Jump to content
Dogomania

Psy które mnie kochały i reszta bandy


wilczy zew

Recommended Posts

[quote name='wilczy zew']Od tego miala by wiecej bialych krwinek?[/QUOTE]

Więcej białych krwinek to teoretycznie stan zapalny w organizmie ale sama już o tym pisałaś ;)

[quote name='wilczy zew']
Ponieważ kuleje,to [B]weci postawili na stawy. O zapaleniu swiadczy wiecej bialych krwinek[/B] i tyle wiadomo na 100%[/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczy zew']Serce i pluca byly kilka razy obsłuchiwane przez doświadczonego weta i jest super.[/QUOTE]

A teraz też ?

[quote name='wilczy zew']Rano gorzej sie czuje.
[B]Wystepuja klopotu z oddychaniem,szuka pozycji aby bylo lepiej:[/B] waruj,zdechł.
Nie zwija sie w klebek.[/QUOTE]

Bo to przy sercu a nie przy stawach szuka się dogodnej a więc niebolącej pozycji przy oddychaniu.
No i przy "chorych płucach" ...


[quote name='wilczy zew'] Ma troche powiekszone wezly na szyji. [/quote]

WZ - jak jest stan zapalny to te węzły mogą byc powiększone.
Mogą byc też te powiększone przy wszystkich chorobach układu oddechowego: zapalenie krtani, zapalenie płuc, przeziębienie ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WATACHA']Wilcza może ktoś ma pożyczyć kaskę, bo jeżeli pies ma się gorzej to nie ma co czekać.W tym miesiącu nie mam, ale w następnym parę groszy mogę Tobie dorzucić.W końcu wszystkie sznupy nasze są:glaszcze:[/QUOTE]

Dzieki ale musze sobie poradzic. Nie pozwole aby moja mordka sie meczyla. Teraz czekamy do poniedzialku i obserwujemy. Nawet na prochach źle śpię.

Link to comment
Share on other sites

Dzieki!

Wieczorem siadała,jak sie polożyla,to natychmiast siadała. Tak posiedzialysmy do 2,później sie polożyla a siedziala od 7: 30.
Niestety naszych wetow dzisiaj niet ale był inny tez niezły(pamieta mnie z dawnych czasów). Obsłuchał-serce OK. Podany w piatek antybiotyk działa. Czekamy do poniedzialku. Ten wet zasugerowal rengen płuc. Zobaczymy jaki pomysl będzie miał nasz wet.
Teraz Mordziasta leży w przedpokoju na twardym i nie chce sie ruszyc. Z tą łapa tez nie fajnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczy zew']Antybiotyk był dany na stawy.
Nie mozna pakowac pół apteki w psa. Nie wiadomo co jej jest.
Juz nie lezy tylko siedzi koło mnie i opiera łepek o kolano i drzemie.
Ja znowu mam czarnowidztwo.[/QUOTE]

Ja akurat nie jestem fanem prochów.Z tym, że jestem ciekawa na co on działa jeżeli piszesz, że z łapą nie jest dobrze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczy zew']Dziala w sensie,ze po podaniu dziala na organizm 48 godz. Był podany w piatek więc jeszcze dziala. Wiesz leki nie zawsze zadziałaja na dany organizm.
Położyła sie.[/QUOTE]

Nie rozumiesz o co mi chodzi.Dla mnie jeżeli pies się nadal źle czuje to znaczy, że nie działa.

Link to comment
Share on other sites

faktycznie kiepsko to wygląda.... wz a masz zaufanie do twoich wetów? jestes pewna ze odkryją co jej jest i pomogą? bo wiesz .. wet wetowi nie równy... tez mi sie wydaje ze koniecznie jakies mądre badania trzeba zrobic bo samo macanie chyba nie wiele daje skoro ona się tak męczy...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...