Jump to content
Dogomania

Biedak z Podlasia - już w dt i co dalej???


Pipi

Recommended Posts

[FONT="Arial"][SIZE="3"][COLOR="#008000"]Witam się pięknie i pokornie proszę o pomoc biednemu, ślicznemu, kochanemu Misiowi.Misio przebywa we wsi Popławy na Podlasiu. Ok rok temu zakotwiczyl sie u starego dziadka, ktory od czasu do czasu podzieli sie jedzeniem, a na co dzien dostaje chleb. Czlowiek jest bardzo schorowany, ostatnio lezal w szpitalu. W dodatku "pojawil" (?) sie nowy piesek, a dziadek chce sie pozbyc Misia.
Misio jest jeszcze mlody, ma okolo 3 lata. Jest nieduzym pieskiem i bardzo kocha czlowieka.
Pojawila sie szansa dt w Lublinie, z czego bardzo sie ciesze, lecz Misia trzeba wykastrowac, zaszczepic, odrobaczyc, odpchlic. No i potrzebne sa pieniadze na transport.
Bardzo prosze o pomoc, w sensie deklaracji. Musimy zebrac pieniazki, bo szkoda zaprzepascic taką szansę, a on potrzebuje pomocy.
Ja dopilnuje kastracji i pozostalych spraw. Czy mozemy liczyc na Wasza pomoc? Bardzo, bardzo prosimy.
A to jest Misiunio/ dostał nowe imię [COLOR="#0000ff"]Michaś[/COLOR]
[/COLOR][/SIZE][/FONT][IMG]http://www.empikfoto.plalbumy49/628612/1258941/42267484_p7314194.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy49/628612/1258941/42267491_p7314196.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy49/628612/1258941/42267455_p7314188.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy49/628612/1258941/42267484_p7314194.jpg[/IMG]

[B][SIZE="2"][COLOR="seagreen"]Michas od 30 sierpnia jest w dt u [COLOR="navy"]dragi[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE="2"][COLOR="green"]dzieki kochanej cioci Evelin, ktora go tam zawiozla, bardzo dziekuję.
A ciocia Madallena znalazla mu dt w Lublinie, wlasnie u dragi, bardzo dziekuję.
Michas potrzebuje profesjonalnego strzyzenia, a nie mamy na to pieniazkow. Bardzo proszę, moze ktos by mogl choc po "grosiku" wplacic. Z taka fryzurka marnie widze odzew na ogloszenia.
Pomozmy Michasiowi do konca, aby mogl juz zawsze cieszyc sie miloscia i pelną miseczką.[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 146
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Delaracje:

[B]Poker 30 zł dziękuję :loveu: - wplynely
Randa 50 zł dziękuję :loveu: - wplynęły
enia 20 zł dziękuję:loveu: - wplynęły
beka 20 zł dziękuję :loveu: - wpłynęły
Nevada 20 zł dziekuje :loveu: - wplynely
Evita 30 zł dziekuje :loveu: [/B] - wpłynęły

Wydatki:

kastracja 60 zł
biochemia 65 zł
szczepienie od wscieklizny 20 zl
paliwo 20 zl

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pipi']Witaj ciociu Poker. Domek tymczasowy jest bezplatny, ale gdyby cos sie dzialo, to oplaty za weta.[/QUOTE]
to w takim razie dokładam od razu 30 zł. Postanowiłam nie łożyć na płatne DT. Nie chcę płacić za czyjeś serce, miłości nie można kupić.

Link to comment
Share on other sites

Witam ciocię Rewelacja.
Kochani, przepraszam, ze nalegam, ale potrzebuje pieniedzy na to zeby przyszykowac chlopaka do wyjazdu. Chcialabym zrobic to jak najpredzej, zeby dt nie wpadlo cos innego w potrzebie. a na prawde nie mam srodkow na to. Prosze, pomozcie po raz kolejny. Kazdy grosik sie przyda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Randa']50 zł dorzucę Misiowi. I kiedy on się u Ciebie znajdzie Ciociu Pipi?:lol:Trzeba szybko działać jak jest DT.[/QUOTE]
Witaj ciociu Randa. Pisalysmy chyba jednoczesnie. Bardzo, bardzo dziekuje:multi::multi::multi:, juz dopisuje wyzej Twoja deklarację:loveu:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='enia']to ja dam 20 zl, cudny ten Michał :)[/QUOTE]

Witaj ciociu enia :loveu::multi:, dziekujemy cudnie. To moge juz umawiac na kastrację.
Jestescie kochani, bardzo dziekuje :loveu::multi:
Poprosimy o jeszcze.

Witaj ciociu beka :loveu:, bardzo dziekujemy :multi:

Link to comment
Share on other sites

Witaj ciociu Dogo07:loveu::multi:
Oczywiscie, ze mozesz, jak najbardziej, dziekuję :multi:. Ja do siebie tez go wstawię.
Ciesze sie, ze Michas dostal szanse. Jest jeszcze mlody i cale zycie przed nim, a u dziadka dlugo by nie pozyl, jestem tego pewna.
Bardzo, bardzo wszystkim dziekuję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pipi']Witam ciocie Nevada:loveu::multi: i pieknie dziekujemy.

Witam ciocie Evita:loveu::multi:, stokrotne dzieki

[B]To ja wysylam na pw namiary do wysylki[/B].[/QUOTE]
konto..

DOGO07-wrzuc go, może ktoś sie zakocha lub wesprze groszem?:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniskaa']oczywiście zapisuje. Pipi jesteś wielka[/QUOTE]

Witaj ciociu Moniskaa:loveu::multi:, bardzo dziekuję. Tak pomyslałam, ze masz do Michasia blisko, to moze bys skoczyla zrobic mu jakies ładniejsze fotki? Nr domu 36.
Mozna tez juz chlopaka sprobowac oglaszać. Kto wie, moze sie ktos zakocha i dt bedzie niepotrzebny;)
Monisia, moze rowerkiem? ;):loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pipi']Witaj ciociu Moniskaa:loveu::multi:, bardzo dziekuję. Tak pomyslałam, ze masz do Michasia blisko, to moze bys skoczyla zrobic mu jakies ładniejsze fotki? Nr domu 36.
Mozna tez juz chlopaka sprobowac oglaszać. Kto wie, moze sie ktos zakocha i dt bedzie niepotrzebny;)
Monisia, moze rowerkiem? ;):loveu:[/QUOTE]
a moglabys jeszcze napisać mniej więcej jak ten dom wygląda? jest na nim tabliczka że to nr 36? Nikt mnie tam nie pogoni z podwórka?
Bardzo chętnie pojadę :)

Link to comment
Share on other sites

Nie, nie pogoni na pewno. Ten pan wyjdzie jak Michas bedzie szczekac. A jak nie bedzie takiego starego czerwonego autka, to znaczy, ze dziadek pojechal do Branska. A jak bedzie w domu, to zaraz wyjdzie, a Ty powiesz, ze do ogloszen zdjecia chcialas porobic, bo ta pani(ja), ktora przyjezdza prosila o to. Jak pojedziesz rowerem, to uwazaj, bo pies ciety na rowery. Lepiej przed domem zejdz z niego. Musisz tez jak on bedzie szczekal, zagadac do niego po imieniu /Misiu/. On jest bardzo przyjazny, ale w pierwszej chwili szczeka. Smaczka jakiegos weź, to go przekupisz.
Dom jest duzy z bialej ceglu, taki stary i nie wykonczony, ze schodami bez zadnej oslony z przodu domu. Jakbys jechala od str. Branska i wjechala od razu w pierwsza droge po lewej stronie, to jadac przez calą prawie wies, dom ten jest po prawej stronie. A jakbys jechala od Branska caly czas prosto jak na Siemiatycze, to za sklepem spozywczym trzeba na zakrecie skrecic w lewo i jechac prosto moze z 10 domow i bedzie po lewej stronie. Mozesz zapytac u soltysa, gdybym Ci podala nie taki nr. Bo tak do konca nie jestem pewna czy przypadkiem nie 32. Na budynku jest taka blaszana tabliczka z nr. i pod gorke trzeba wchodzic. Michas przewaznie lezy przed domem.
Dzieki, ze pojedziesz.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...