Jump to content
Dogomania

Udało się!!!! Kapselek ma cudowny dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


NikaEla

Recommended Posts

  • Replies 803
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam pytanie czy ktoś mógłby zrobić bazarek z którego wpływ byłby podzielony między Kapselka a Rudego z wątku [url]http://www.dogomania.pl/threads/191919-Potr%C4%85cony-Rudy-straci%C5%82-DT-czeka-zadu%C5%BCony-na-hotelu-w-lecznicy[/url] ? ja daję fanty , zdjęcia i opis mogłabym wysłać komuś na mejla, potem będę wysyłać itp. Ale nie potrafię robić bazarków i za długo by mi to zajęło. Wolę w tym czasie porobić jakieś ogłoszenia psiakom. W razie gdyby ktoś mógł pomóc proszę o kontakt na pw.

Link to comment
Share on other sites

Dwa dni nie widziałam Kapselka. Imprezowałam na weselu, niedawno wróciłam z poprawin. Wiem tylko, że bardzo dużo je i jest niesamowicie grzeczny.
Byłam w kontakcie telefonicznym ze stróżem z terenu, na którym stoją kojce.
Jutro pracuję do 18, jak dam radę to zaraz po pracy skoczę w odwiedzinki.

Link to comment
Share on other sites

Kapselek zdrowieje!! Zmienia się w oczach.
Wziełam go do weta, bo niepokoił mnie wyglad skóry. Okazuje się, że te odpadające płaty to martwa warstwa i musi zejść.
A apetyt? Je więcej niż Luna (husky)!
Przestałam kupować małe puszki, przerzuciliśmy się na takie po 850 gram.
Kosztują 0,79 euro, to jest około 3,20 zł (bywaja tańsze, ale chyba są gorsze).
Pan opiekujacy się terenem daje rano pół, drugą połowę o godzinie 15, a ja wieczorem paróweczki lub mięsko i różne smaczki.
Suchą karmę chrupie, kupiłam mu [B]TROVET Omega Hydrolysed Diet[/B] za 2,5 kg zapłaciłam 65 zł (u weta).
tutaj opis: [URL]http://www.krakvet.pl/trovet-omega-hydrolysed-diet-psow-25kg-p-13033.html[/URL]

W 1 poscie uzupełniłam wpływy na Kapselka. Bardzo Wam dziekuję :)
Wydatki wpiszę jak juz rozliczę się z wetem... bo On zawsze mówi "na koniec leczenia"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arim']mirosława r Świebodzin -to arim ;)[/QUOTE]
Tak myślałam, ale nie chciałam popełnić gafy :)
Przepraszam...
Ze Świebodzina są tu jeszcze dwie osoby i zwątpiłam przez chwilę :)
Z Pako miałam taki problem, wpłacający byli z dogo i fb. Jak ktoś nie podał nicku to wpisywałam ze jest z fb i zrobił się mały młyn :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masza44']Mam pytanie czy ktoś mógłby zrobić bazarek z którego wpływ byłby podzielony między Kapselka a Rudego z wątku [url]http://www.dogomania.pl/threads/191919-Potr%C4%85cony-Rudy-straci%C5%82-DT-czeka-zadu%C5%BCony-na-hotelu-w-lecznicy[/url] ? ja daję fanty , zdjęcia i opis mogłabym wysłać komuś na mejla, potem będę wysyłać itp. Ale nie potrafię robić bazarków i za długo by mi to zajęło. Wolę w tym czasie porobić jakieś ogłoszenia psiakom. W razie gdyby ktoś mógł pomóc proszę o kontakt na pw.[/QUOTE]

Mnie możesz przesłać .Podam Ci meila na pw.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Javena'][url]http://www.dogomania.pl/threads/214252-Troch%C4%99-tego-i-owego-.Dla-Ciebie-pupila.-Do-22.-09.-.?p=17593015#post17593015[/url]
Bazarek dla Kapselka i Rudego. Rzeczy podarowała Masza44[/QUOTE]
Javena działasz jak burza!! Już lecę rozsyłać zaproszenia

Link to comment
Share on other sites

A ja tak mało piszę... bo właściwie nie wiem o czym pisać :(
Kapselek jest świetny!!! Takie małe chude ciałko a energii duuuużo :)
Wiecie jak taka kruszyna wyglada w kojcu? Serce pęka...
Najgorsze jest to, ze noce zimne, buda wielka jak na owczarka, ciałko bez włosków i grama tłuszczyku się nie ogrzeje.
A do tego urząd na przyszły tydzień szykuje się do zawołania hycla, chcą wywieźć psy :(
Gdzie schować Kapselka?

Link to comment
Share on other sites

Witam, kibicuję Kapselkowi dyskretnie ale Tayga napisała coś , co mnie zszokowało:( Jak hycel ma wywieźć psy?????????????????????????? Dokąd, przecież jest nowa ustawa, która nakazuje gminom opiekę. Matko co to za pomysł z tym hyclem:(((

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...