Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

O 1.12.2016 o 16:33, inka33 napisał:

Antykwariat

RAJMOLA-baner-2.jpg .

ZAPRASZA SERDECZNIE !

-----------------------------------------------------------------------------------

Czynny do 14 XII 2016 do godz. 22:00

Tylko opcja KT

M.in. na Klub Wytrałych Baloniarek

:)

 

serdecznie dziękuję w imieniu Baloniarek! :)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie dziewczyny.

wiem zawaliłam, nie do końca z własnej winy, przyplątało się paskudztwo , choroba, niestety także środki finansowe kompletnie wyczerpane.

NIe miałam siły i kasy na zaglądanie na dogo, być może deprecha, dobra zbieram się do kupy. Jeśłi mogłabym wrócić do Kubu to dopiero od stycznia (kasa)

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, cisowianka napisał:

Witajcie dziewczyny.

wiem zawaliłam, nie do końca z własnej winy, przyplątało się paskudztwo , choroba, niestety także środki finansowe kompletnie wyczerpane.

NIe miałam siły i kasy na zaglądanie na dogo, być może deprecha, dobra zbieram się do kupy. Jeśłi mogłabym wrócić do Kubu to dopiero od stycznia (kasa)

Pozdrawiam.

Serdecznie witamy, jestes w Klubie, brak "kasy" nikogo nie wyklucza, dużo zdrowia ! :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziewczynki, która może podać nr konta KWB, bo mam skromne 38,50zł do przelania z bazarku Raj Mola? Macia nie odpowiada na maila (wysłałam 15.12) albo gdzieś zaginął po drodze... Natomiast ja nie mam fb, żeby się tamtędy skontaktować... Nie wiem, czy konto, które mam, jest aktualne. Kto pomoże? Na PW najlepiej...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.12.2016 o 00:46, inka33 napisał:

Dziewczynki, która może podać nr konta KWB, bo mam skromne 38,50zł do przelania z bazarku Raj Mola? Macia nie odpowiada na maila (wysłałam 15.12) albo gdzieś zaginął po drodze... Natomiast ja nie mam fb, żeby się tamtędy skontaktować... Nie wiem, czy konto, które mam, jest aktualne. Kto pomoże? Na PW najlepiej...

 

9 godzin temu, inka33 napisał:

Z pomocą inkówny "dopadłam" Macię przez fb, więc już nie potrzebuję pomocy.

Spokojnych świąt, wesołego karpia i trafionej choinki! :)))

Serdecznie dziękujemy!

 

Niech świąteczne życzenia mają moc spełnienia, te całkiem błahe i te ważne, te dostojne i te ciut niepoważne, niech się spełnią.
Marzeń o które warto walczyć, wartości którymi warto się dzielić, przyjaciół z którymi warto być
i nadziei, bez której nie da się żyć.
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego 2017 Roku!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.12.2016 o 23:42, inka33 napisał:

Z pomocą inkówny "dopadłam" Macię przez fb, więc już nie potrzebuję pomocy.

Spokojnych świąt, wesołego karpia i trafionej choinki! :)))

moja "trafiona" dosłownie !!!  11ae7837c78c.jpg

kot trójłapek - niewinny :) ten oto łobuz narobił straszliwego wrzasku, gdy spadło drzewo na niego.... on przecież tylko ciągnął łańcuch....

8438b25d44fb.jpg

WSZYSTKIEGO DOBREGO WAM ŻYCZĘ  !!!!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.12.2016 o 00:46, inka33 napisał:

Dziewczynki, która może podać nr konta KWB, bo mam skromne 38,50zł do przelania z bazarku Raj Mola? Macia nie odpowiada na maila (wysłałam 15.12) albo gdzieś zaginął po drodze... Natomiast ja nie mam fb, żeby się tamtędy skontaktować... Nie wiem, czy konto, które mam, jest aktualne. Kto pomoże? Na PW najlepiej...

Hej. Odpisałam od razu na drugi dzień. Mam w wysłanych. Może jakieś problemy z pocztą.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Mam pytanko:
czy ktoś spoza dogo może zostać deklarowiczem KWB... a Składka Klubowa niejako na mnie...?
czy prościej by było, jak ja zostanę wpisana, a ten ktoś będzie wpłacał "za mnie"...?

Oj, wiem, ja to zawsze coś nakomplikuję... :/// Przepraszam... :(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.12.2016 o 21:54, mari23 napisał:

  Z całego serca życzę Wam dobra i radości na każdy dzień Nowego 2017 Roku.    

Serdecznie dziękujemy! :)

9 godzin temu, inka33 napisał:

Mam pytanko:
czy ktoś spoza dogo może zostać deklarowiczem KWB... a Składka Klubowa niejako na mnie...?
czy prościej by było, jak ja zostanę wpisana, a ten ktoś będzie wpłacał "za mnie"...?

Oj, wiem, ja to zawsze coś nakomplikuję... :/// Przepraszam... :(

Myśle ,zełatwiej będzie jak to by była po prostu wpłata od Ciebie, i tak nie mozemy po ostatnich zmianach odtworzyć postów rozliczeniowych.
Pozdrawiam serdecznie i dziękuję w imieniu Klubu.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Ellig napisał:

Serdecznie dziękujemy! :)

Myśle ,zełatwiej będzie jak to by była po prostu wpłata od Ciebie, i tak nie mozemy po ostatnich zmianach odtworzyć postów rozliczeniowych.
Pozdrawiam serdecznie i dziękuję w imieniu Klubu.

Eluś, pogadam jeszcze z chętnym i zobaczymy. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 15.02.2017 o 09:27, Ellig napisał:

Serdecznie dziękujemy! :)

Myśle ,zełatwiej będzie jak to by była po prostu wpłata od Ciebie, i tak nie mozemy po ostatnich zmianach odtworzyć postów rozliczeniowych.
Pozdrawiam serdecznie i dziękuję w imieniu Klubu.

Dawno temu zrobiłam zlecenie stałe bezterminowe, mam więc nadzieje, że moje deklaracje " się płacą" na bieżąco. Jakby nie proszę o wezwanie do zapłaty! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 18.03.2017 o 15:04, wredny sierściuch napisał:

Oto ja! ;)

20PLN na czas nieokreślony. Jak numer konta się nie zmienił do dostanę od inki33

 

Dnia 18.03.2017 o 16:46, inka33 napisał:

Udało się! :D :D :D

Witamy i dziękujemy!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...