Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

[quote name='kkasiiiar']ojoj .. :( również trzymam kciuki :([/QUOTE]
Naprawde jest za co, Masza ma kilkanascie plodow, duza ciaza, wszystko wydalo sie wczoraj wieczorem jak pojechala na 2 szczepienia.Gdyby Nutusia chociaz mogla przypuszczac ,ze ona jest w ciazy to sterylka byla by od razu .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Macia']Współczuje i trzymam kciuki. Tym bardziej, że nasza jest w trakcie porodu i mamy już 4 szczeniaki. Za godzine jedziemy zobaczyć jak się rozwija sytuacja i do weta. Straszny czas.[/QUOTE]
Macia, trzymajcie sie, przykro mi bardzo , nie mam jak pomoc tylko myslami.....

Link to comment
Share on other sites

wybaczcie ciotki ze tutaj pisze, ale musze poznac zdanie osob bardziej doswiadczonych w tej dziedzinie. Mianowicie na moim podworku mieszka rodzina z dosc dziwnymi losowymi wypadkami. Pomijajac dziwne historie powiem ze maja 3 psy w domu w skutek zabaw kazdego z synow. Jednak zaczyna mnie wkurzac ze co jakis czas jeden z ich nowych psow lata sam po podworku. Jest starsznie chudy i wystaraszony. Wedlug mnie to psiak w wieku 2 lat maksymalnie. Wyjadal dzis z miski kotow podworkowych.
Boje sie troche tej rodziny wiec nie mam odwagi isc sama i powiedziec im ze tak sie psa nie traktuje. Jednak dla jego dobra pomyslalam ze moze warto to gdzies zglosic.
Stad moje pytanie, gdzie?

Link to comment
Share on other sites

Bardzo to smutne :-(- przesyłam ciepłe myśli dla obydwu suniek i trzymam mocno kciuki za sterylki.

[quote name='necianeta89']ciocia ;) przepraszam za off, zagłosujcie na nr 6 ;) może dostane się do kalendarza? ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/217513-G%C5%81OSUJEMY-!-fotoBazar-do-kalendarza-dogo!!!-do-03.12-g-23.00[/url][/QUOTE]

chciałabym pomóc i zagłosować ale niestety finansowo teraz nie mogę wesprzeć :roll:

[quote name='wadercia']wybaczcie ciotki ze tutaj pisze, ale musze poznac zdanie osob bardziej doswiadczonych w tej dziedzinie. Mianowicie na moim podworku mieszka rodzina z dosc dziwnymi losowymi wypadkami. Pomijajac dziwne historie powiem ze maja 3 psy w domu w skutek zabaw kazdego z synow. Jednak zaczyna mnie wkurzac ze co jakis czas jeden z ich nowych psow lata sam po podworku. Jest starsznie chudy i wystaraszony. Wedlug mnie to psiak w wieku 2 lat maksymalnie. Wyjadal dzis z miski kotow podworkowych.
Boje sie troche tej rodziny wiec nie mam odwagi isc sama i powiedziec im ze tak sie psa nie traktuje. Jednak dla jego dobra pomyslalam ze moze warto to gdzies zglosic.
Stad moje pytanie, gdzie?[/QUOTE]

faktycznie nieciekawa sytuacja- a jest tam na Twoim terenie TOZ jeśli tak to poinformować i opowiedzieć o losie Tych psiaków- co z tego że prawnie nie są bezdomne jak pozostawione bez opieki mimo że mają niby właścicieli

Link to comment
Share on other sites

transportowe konkrety u mnie wyglądaja tak:
trasa [B]Kraków-Kielce-Skarżysko
[/B]trasa [B]Kraków - Rzeszów
okolice Krakowa [/B]
Transport za free gdyby trzeba było z trasy bardzo odbić to tylko część kosztów, myslę, że nie więcej jak połowa.

Niestety nie jeździmy często, czasem raz w miesiącu czasem rzadziej, wszystko zależy od pracy TZ

Czasem też TZ jeździ trasą Kraków - północ Polski, za każdym razem maja jednak inne miejsce docelowe więc albo jada przez Łódź albo przez Warszawę, nie zawsze moga tez zabrać ale może akurat..

Link to comment
Share on other sites

Mam do was pytanie - czy znacie kogoś z Krakowa, kto mógłby zaopiekować się suczką po sterylizacji przez 1 noc - dzisiejszą?
Jeszcze nie wiadomo, czy to sterylka, czy sterylka aborcyjna. Operacja jest dziś około 17ej, później suczka musi wrócić do boksu. Jesli miałybyście kogoś.. Jutro rano mogę ją odebrać i zawieźć z powrotem, ale ta pierwsza noc.. po operacji.. Nie może być sama.. W boksie nie jest bardzo ciepło..
Kontakt do mnie: 515 192 985. Ja będę w pracy, ale koleżanka będzie ją zawozić i odwozić.
Sunia jak mniejsza wersja owczarka, spokojna, nie jest agresywna, bardzo się boi, ale później się troszkę oswaja.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522']Cioteczki kiedy piszecie tutaj o porzuconych psiakach wywołujecie u mnie wilka z lasu... Ostatnio był temat haszczaków i malamutów no to masz wychodzę wczoraj na spacer z sunią a tu husky biegnie samotnie bez obroży i smyczy... Dziś rano mój TZ też go widział...:roll:[/QUOTE]
Jakas plaga chyba.Po "moim" slad zaginol...

Link to comment
Share on other sites

Przegladajac strony roznych schronisk i tez allegro zauwazylam ze haszczakow i malamutow duzo .. wydaje mi sie ze ludzie kupuja lub biora takiego psa bo im sie podoba nie patrzac na historie i temperament tych psow..pozniej nie potrafia sobie z psem poradzic i pewnie dlatego ich az tak duzo..:( gdyby ludzie wybierając psa mowie tutaj o rasowych poczytali o histori rasy wiedzieli by jakiego psa potrzebuja..a nie kierowali sie tylko wygladem..wiadomo ze w kazdej rasie sa wyjatki bo kazdy pies jest inny ale jednak jakies cechy wspolne posiadaja.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...