Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

właśnie zrobiłam przelew: 30 zł za kwiecień, maj i czerwiec, deklarowałam 5 zł/mc, ale "podwoiłam" tym razem :)

[SIZE=4][B]czy ktoś nie wybiera się w podroż na trasie Lublin- Wrocław ( okolice)[/B][/SIZE]
szukam transportu dla maluteńkiej (6kg) rudej sunieczki -odbiorę w okolicach Wrocławia (byle już na zachodzie Polski ;))
mała ma na imię Maja i potrzebuje pomocy

Link to comment
Share on other sites

[B]sajlana[/B], a sama byś nie pojechała? pospiechu nie ma.. a ja przyznam, że chciałabym żeby ktoś z boku spojrzał, bo my już Panią poznaliśmy z Asikiem, ale do jej męża trochę chyba jestem uprzedzona - dodam od razu, że nie widziałam, nie słyszałam, ale.. jakoś tak.. i nie chcę się nakręcać

Link to comment
Share on other sites

oczywiście, że mogę sama...choć nie wiem, czy nie dobrze by było żebym podjechała z ASIKIEM wtedy, gdy mąz Pani będzie w domu, chciałabym zobaczyc jego pierwszą, niezaplanowana reakcję więc zeby Pani tez nie wiedziała, że hienka ewentualnie jedzie w gości.. [quote name='sylwija'][B]sajlana[/B], a sama byś nie pojechała? pospiechu nie ma.. a ja przyznam, że chciałabym żeby ktoś z boku spojrzał, bo my już Panią poznaliśmy z Asikiem, ale do jej męża trochę chyba jestem uprzedzona - dodam od razu, że nie widziałam, nie słyszałam, ale.. jakoś tak.. i nie chcę się nakręcać[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Przyszłam prosić o pomoc w opłaceniu leczenia mojej tymczasowiczki Myszki.
Mysza ma kaszel kennelowy.
Na razie zapłaciłam za wszystko 55zł i o taką kwotę proszę.

Wątek Myszolińskiej: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/222388-Myszka-już-zdrowa-Spokojna-delikatna-kieszonkowa-sunia-szuka-super-domu!!!/page26"]KLIK[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']właśnie zrobiłam przelew: 30 zł za kwiecień, maj i czerwiec, deklarowałam 5 zł/mc, ale "podwoiłam" tym razem :)
[/QUOTE]
Już dotarło, wszystko zostanie rozpisane do wieczora, bo jest więcej :)

Post rozliczeniowy już uzupełniony, sprawdzajcie mnie proszę :)

Edited by mmd
Link to comment
Share on other sites

[quote name='sajlana']oczywiście, że mogę sama...choć nie wiem, czy nie dobrze by było żebym podjechała z ASIKIEM wtedy, gdy mąz Pani będzie w domu, chciałabym zobaczyc jego pierwszą, niezaplanowana reakcję więc zeby Pani tez nie wiedziała, że hienka ewentualnie jedzie w gości..[/QUOTE]

to się zdzwonimy, jak już będziesz 'pourlopowana' :)

[B]mmd [/B]- właśnie różnie bywa, dlatego nie chcę się uprzedzać..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Przyszłam prosić o pomoc w opłaceniu leczenia mojej tymczasowiczki Myszki.
Mysza ma kaszel kennelowy.
Na razie zapłaciłam za wszystko 55zł i o taką kwotę proszę.

Wątek Myszolińskiej: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/222388-Myszka-już-zdrowa-Spokojna-delikatna-kieszonkowa-sunia-szuka-super-domu!!!/page26"]KLIK[/URL][/QUOTE]

zgadzam się na udzielenie pomocy ale potrzebna jest jeszcze decyzja 1 Osoby z Zarządu :)

Link to comment
Share on other sites

szukamy wsparcia na leczenie Rafika, które będzie kosztowne..proszę o pomoc w rozgłaszaniu allegro cegiełkowego:
[url=http://allegro.pl/show_item.php?item=2315657721]cegiełki dla Rafika[/url]

on jest naprawdę fajniutki, ale musi zaufać ludziom - już Macia się o to postara ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Sorry za offa ale pilnie szukamy kogoś do wizyty dla kudłatej suni zagrożonej wywozem do umieralni:
WARSZAWA RADOŚĆ.[/QUOTE]

off w słusznej sprawie mam nadzieję ze Ktoś się znajdzie do wizyty

[quote name='Nikaragua'][B]Rymowankowy bazarek dla BALONIAREK (50%) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226487[/URL][/B][/QUOTE]

bardzo dziękujemy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Sorry za offa ale pilnie szukamy kogoś do wizyty dla kudłatej suni zagrożonej wywozem do umieralni:
WARSZAWA RADOŚĆ.[/QUOTE]
Ja mieszkam niedaleko Radości, oczywiście mogłabym pomóc tylko ktoś musiałby mi pomóc - podpowiedzieć jak to wygląda, chyba gdzieś są zestawy pytań, zapytań do takiej wizyty?Jeśli nie znajdzie się ktoś bardziej doświadczony, to służę pomocą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cisowianka']Ja mieszkam niedaleko Radości, oczywiście mogłabym pomóc tylko ktoś musiałby mi pomóc - podpowiedzieć jak to wygląda, chyba gdzieś są zestawy pytań, zapytań do takiej wizyty?Jeśli nie znajdzie się ktoś bardziej doświadczony, to służę pomocą.[/QUOTE]
Moge wyslac ankietę z pytaniami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cisowianka']Dziękuję, ankietę już dostałam ;) Dzisiaj wpłaciłam też swoją majową deklarację.[/QUOTE]
Pewnie rano się znajdzie :) U mnie nic nie ginie, tylko mój tymczasowicz mnie pochłania no i lato - w lecie jestem ... odleciania ;)

[quote name='Nutusia']Bemowo też mam po drodze, ale to chyba ta sama wizyta, o której pisze Sajlana ;) W każdym razie, gdybym się przydała - pisiać lub dzwonić proszę :)
Mmd - a nie mówiłam, że da się przyzwyczaić i oswoić?... ;)[/QUOTE]
W szoku jestem, na ile da się, po prostu nie ten sam facet :) Ale mój Gucio jest naprawdę super :) Podbija seca maluszek ;)

[quote name='sceptiques']Dawno mnie tu nie było, ale chyba wkrótce będę zaglądać jeszcze rzadziej. Mam już niestety dość skrajności, w którą popadają niektórzy dogomaniacy.[/QUOTE]
Tak nie można. Kiedyś koleżanka powiedziała mi, że trzeba zawsze stanowić przeciwwgagę dla patologii - chodziło jej o co innego, ale idea jest ta sama :)

[quote name='storozak']Cioteczki chciałam wpłacić dla Baloniarek trochę grosza i albo pomroczność mnie ogarnęła albo nie wiem co, ale nr konta nie widzę....[/QUOTE]
Już wysyłam :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...