Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

chciałam się zwrócić o pomoc dla kociaków, które mam na tymczasie

domków na horyzoncie brak, a zbliżył się termin drugiego szczepienia

a ja w finansowej przysłowiowej 'czarnej doopie'.. :(

 

kociaków jest piątka. potrzebowałabym dla nich 200 na szczepienia

czy Klub moze wesprzeć?

 

to wątek ogólnych kotów u mnie na dt, ostatnie posty dotyczą kociaków http://www.dogomania.com/forum/topic/133052-anatol-bez-ogonka-zagin%C4%85%C5%82-i-inne-kocie-tymczasy/

a moze ktoś poszukuje takiego maleństwa, chciałby pokochać?

Link to comment
Share on other sites

chciałam się zwrócić o pomoc dla kociaków, które mam na tymczasie

domków na horyzoncie brak, a zbliżył się termin drugiego szczepienia

a ja w finansowej przysłowiowej 'czarnej doopie'.. :(

 

kociaków jest piątka. potrzebowałabym dla nich 200 na szczepienia

czy Klub moze wesprzeć?

 

to wątek ogólnych kotów u mnie na dt, ostatnie posty dotyczą kociaków http://www.dogomania.com/forum/topic/133052-anatol-bez-ogonka-zagin%C4%85%C5%82-i-inne-kocie-tymczasy/

a moze ktoś poszukuje takiego maleństwa, chciałby pokochać?

Sylwia,  rozumiem ,że koty są pod Twoją opieką finansową ,a nie Fundacji Hospicjum dla Kotów Bezdomnych  ?

Jeżeli tak to oczywiscie jestem za wsparciem w wysokosci 200 zł na szczepienia.

Przypominam o koniecznosci rozliczenia pomocy po otrzymaniu wsparcia / skan faktury/.


 

Link to comment
Share on other sites

Sylwia,  rozumiem ,że koty są pod Twoją opieką finansową ,a nie Fundacji Hospicjum dla Kotów Bezdomnych  ?

Jeżeli tak to oczywiscie jestem za wsparciem w wysokosci 200 zł na szczepienia.

Przypominam o koniecznosci rozliczenia pomocy po otrzymaniu wsparcia / skan faktury/.


 

 

 

Zdecydowanie moją
Fundacja grzecznościowo udostępnia konto,gdyby ktoś chciał wesprzeć któregokolwiek z moich podopiecznych,
Fundacja nie opiekuje się, nie wspiera finansowo żadnego z moich zwierzaków

W takim razie czekamy na akcteptację pomocy w wysokości 200 zł na szczepienia kotów, jeszcze jednej Osoby z Zarządu Klubu.

Link to comment
Share on other sites

 

Napisany 18 sierpień 2015 - 09:51

chciałam się zwrócić o pomoc dla kociaków, które mam na tymczasie

domków na horyzoncie brak, a zbliżył się termin drugiego szczepienia

a ja w finansowej przysłowiowej 'czarnej doopie'.. :(

 

kociaków jest piątka. potrzebowałabym dla nich 200 na szczepienia

czy Klub moze wesprzeć

 

to, że od jakiegoś czasu nie wpłacam stałych składek (co staram się nadrobić bazarkami)

nie zwalnia mnie z ciekawości w oczekiwaniu na odpowiedź reszty Zarządu,

nie ma potrzeby dziękowania personalnego - tu działa "odpowiedzialność zbiorowa" :D

(mam nadzieję, że Ellig zgodzi się ze mną?)

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

podziękowałam Ellig - personalnie, bo jedynie ona się ustosunkowała do moje prośby

 

rozpisałam się wczoraj, ale wszystko mi wcięło..

ale..teraz juz krótko.

 

prośbę swoj wycofuję, kociaki wczoraj zaszczepiłam

 

rezygnuję też z uczestnictwa w Klubie,

jeśli sa jakies wtpliwości co do tego czy jestem BDT, to nie wiem, kto nim jest

NIGDY ŻADNEJ pomocy finansowej ani rzeczowej nie dostałam od żadnej ORGANIZACJI, ani ja, ani żaden z moich, atualnie, 40tki podopiecznych, dodam - ani aktualnych tymczasowiczów, ani poprzednich, a tym bardziej rezydentów..

a zbieram tylko na weta i karme, czasem jakies szelki, smycz, jak już wszystkie 'wydam' z tymczasowiczami

 

nie będę tez już wchodziła na ten watek, wiec nie przeczytam Waszych komentarzy

 

tak, jest mi przykro

bo wahałam się, proszac o wsparcie dla kociaków, ale dlatego, ze to kolejny raz, a nie dlatego, ze nie jestem BDT

 

oczywiśćie serdecznie dziękuję za poprzednie wsparcia, z których kiedyś skorzystałam, były nieoceniona pomoca i pamiętam o tym

Link to comment
Share on other sites

Sylwija, proszę nie podejmuj jeszcze decyzji. Są wakacje myślę, że dlatego nikt zarządu nie dał odpowiedzi. Pisałam pw do dwóch Osób, ale obie skrzynki pocztowe nie odbierają wiadomości.
Postaram się w inny sposób skontaktować z Mestudio i Macia.

Link to comment
Share on other sites

Przyznam szczerze, że jestem skonsternowana całym zajściem gdyż prośba o pomoc została umieszczona 18 sierpnia czyli 4 dni temu, a jak działa dogomania to wszyscy wiemy. Osobiście czuję się dotknięta wpisem sylwiji bo nie rozumiem dlaczego nie mogła się skontaktować na pw na FB gdzie widzę cały czas co się dzieje jak tylko podchodzę do laptopa. Co do dogomanii to nic nie widzę, a w moich wątkach mam wiecznie 4 od ostatniej awarii i nic nie przybywa bez względu na to czy coś w wątku napiszę czy też nie. 

4 dni to nie jest jakiś długi czas, w ogóle trudno mi się odnieść do zaistniałej sytuacji.

Jestem już maksymalnie zniechęcona do działalności na dogomanii i sama się wycofuję i takie sytuacje są tylko potwierdzeniem dla mojej decyzji. 

Są niezawodne komunikatory i zawsze można dać znać wiedząc jak rozwalony jest ten portal szczególnie, że ja mam x wątków do odszukania na dogo i sprawdzenia co się tam dzieje.

Problem jest dużo głębszy, ale nie będę się rozpisywała szczególnie w obecnym stanie ducha.

 

Co do przyznania pomocy wyrażam jak zawsze zgodę choć nie wiem czy ma to w tym momencie sens.

Jestem ta niedobra i niech tak zostanie.

Link to comment
Share on other sites

Też nie bardzo wiem co tu się zadziało. Staram się zaglądać na dogo mimo problemów z forum i aktualizować wpłaty. W tej chwili jak zwykle w wakacje jest u nas masakra. Ciągle nowe zgłoszenia, a w kotach już praktycznie toniemy. Widziałam wpis, ale musiałam poczekać na komputer żeby odpisać (z mojego nie da się wejść). Nie bardzo wiem co się stało. Pieniądze są i jak najbardziej pomóc można. Owszem minęło kilka dni, ale przy aktualnej porze nie jest chyba dziwne, że brakuje czasu - szczególnie, że dogo chodzi w taki sposób.

Link to comment
Share on other sites

Pomoc w wysokości 200 zł na szczepienia kotów z wniosku Sylwiji została przyznana.
Jeżeli Sylwija jednak będziesz chciała skorzystać z pomocy Klubu, to prosimy o wysłanie numeru konta do Macia. Najlepiej przez Facebook, albo na maila.
Życzymy powodzenia :)

Link to comment
Share on other sites

dziękuję.

w imieniu kotków.

 

wnioskowałam o 200.

za szczepienia wyszło 140.

mogłabym jeszcze im testy fiv/felv zrobić

testy mam, bo kiedyś kupiłam po cenie niższej niż w lecznicach., dużo niższej

tylko samo wykonanie testu kosztuje 15/kot

i czy to będzie ok wykorzystanie, bo nie wiem..?

Link to comment
Share on other sites

dziękuję.

w imieniu kotków.

 

wnioskowałam o 200.

za szczepienia wyszło 140.

mogłabym jeszcze im testy fiv/felv zrobić

testy mam, bo kiedyś kupiłam po cenie niższej niż w lecznicach., dużo niższej

tylko samo wykonanie testu kosztuje 15/kot

i czy to będzie ok wykorzystanie, bo nie wiem..?

 

Tak, jeżeli możesz to rozliczyć ( regulamin).

Link to comment
Share on other sites

przyznaję dziewczyny, ze ja też byłam w szoku, ze  co chodzi, czy ktoś oskarżał sylwije, ze nie jest bdt?

 

nie wiem, czy się znacie poza dogo, na fb czy  w realu i czy cos sie dzieje niedobrego, jesli tak, to weźcie prosze pod uwagę, że klub baloniarek działa od dawna, pomaga zwierzętom i umęczonym finansowo ta pomoca ludziom w odetchnięciu przez chwilę. pomaga osobom spoza kręgu znajomych bywających na wspólnych wątkach - np zdarzało mi się kierowac osoby z dogo tutaj, dostały pomoc i niekoniecznie na wątku zostawały już na dłużej. są jak  meteory, piszą, jak potrzebują, a spraw wewnętrznych ( o ile się zdarzają) nie znają - i tak ma właśnie być. jak dla mnie, klub działa i dobrze działa.

 

parę ostrych szeroko obecnych afer oraz parę bardziej intymnie rozegranych afer tu widziałam i nie ja jedna, ale co  z tego. ludzie będa prowadzili swoje małe wojenki, słusznie i niesłusznie, jak czasem. i na dogo i na fb. i co tam kiedy jeszcze będzie. ale takie narzędzia pomocy, jak KWB trwają mimo wojenek, bo ich celem jest wsparcie. i to jest dobre.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...