Jump to content
Dogomania

Psy które mnie kochały i reszta bandy


wilczy zew

Recommended Posts

[quote name='WATACHA']Mi osobiście u Uszatki przednie łapki, a Kocyk troszkę za łysy.[/QUOTE]


ale co z przednimi łapkami? głowę bym jej dopracowała ale walka z wiatrakami,lubię łysego Kocyka i on szybciorkiem odrośnie :)


[quote name='furciaczek']Super sie bawia, teraz to masz wesolo cos czuje :)[/QUOTE]

szczególnie jak wychodzimy późnym wieczorem i ojciec już śpi a Uszatka zaczepia Kocyka,jak ją uspokoję to Kocyk zaczepia Uszatkę :mdleje: :x


[quote name='Margi']
Kocyk odżył.[/QUOTE]


Oj tak,ciesze się. Biedny był jak zachęcał Mordziastą aby go goniła i łeb odgryzała a ona już nie miała sił na to.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania0112']fajnie dla kocyka. czasem jest tak, że psy ze sobą mieszkają ale nie mają takiego super kontaktu a czasem trafią odpowiednio na siebie i jest super przyjaźń.[/QUOTE]

Mordziasta z Kocykiem bardzo się lubiły a czy tu będzie przyjaźń to zobaczymy....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczy zew']ale co z przednimi łapkami? głowę bym jej dopracowała ale walka z wiatrakami,lubię łysego Kocyka i on szybciorkiem odrośnie :)

[/QUOTE]

Wygląda jak by była w butach, śmiesznie :). Z mordki jest śliczna, nic nie poprawiaj, bo zepsujesz:eviltong:.
Wiem, że lubisz łysego kocyka, ale wtedy wygląda jak taka baryłeczka na cienkich łapkach.W sensie, że nieproporcjonalnie, bo nie żeby był gruby :evil_lol:
U mnie też zresztą u Leosia jest wersja sport, którą mąż lubi , a ja już niekoniecznie.Siła wyższa.
Mentor linieje jak szalony :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczy zew']U Uszatki musiały zostać kudełki na łapkach,bo ma chudziuteńkie a sierść jest taka fajna.

Baryłeczka na cienkich łapkach,to właśnie sznauc :)

To wiosenne linienie?[/QUOTE]

Nie wiem, ale od paru dni jest masakra.Nie dostaje oleju lnianego od tygodnia, może to to.
[quote name='malawaszka']no Uszka będzie lepiej wyglądała za jakieś 2 tygodnie jak trochę sierść na grzbiecie odrośnie i nie będzie widać takiej wyraźnej granicy przy łapkach, fajnei wyglada[/QUOTE]
No fajnie będzie wyglądała
[quote name='wilczy zew']Nie chciałam już stresować Uszatki aby dobracować fryzurę.

Pamiętacie,jak pisałam o życiu zewnętrznym psicy? Możliwe,że go nie miała a drapała się i gryzła ze stresu,bo po obcięciu znowu zaczęla.

Szukam tanich degażówek.[/QUOTE]

Nikita też się drapie, chyba rzadziej, ale jeszcze tak.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania0112']a moze być też tak, że ją swędzi... Inka tak czasem robi po obcięciu...[/QUOTE]

u mnie było tak samo po obcinaniu, ale jak wykapałam lub w ostatecznosci przetarłam mokrym ręcznikiem było lepiej :)


z tym, ze jak cieła Magda (tekla) to nie było problemu, a tak to w ogóle jakby białym proszkiem posypany pies był...

Link to comment
Share on other sites

Ile zdjęć!!! I filmy!!! Cuuuudne :multi::loveu: Uszatka po fryzjerze nie do poznania :-o Jak troszkę odrośnie to będzie jeszcze fajniej. Kocyka tyle to chyba jeszcze tu nie widziano żeby zakończyć tradycyjnie drobną złośliwością hihi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saththa']u mnie było tak samo po obcinaniu, ale jak wykapałam lub w ostatecznosci przetarłam mokrym ręcznikiem było lepiej :)


z tym, ze jak cieła Magda (tekla) to nie było problemu, a tak to w ogóle jakby białym proszkiem posypany pies był...[/QUOTE]

biały proszek to łupiez... i własnie tym bardziej pies moze sie drapac bo go swędzi :)

Link to comment
Share on other sites

Czy ja aby we właściwej galerii jestem? Tyle zdjęć i filmy? :evil_lol:
No dobra już się więcej nie będę wyzłośliwiać. ;)

Super psiaki się bawią. fajnie, że złapały kontakt, a nie tak każdy z osobna.

Uszatka śmieszna taka po fryzjerze - sznauc stylizowany. Ładna panna z niej. :loveu:
Jeśli to stresowe drapanie, to czas i praca Wam zostaje.

A jak stan jej skóry? U psa kuzynki stwierdzono jakiegoś grzyba, niestety, a dłuższy czas lizanie łap i podgryzanie traktowała właśnie stresowo, bo też ze schronu psiak jest.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania0112']biały proszek to łupiez... i własnie tym bardziej pies moze sie drapac bo go swędzi :)[/QUOTE]

[quote name='wilczy zew']Ten łupiez to moze byc stresowy.[/QUOTE]

to nie ejst łupież... to jest jakby biały proszek nie łupież, wiem jak łupież wygląda :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania0112'] dalej kocha swoje miękkie posłanko?[/QUOTE]


Nie,już jej przeszlo,teraz kocha mój materac :p

Kupię kask hokeisty- bramkarza.

Uszatka reaguje na zwierzece odglosy w TV.
Kocykowi Uszatka chce skrócic łapy i skopiowac uszy.
Jak widzi pilke,to chce sie urwac ze smyczy :mad:
Wczoraj od Malawaszki dowiedziałam sie ze schroniskowego opisu,to sadzila ze bedzie gorzej z psica a ja myslałam,ze bedzie lepiej :roll:
Wczoraj bylismy na kolejce i ufotka(talerz) puszczalam. Jesli nawet Uszatka dobiegla pierwsza,to Kocyk sprawniej podnosił ufotka. W trawie znalazlam tenisowa pilke i sytuacja sie zmienila. Kocyk nie mial szans dorwac sie do pilki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...