]


Znaczy rozumiem powtórny RTG i mam andzieje ze poakże przyczyne i wtedy leczymy?

[quote name='wilczy zew']

W nocy latalam z nia na siku...[/QUOTE]

No pewnie sikała jak szalona, ale dobrze z płuc wyłazi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saththa']Znaczy rozumiem powtórny RTG i mam andzieje ze poakże przyczyne i wtedy leczymy?
[/QUOTE]

tak mi się wydaje, a co postanowi tamten wet to nie wiem; jeszcze u Mordziastej jest ten problem, że ona zdjęcia nie da sobie zrobić bez przyśpienia, a jeśli to serce to nie jest zdrowo cągle jej coś dawać...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']No właśnie, jak to z tym sercem jest? Da się tak osłuchowo zawsze wyłapać wsio?[/QUOTE]

u Tamiego mego, jak miał wode w plucach to wet osłuchowo wyłapal niedomykalna zastawke i przerost jednej komory.......... ale czy zawsze sie tak da to ja nie wiem

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...